M11 -"Mig"

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Jelcz...
Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:A w Poznaniu, zgodnie z tym co napisałeś powyżej, to rzeczywiście coraz mniej M11 - innymi słowy MPK Poznań już niedługo się ich pozbędzie całkowicie...
Tak i Ikarusów też-nawet ekologów,które został wyprodukowane w 1995 w Biskupicach...No i jeszcze jeden Ik 435.22 :(

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Poznań Podi pisze:Tak i Ikarusów też-nawet ekologów,które został wyprodukowane w 1995 w Biskupicach...No i jeszcze jeden Ik 435.22 :(
Nie chciałbym krakać, ani Cię straszyć, ale IK 435.22 jest chyba najbardziej narażony na sprzedaż, albo co gorsze - złom.

Ponieważ jest to po prostu jedyny "rodzynek" w MPK. Tak więc, jeżeli będzie sprawiał problemy techniczne, to MPK w ramach ujednolicania taboru, "pozbędzie" się go w pierwszej kolejności... :(

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:
Poznań Podi pisze:Tak i Ikarusów też-nawet ekologów,które został wyprodukowane w 1995 w Biskupicach...No i jeszcze jeden Ik 435.22 :(
Nie chciałbym krakać, ani Cię straszyć, ale IK 435.22 jest chyba najbardziej narażony na sprzedaż, albo co gorsze - złom.

Ponieważ jest to po prostu jedyny "rodzynek" w MPK. Tak więc, jeżeli będzie sprawiał problemy techniczne, to MPK w ramach ujednolicania taboru, "pozbędzie" się go w pierwszej kolejności... :(
Dali mu silnik Mana-może to go uratuje...

//800\\
:)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Poznań Podi pisze:Dali mu silnik Mana-może to go uratuje...
No tak, ale silnik to nie wszystko. Owszem, to <b>napewno</b> drobna szansa... ;)

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:Tak i Ikarusów też-nawet ekologów,które został wyprodukowane w 1995 w Biskupicach...No i jeszcze jeden Ik 435.22 :frown:
Powinieneś się cieszyć, a nie dawać takie minki. Ja bym skakał z radości. :D

Podi

Post autor: Podi »

janzel pisze:Powinieneś się cieszyć, a nie dawać takie minki. Ja bym skakał z radości.
Widze,że wyrwałeś to z kontekstu-chodziło o to,że czeka go ten sam los,co M11,czyli kasacja w najbliższych latach...

Maciek

Post autor: Maciek »

Hmm PKM Sosnowiec ma migi w ilości 77 sztuk i większosć z nich jest w przyzwoitym stanie, na pewno jest to bardziej udany produkt niż 120M, bo przecież na podwoziu i z silnikiem Ikarusa ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Maciek pisze:na podwoziu i z silnikiem Ikarusa ;)
Podwozie i silnik Raby... ;) Z tej samej, z której skorzystał Ikarus :mruga:

Damhan

Post autor: Damhan »

Panewniczanin pisze:Nie ma sie z czego cieszyć, kultowe autka :/ Szczególnie szkoda Ik435...
Te "kultowe autka" nadają się tylko do przejazdów okolicznościowych i imprez miłośniczych na pewno nie do ruchu liniowego. :) Co jest takiego fajnego w tym Ik435, bo ja nie widzę nic.

Poznań Podi pisze:Widze,że wyrwałeś to z kontekstu-chodziło o to,że czeka go ten sam los,co M11,czyli kasacja w najbliższych latach...
O to mi chodziło. Kasacja to jedyne wyjście z tej sytuacji i doceniam decyzję MPK Poznań. A jestem ciekaw czemu Poznań najpierw kasuje te jelcze z nową twarzą zamiast tych ze starą.

Podi

Post autor: Podi »

janzel pisze: A jestem ciekaw czemu Poznań najpierw kasuje te jelcze z nową twarzą zamiast tych ze starą.
Przecież tych ze starą już nie ma,został tylko jeden jedyny pamietny 1406#,resztaa już dawno poszła na żyletki..

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:Przecież tych ze starą już nie ma,został tylko jeden jedyny pamietny 1406#,resztaa już dawno poszła na żyletki..
No właśnie! Trzeba było skasować tego #1406 :!: ;) :smile2:

Podi

Post autor: Podi »

janzel pisze:Co jest takiego fajnego w tym Ik435, bo ja nie widzę nic.
Nie jechałeś-niewiesz.
janzel pisze: No właśnie! Trzeba było skasować tego #1406
Akurat...
W obydwóch przypadkach widać,jak wyjątkowe sa te autobusy.To jest własnie zaleta naszego miasta i jej km-pełno jest wyjątków i na pewno trzeba je zachować.

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:Akurat...
W obydwóch przypadkach widać,jak wyjątkowe sa te autobusy.To jest własnie zaleta naszego miasta i jej km-pełno jest wyjątków i na pewno trzeba je zachować.
Ten Ikarus to jeszcze ujdzie, ale tego Jelcza powinno się natychmiast skasować i dziwię się czemu MPK jeszcze się tego złomu nie pozbyło. A 435 powinien być skasowany, ale dopiero po skasowaniu wszystkich 280,260 i M11. :) A wtym staruchu migu nie widzę żadnej wyjątkowości. :retard: ;)

Podi

Post autor: Podi »

janzel pisze:A wtym staruchu migu nie widzę żadnej wyjątkowości
Ma oryginalny wygląd,posto z fabryki-dla was hisotryczne autobusy wydają sie dziwna sprawą,a u nas mam nadzieję,będzie to normalką...

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:Ma oryginalny wygląd,posto z fabryki-dla was hisotryczne autobusy wydają sie dziwna sprawą,a u nas mam nadzieję,będzie to normalką...
Ten przód jest okropny i wczasie zakupów np. nowych lionsów MPK powinno przy tej okazji pozbyć się tego ..........Jelcza M11. Jak nie skasować to sprzedać.

Podi

Post autor: Podi »

janzel pisze:Ten przód jest okropny i wczasie zakupów np. nowych lionsów MPK powinno przy tej okazji pozbyć się tego ..........Jelcza M11
O nma być historycznym,jako że Peerek u nas nie ma od dawna.Nawet go na Gop nie sprzedamy :!:

Podi

Post autor: Podi »

Panewniczanin pisze:W GOP-e prywaciarnia ostatnio już nie kupuje migów... Wolą 120M ex Krakow
I dobrze :P

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:O nma być historycznym,jako że Peerek u nas nie ma od dawna.Nawet go na Gop nie sprzedamy :!:
U nas też PeeRek nie ma. I cieszy mnie to bardzo. Wcale nie chciałbym nawet jednego egzemlarza. Rozumiem, że ten wasz Jelcz M11 nie jeździ na liniach? :)

Podi

Post autor: Podi »

janzel pisze:że ten wasz Jelcz M11 nie jeździ na liniach?
Nie,bo siedzi w Gorzowie Wlkp....

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:Nie,bo siedzi w Gorzowie Wlkp....
To teraz, ale tak w ogóle to jeżdżą? A co on w ogóle robi w tym Gorzowie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jelcz”