Ikarusy VS. Borygo

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Ikarus...
ppln

Post autor: ppln »

A ten A043 to co jest? Connex chyba ma tylko Solarki, a jak to była Solarka to tego kierowcę trzeba skazać na miesięczną podróż zatłoczoną M11stką ;) A wziąłeś sobie tę klapę ;) ?

56247

Post autor: 56247 »

J-31 pisze:Niektóre
Ale TYLKO NIEKTóRE.
;)

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Niestety starzy powiedzieli mi że albo zostawie ją sobie i będe spał na korytarzu albo wyrzucę. :nuts:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ppln pisze:onnex chyba ma tylko Solarki, a jak to była Solarka to tego kierowcę trzeba skazać na miesięczną podróż zatłoczoną M11stką ;)
Przestań tak słodzić tym Solarisom, bo autentycznie jak pomyślę o tym, że znowu będę musiał czytać twoje pochwały produktu z Bolechowa to nie chce mi się wchodzić na to forum.
ppln pisze:A wziąłeś sobie tę klapę ;) ?
Ja bym ją złapał, i pognał w kierunku domu niczym Ikarus 280.37 z włączoną „jazdą turystyczną” i wciśniętym gazem. :D I nie dał jej sobie już odebrać.
Niestety starzy powiedzieli mi że albo zostawie ją sobie i będe spał na korytarzu albo wyrzucę.
Ja wybrałbym to pierwsze :retard: No, ale ja mam dużo miejsca na części do Solarisa, a nie wiem jak jest u ciebie.
Chociaż, jak ktoś myśli, że odbierze mi klapę silnika od Solarisa, to chyba ma coś nie tak z głową. :devil:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

7370 pisze:oto jak Connex dba o sprzęt
Nie jestem zdziwiony. Taki jest Connex Warszawa. :nuts:

No ale trochę odchodzimy od tematu. :mruga:

Robson

Post autor: Robson »

W Zielonej Górze z ciekawością oglądałem Ikarusy i do jakiego odkrycia z Kozikiem doszliśmy że odstojnik który w lecie grzeje kierowcę w nogę to jest on w Ikarkach z przodu za tą klapką jest identyczny i chociaż nie grzeje z nogę tylko co najwyżej drzwi :D kurcze pomyślane te Ikarusy ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ikarus”