PKM Świerklaniec - Ikarus #0303

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Ikarus...
jasiok

PKM Świerklaniec - Ikarus #0303

Post autor: jasiok »

#0303 O ku@%& jakbyście widzieli jak go wyremontowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super - szkoda tylko że nie miałem aparatu przy sobie. <b>poprostu</b> brak mi słów!!!! :)


Pierwszy post i pierwszy warn :?: Na razie upomnienie za wulgaryzm i nadmierną ilość wykrzykników. u2w
Ostatnio zmieniony 2006-03-23, 21:22 przez jasiok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

EX Dk168 ?

Podi

Post autor: Podi »

I gdzie go wyremontowali?

b¯USG@

Post autor: b¯USG@ »

w ZNS Solec ... okropnie :((( Biala atrapa .... zwykla oslona otwierania dzrzwi .... czalkiem wnetrza nie widzialem ... bllleeee :(

jasiok

Post autor: jasiok »

w środku niebieskie obicia krzeseł nie przypatrzyłem sie na firme, pomarańcz rurki - mnie się podoba xD

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jasiok - to w końcu jak go wyremontowali:

makabrycznie źle - źle - dobrze - całkiem nieźle - super !

Nie potrzebne skreślić :D

A może by tak ankietkę :mruga:

b¯USG@

Post autor: b¯USG@ »

wedlug mnie makabra ... a te fotele to AUTOMET A470 :retard:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

A ja był bym bardzo wdzięczny jakby ktoś zaprezentował fotę tego odnowionego wozu :D

b¯USG@

Post autor: b¯USG@ »

narazi nikt nie ma ... moze cos dzis skombinuje ja na 5 pojedzie :rotfl:

//Używaj z łaski swojej wielkich liter gdzie trzeba, bo reprezentowany styl pisania nie należy do najpiękniejszych i nie ma nic wspólnego z ogólnie przyjętą polską pisownią :!: (Peter)
Ostatnio zmieniony 2006-02-26, 23:34 przez b¯USG@, łącznie zmieniany 1 raz.

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

M_Szymkowiak pisze:EX Dk168 ?
Nie - ex #DK 518

Wspomniany przez Ciebie wóz to #0302 jeździ póki co i pełni obecnie "zaszczytną" rolę największego hebla w PKM-ie. Z zewnątrz może najgorzej nie wygląda ale silnik i skrzynia biegów raz po raz dają znać o sobie. Póki co nie wysłali go na NG więc chyba go zajeżdżą a potem na żyletki :(

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Dziś #0303 znowu na 73..

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Odbyłem nim już przejażdżkę i niezbyt się ucieszyłem. Trzeba zacząć od tego, że wóz przodu ma białą atrapę (a nie jak w większości modernizacji - lazurowo-niebieską). W środku: jak już wcześniej wpomniano ładne niebieskie Astromale, wiochą można nazwać PRkowe łączenia tych pomarańczowych poręczy. Pudła nad drzwiami są czarne, starej konstrukcji. Obicia ścian jak w pierwszych KZNSowskich NG, a sufit jest lekko różowawo-beżowy. Poza tym dopatrzyłem się braku rurki odzdzielającej rzeźnię od fotela pasażera znajdującego się za nią. Guma w przegubie jak zawsze solecka, czyli ta szara. Dopełnienie stanowią pomarańczowe diodowe wyświetlacze Pixel Bydgoszcz z przodu, z boku i mały z tyłu.

jasiok

Post autor: jasiok »

udało mi się zrobić jakąś fote ale raczej fatalna bo za nim załączył mi sie telefon -akurat nie miałem aparatu

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

jasiok pisze:udało mi się zrobić jakąś fote ale raczej fatalna bo za nim załączył mi sie telefon -akurat nie miałem aparatu
Ja dzisiaj na niego "polowałem" na Piekarach, wymarzłem już nie powiem jak, żeby nie używać zbyt wiele wykrzykników :D , ale nic - jedyne wytłumaczenie to takie iż albo jeździł na 129 na górach (czyt: Tarnowskich Górach) albo w ogole nie wyjechał z zajezdni. Jutro "drugie podejście" w moim wykonaniu.

jasiok

Post autor: jasiok »

xD w tym tygodniu jeździł też na - to ten o godz.13:05 ze oś wieczorka w piekarach może znowu pojedzie :)

[ Dodano: 2006-01-25, 20:56 ]
na 73 :smile2:

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Fe pomrańczowe rurki...
naładniej jest jak sa białe...

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

Dzisiaj jeździł na 73/3.


Udało mi się go sfocić

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

A środek... :)
Całkiem całkiem.. tylko ten przód.. :/

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

M_Szymkowiak pisze:A środek... :)
Całkiem całkiem.. tylko ten przód.. :/
Ma krótkie przerwy a poza tym jeszcze spóźniony przyjechał, więc nie sfociłem wnętrza. Jakby dłuższy miał postój to bym pogadał z kierowcą :D .

Podi

Post autor: Podi »

Mody_82 pisze:Udało mi się go sfocić
Nie jest taki zły,ani nie jest taki super...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ikarus”