Żegnamy przemyskiego Ikarka #374

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Ikarus...
Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Oj ludzie,ludzie trzeba będzie rzucić elaborat w tej sprawie.MZK jest wbrew pozorom bardzo biedne.Nie wiadomo,za ile kupili te używańce,ale pewnie za prawie darmo,gdyż to bardzo biedne przedsiębiorstwo,leżące przy granicy ukraińskiej.Oni mają pełno szrotów,ale niestety kasują coś,jak przychodzą nowe busy,albo raz na pół roku.

[ Dodano: 2006-02-01, 09:40 ]
A co do ciebie voy ostatnio myslałem,żeby wpaść na sesję focenia do Rzeszowa,chociaż trochę za bardzo oklepane jest już to miasto.Ale cóż,może mi się uda na feriach i Przemysl i Rzeszów zwiedzić (chociaż Rzeszów to z 5 razy zwiedzałem,ostatnio byłem 4.08.05 w Rzeszowie,ale niestety aparat mi padł,a szkoda,bo wypadek w Domaradzu,gdzie 3 dzieci zginęło był warty sfocenia).

kuki

Post autor: kuki »

Wypadałoby się wybrać do Przemyśla. Komunikacja miejska wydaje się interesująca. Ja byłem w tym mieście jedynie dwa razy w życiu, choć przecież to miasto leży tak blisko Rzeszowa. Dobrze, że tam teraz stok narciarski otworzyli. Przy okazji pojeżdżę sobie na nartach :D

voy

Post autor: voy »

Ja nigdy w Przemyślu nie byłem. Mówią że to straszne zadu.....;) ale postanowiłem - wybieram się tam. Adrian - liczę na Twoją pomoc w informacji o km w Przemyślu.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Nom, w tej materii sie polecam,gdyż Przemysl jest moim drugim domem.Jeżeli chcielibyście wpąść kiedyś do Sanoka to też się polecam.Ja natomiast w przyszłym tygodniu chyba jednak wpadnę do Rzeszowa.Byłem w Rzeszowie z 5 razy w życiu,zawsze miałem kliszowca Olympusa i nigdy ! KM w stolicy województwa nie fociłęm.Zwłaszcza,że mogłem Vecto 659 sfocić na 0 na Dąbrowskiego,ech.P.S 743 już wyjechał na linię?

[ Dodano: 2006-02-02, 05:46 ]
I co do Rzeszowa:na jakich liniach można zaczaić się na złomy zwane odkurzaczami? bo jak byłem w sierpniu w Rzeszowie to w ogóle ich na mieście nie było,tak samo zresztą,jak longerów.Ale możliwe,że miedzy 10 a 13:30 ich nie upolowałem.Swoją drogą Rzeszów też miasto do przyjęcia,ale ceny,chociażby w centrach handlowych jak dla mnie kosmiczne.I nie polecam w Przemyślu na rynku pizzerii "Hit",no chyba że chcecie mieć nahalne nastoletnie przemyślanki na karku :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Panowie zaproszenia do swoich miast proszę przez PW, albo w stosownym wątku w Hyde Parku. A tutaj może wrócimy do tematu. :mruga:

I jak skasowali już tego Ikarusa (#374) ? :cool:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Byłem dzisiaj w Przemyślu,byłem na zajezdni PKS-u i Ikarusa tam nie ma.Byłem na zajezdni MZK i okazuje się,że.....................też go tam nie ma!.Albo go żyletkują gdzie indziej,albo już go nie ma.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Czyli możemy uznać, że już został skasowany ? ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

No jeżeli na jednej zajezdni go nie ma,ani na drugiej to zapewne tak.Zrestzą nawet,jakby stał to już na linie nie wyjedzie.Chyba,żebym się kopsnął kiedyś na złomowisko do Medyki,bo tam też autobus MZK złomują,ale raczej marne nadzieje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ikarus”