Kasacje Ikarusów w Poznaniu

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Ikarus...

Czy to dobrze,że Poznań chce się pozbyć Ikarusów?

Tak
27
44%
Nie
34
56%
 
Liczba głosów: 61

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jakbyś poczytał komentarze, to byś wiedział, że przegub poszedł, na Śląsku mógłby być najwyżej pogotem...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

I nie da się tego naprawić, choćby najbardziej prymitywną i niebezpieczną metodą?

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

plocmaster pisze:Nie wygląda na mocno stukniętego, wyklepać, naprawić przegub i jeszcze wielu Ślązakom posłużyłby
Nie zaczynaj...
plocmaster pisze:I nie da się tego naprawić, choćby najbardziej prymitywną i niebezpieczną metodą?
Tylko po to, żeby koszt naprawy przewyższył wartość autobusu :?:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Amalio pisze:Tylko po to, żeby koszt naprawy przewyższył wartość autobusu
Trochę spawania i stukania młotkiem?
EOTujmy, bo i tak wyszedłem na głupka, a dalsze ciągnięcie tej dyskusji nic nie da.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

KKS pisze:A tymczasem w Poznaniu mamy znów o jednego Ikarka mniej - #1455 po wypadku sprzed miesiąca niedawno skasowany. Jego ostatnie fotki - http://phototrans.eu/2-187567.html http://phototrans.eu/2-187568.html
Wpierw radze sie upewnić zanim napiszesz jakąś kolejną bzdurę, tylko ludzi w błąd wprowadzasz

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Poznaniak pisze:Wpierw radze sie upewnić zanim napiszesz jakąś kolejną bzdurę, tylko ludzi w błąd wprowadzasz
TWB było już czwartym moim źródłem, które mówiło o kasacji, więc napisałem. Skoro go nie skasowali to i tak pewnie się to w najbliższym czasie stanie.
plocmaster pisze:Trochę spawania i stukania młotkiem?
Nawet na Śląsku nikt Ci nie kupi rozbitego Ikarusa, by go wyklepać...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

KKS pisze: TWB było już czwartym moim źródłem, które mówiło o kasacji, więc napisałem. Skoro go nie skasowali to i tak pewnie się to w najbliższym czasie stanie.
plocmaster pisze:Trochę spawania i stukania młotkiem?
Nawet na Śląsku nikt Ci nie kupi rozbitego Ikarusa, by go wyklepać...
Niestety zarówno TWB gdzie notabene nawet nie ma napisane ze #1455 jest skasowany i PPK są słabym źródełm informacji (tam nawet skreślony jest 1943)

lejos

Post autor: lejos »

1455 nie jest JESZCZE skasowany -fakt, jednak niebawem to nastąpi ;]

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

No fakt, jeszcze nie jest, więc pospieszyłem się z informacją o kasacji. A że zostanie skasowany, to wszyscy wiedzą :P

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

Bez obrazy ale czemu MPK postanowiło go skasować sorki że odkopuje ten temat choć rozmowa się już skończyła. Ja jednak nie rozumie tego postępowania kurcze to przecież rocznik 1994 w Gopie by się oto zabili.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

A kupią złamanego Ikara, żeby sobie go zrobić na miejscu? Wątpię, teraz to już nawet GOP takich rzeczy nie robi. A jeśli jednak, to daj cynk jakimś firmom z GOP-u, żeby go kupili :P

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

A no chyba że w takim stanie jest to zmienia postać rzeczy. :)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Trzeba było śledzić wątek :P

ppln

Post autor: ppln »

Ale tak czy siak silnik i wszystko jest sprawne czyli na magazyn albo pogota, względnie obrzyna jak znalazł.
Więc gdyby dobrze poszukać to na 100% by go ktoś kupił.

Podi

Post autor: Podi »

ppln pisze:Ale tak czy siak silnik i wszystko jest sprawne czyli na magazyn albo pogota, względnie obrzyna jak znalazł.
I tak to co potrzebne wyjmą i zostawią.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

lejos pisze:1455 nie jest JESZCZE skasowany -fakt, jednak niebawem to nastąpi ;]
Na chwilę obecna to jest on w naprawie, ale czy się za niego już zabrali czy jeszcze medytują nad nim to nie wiem

lejos

Post autor: lejos »

W naprawie? Chcą go naprawiać? :mruga: :lol:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Dokładnie, oni juz nie takie rzeczy naprawiali :D. Początkowo deskorolka #1714 (ta co miała wypadek w Radojewie) też miała być kasowana i jednak ja zrobili

lejos

Post autor: lejos »

Toś mnie teraz rozwalił :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Deskorolka to zupełnie inna bajka...
Połamany hak i kilka wybitych i również połamanych słupków to mówi samo za siebie - kasacja. Naprawiać szrot, który już i tak długo nie pociągnie to troche nielogiczne. Czyż nie? :chytry:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

lejos pisze:Toś mnie teraz rozwalił :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Deskorolka to zupełnie inna bajka...
Nie do końca...
lejos pisze:Połamany hak i kilka wybitych i również połamanych słupków to mówi samo za siebie - kasacja. Naprawiać szrot, który już i tak długo nie pociągnie to troche nielogiczne. Czyż nie? :chytry:
Mi tego mówić nie musisz, bo ja to wiem, jak chcesz aby owego Ikarusa skasowali to wystosuj odpowiednie pismo do kogo trzba, może przeczytaja i moze wyniosą z tego jakieś wnioski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ikarus”