Jubileusze

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Inspektor pisze:No wcieło to niezupełnie, cały czas siedze we wrocku tyle że internetu u siebie nie mam,
Ufff. A już się wystraszyłem, że to coś poważniejszego. A to tylko problemy techniczne.... :)
Inspektor pisze: jednak głowa go góry!
No dobra, siedzę z głową uniesioną do góry. Patrzę, patrzę i widzę tylko pająki spacerujące po suficie. :mruga:

Czy dalej mam trzymać głowę w górze ? :retard:

voy

Post autor: voy »

Tak, patrz do góry a potem opowiedz nam o życiu pająków na suficie w pracy :mruga:
Inspektor - witamy po przerwie :]

Inspektor

Post autor: Inspektor »

J-31 pisze:
Inspektor pisze:No wcieło to niezupełnie, cały czas siedze we wrocku tyle że internetu u siebie nie mam,
Ufff. A już się wystraszyłem, że to coś poważniejszego. A to tylko problemy techniczne.... :)
Inspektor pisze: jednak głowa go góry!
No dobra, siedzę z głową uniesioną do góry. Patrzę, patrzę i widzę tylko pająki spacerujące po suficie. :mruga:

Czy dalej mam trzymać głowę w górze ? :retard:
Jeżeli sprawy sie maja tak jak przedstawiasz, to mam juz pewnien pomysł abys nie musiał siedzieć z głowa w górze cały czas, to dosyc niewygodna pozycja przeciez.Weź odkurzacz z szafki i poodkurzaj te pajeczyny z pajakami, a może i za malowanie czas sie wziąść? :-P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Inspektor pisze: Jeżeli sprawy sie maja tak jak przedstawiasz, to mam juz pewnien pomysł abys nie musiał siedzieć z głowa w górze cały czas, to dosyc niewygodna pozycja przeciez.Weź odkurzacz z szafki i poodkurzaj te pajeczyny z pajakami, a może i za malowanie czas sie wziąść? :-P
No jest nie wygodnie, już mnie kark boli, ale robi się coraz ciekawiej. Pani Pajączkowa położyła 5 nogę na ramieniu panu Pajączkowi. To już chyba miłość. :smile2:

...A Ty od razu :strzałka: odkurzacz. No wiesz... :retard:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Posta 22222 napisał J-31, gratulujemy. Również gratulacje z okazji 5000 posta dla J-31 :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Dwie ładne cyferki obok siebie :D Gratuluję :!:

Tommy

Post autor: Tommy »

Dołączam się do gratulacji, oby tak dalej. ¯yczę wszystkim takich osiągnięć :smile2:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Ano jest czego gratulować.




Moje gratulacje :) :!:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Inspektor pisze:Posta 22222 napisał J-31, gratulujemy. Również gratulacje z okazji 5000 posta dla J-31 :)
Orrraaaany same dwóje :shocked: ... Uff dobrze, że się już nie kształcę. :)

Nie mniej jednak bardzo seredecznie dziękuję wszystkim kolegom za gratulacje i pozdrawiam...

:chytry: ...a torcik ? :mruga:

voy

Post autor: voy »

No właśnie, gdzie torcik?
Powinieneś nam zafundować bo świętujesz ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:No właśnie, gdzie torcik?
Powinieneś nam zafundować bo świętujesz ;)
Przepraszam, już jadę Vectusiem do Rzeszowa z tortem.... :lol:

A może lepiej będzie jak Ci nakleję jego zdjęcie na kabinie kierowcy w #665 ? :mruga:

voy

Post autor: voy »

Nie, Vecto ma wrócić całe i zdrowe i z paczką "dla voya. smacznego" :retard: :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Nie, Vecto ma wrócić całe i zdrowe i z paczką "dla voya. smacznego" :retard: :diabeł:
Ok. Robi się xD . Tylko, tylko nie odpowiadam za zawartość paczki, jak kierowca zje po drodze.. :retard:

//Zamykam , MAc

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”