Jubileusze

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Hannibal

Jubileusze

Post autor: Hannibal »

Z okazji jubileuszu 1000 postów w niecaly miesiac cala ekipa Km-f sklada wam a takze sobie życzenia by to forum sie rozwijalo, bylo jak nalepsze i wam dobrze tu bylo. Oby takich jubileuszy i sukcesów bylo coraz wiecej o to maly prezent od nas .
Obrazek
Pozdrawiamy
Ostatnio zmieniony 2006-06-25, 16:46 przez Hannibal, łącznie zmieniany 2 razy.

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

No, 1000 to już niemało. Również życzę wszystkiego najlepszego :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

1000 postów, tak już jest coś. Ja także chciałby dołożyć się do życzeń i życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim użytkownikom, a przede wszystkim adminom i twórcom forum - jak najmniejszych problemów z nami użytkownikami... ;)

Pozdrawiam serdecznie :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

W imieniu całej załogi kierowniczej-dziękujemy serdecznie.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Ciekaw jestem tylko kto zjadł ten tort :D Takze gratuluje i aby tak dalej

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Ciekaw jestem tylko kto zjadł ten tort
Naprawdę...? :D

Orange

Post autor: Orange »

Zjadłem go ja z Mac'em i z Inspektorem :cool: :mruga:

voy

Post autor: voy »

Dlaczego nikt nas nie poczęstował?? :(
;p

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Chyba zamówilem go dla wszystkich ? :P Dzielilismy równo wiec kazdy dostal :cool:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

mac pisze:Chyba zamówilem go dla wszystkich ? :P Dzielilismy równo wiec kazdy dostal :cool:
A jak kogoś nie było to za niego zjedlismy,żeby się nie zmarnowało... :D

Orange

Post autor: Orange »

Prawda panie Inspektor :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Smacznego ... :cry:
A tak poza tym ładna szata graficzna - to jak rozmumiem na urodziny :)

Policzan

Post autor: Policzan »

DZIęKUJę!
A ja teź wam życzę .
To wy wymyślilście takie super forum.

[MD]Cinek

Post autor: [MD]Cinek »

Ja również przyłączam się do życzeń (lepiej późno niż wcale) i życzę wam dalszego rozwoju forum, ciekawych wątków i ciekawych ludzi na forum piszących, a także rozwijania swojego MKM hobby. ;)

Milenium

Post autor: Milenium »

[MD]Cinek pisze:Ja również przyłączam się do życzeń (lepiej późno niż wcale) i życzę wam dalszego rozwoju forum, ciekawych wątków i ciekawych ludzi na forum piszących, a także rozwijania swojego MKM hobby. ;)
Ja tez to samo i chcialbym powiedziec ze moge POMAGAC wam w rozwijaniu sie FORUM. . . . .!!! :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Bardzo dziekujemy.Wystarczy że będziesz się udzielał i współtworzył z nami forum.To wystarczająco dużo dla nas i dla naszego forum :)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Z okazji 100 dni istnienia pragniemy podziekować wszystkim uzytkownikom którzy pomagali nam w tworzeniu forum,jak i tym którzy je czytali.Wierzymy że niedługo forum będzie jeszcze większe i lepsze, mamy nadzieje , że jeszcze szybciej niż obecnie.Nasze forum ma tendencję wzrostową co chyba wszyscy widzą.Cieszymy się niezmiernie z tego faktu i jestesmy otwarci na wszelka pomoc z zewnątrz w tworzeniu forum.Serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy - Ekipa Km - Forum.

A więc...
Ostatnio zmieniony 2005-01-25, 17:52 przez Hannibal, łącznie zmieniany 1 raz.

voy

Post autor: voy »

Gratulujemy forum 100 dni i wielu użytkowników, którzy udzielają się na forum w licznych tematach :) i życzymy kolejnych 100 dni a nawet lat istnienia forum :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Moje gratulacje dla Adminów oraz dla uzytkowników... :)
Mam taką cichą nadzieję, że Panowie Admini, nie Zjecie sami kolejnego tortu. Podzilili byście się... :lol:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Dziękujemy serdecznie
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”