Jak dowiedzieliście się o km-forum?

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Ja szukałem jakiejś galerii autobusów innej niż TWB. Zarejestrowałem się na tej, a później na forum, bo jak się rejestrować, to i tu i tu :)

placuch

Post autor: placuch »

Ja przez stronę Polish Trainz Team - w temacie z darmowymi modelami do ściągnięcia były linki do np. EP09

Inzynier70

Post autor: Inzynier70 »

Ja szukałem dodatków do Railroad.exe i znalazłem temat na Forum. Potem przeglądałem forum w poszukiwaniu modeli (papierowych, nie wirtualnych :diabeł: ), a pod koniec maja się zarejestrowałem :) .

dawidek96

Post autor: dawidek96 »

Ja napisałem w googlach zdjęcia autobusów.

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Ja szukałem danych na temat modelu autobusu Jelcz M121 i zdjec :D

Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

Post autor: Formuła1 »

Czas na mnie: Ja szukałem rysunki autobusów. Pierwsza strona to była www.jp555.republika.pl . Ale później wchodzę na to forum 1 raz, 2 i 3, aż w końcu się zarejestrowałem.

Sokista

Post autor: Sokista »

A ja szukałem rysunków lokomotyw i wpadłem na rysunki kol. Jacbulla :mruga: . Od teraz, gdy wchodze na to forum, w ulubionym zaczynam od tematu jego rysunków :rotfl:

kacper

Post autor: kacper »

Na KM-Forum trafiłem dosyć dawno przez Google, jednakże zarejestrowałem się dopiero teraz. Do rejestracji namówił mnie kolega, który również tu zagląda (on nie ma konta), bo uznał, że będę miał o czym pisać.

Piermarlin

Post autor: Piermarlin »

Ja dowiedziałem się o KM-forum przez to że szukałem jakiejś strony z modelami :D

agawa

Post autor: agawa »

Ja, podobnie jak pare osób wyżej, szukałem zdjęć autobusów :)

ritalato123

Post autor: ritalato123 »

Mój były chłopak często zaglądał na to forum i w końcu z ciekawości sama zajrzałam.

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

Ja to szukałem jakich kolwiek rysunków związanych z koleją. A później wciągneła mnie pasja modeli kolejowych, modeli zwanych "kartonowych" których też szukałem i na trafiłem na te forum. ;)

leman

Post autor: leman »

Ja wynalazłem to forum w googlach przypadkiem szukając info o Krakowskim MPK.

Piotr

Post autor: Piotr »

Wpis usunięty przez autora.
Ostatnio zmieniony 2017-11-25, 12:17 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.

michj
Posty: 19
Rejestracja: 2013-10-18, 21:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michj »

Ja z linku na tramwar.republika.pl - często tam zaglądam.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”