Jak dowiedzieliście się o km-forum?

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

PszonaR pisze:A któremu :?: :mruga: Może tak jakaś mała pochwała dla niego za dobry gust i darmową reklamę :D A poważnie to żartuję, bo jeszcze nam się tu zrobi towarzystwo wzajemnej adoracji jak zaczniemy tak sobie słodzić :retard:
a tak faktycznie dzięki wielkie drogi przyjacielu PszonaRze, za pokazanie mi tego forum :P. Dobra ale bez przesady, bo faktycznie zrobi się tu nam " towarzystwo wzajemnej adoracji" :P.

ff

Post autor: ff »

Ja się dowiedziałem sam. Bodajże startował miesięcznik Zajezdnia i na ich stronie był link do forum. To chyba było w 2004 roku. Zajrzałem, było tylko kilku użytkowników (na pewno nie więcej niż 10), niektóre nicki już znajome z widzenia, jakieś mało interesujące mnie tematy i nie zarejestrowałem się. Pomyślałem też sobie - ente forum, które z braku użytkowników szybko padnie. A zresztą ileż można tego tworzyć. A ja nie za bardzo się udzialam w tego typu miejscach, jedno takie mi wystarczy -wtedy aktywnie na PMTM oraz jako czytelnik na TŚ. Z czasem o tym forum zapomniałem. Przypomniał mi o nim Peter podczas dyskusji pod zdjęciem na TWB, mniej więcej rok temu. To chyba było zdjeciem wagonu 728. :) Co jakiś czas zaglądałem co on takiego tu pisze ;), a pół roku później już się zarejestrowałem. Nawet nie pamiętam czemu akurat wtedy, widocznie uznałem, że najwyższy czas coś napisać. ;)

james206

Post autor: james206 »

Ja się dowiedziałem - podbnie jak kol. ff ze strony miesięcznika Zajezdnia. Wpadłem tu raz, a potem zaczęła się moja przygoda. Cieszy mnie to tym bardziej, że naprawdę dużo dowiedziałem się na tym forum o KM i poznałem tu wielu fantastycznych ludzi :D

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

PszonaR pisze:poznałem tu wielu fantastycznych ludzi
Nie tylko poznałeś tu wielu ludzi, ale też udowodniłeś swoją wiedzę w niektórych tematach oraz potrafiłeś być obiektywny w wielu dyskusjach o czym niejeden forumowicz zdążył się przekonać :).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To prawda wiedza kol. PszonaR-a oraz pozostałych kolegów z GOP-u, rzeczywiście powoli, ale konsekwentnie rozwiewa nawet najbardziej zawiłe tajemnice komunikacji na Górnym Śląsku. :)

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

Hmm całkiem przypadkiem trafiłem na KM-Forum przez stronę Transport 131 kolegi moderatora J-31 :smile2: a więc przeglądałem stronke w rysunkach i znalazłem napis cytat "inne ciekawe modele na KM-Forum" długo sie nie zastanawiałem i załogowałem sie na forum i jestem datą załogowania: 06.11.2006 rok. :) :retard:

Witold

Post autor: Witold »

dzięki Googlu - szukalem "gielda kolekcjonerska" i jedzcze cos o ludzi, zbierających bilet kom.miejskiej. :D

Lopez

Post autor: Lopez »

Dzięki solaris-club.com o ile pamiętam

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Właściwie mógłbym na to pytanie odpowiedzieć tym obrazkiem, ale.... ;)

o KMF dowiedziałem się z google :P :)

Ząbek

Post autor: Ząbek »

Ja ze strony kol. J - 31 znalazłem link do forum długo zastanawiałem się czy się rejstrować i wkońccu jestem :D :)

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Ja ze strony kol. J - 31 znalazłem link do forum długo zastanawiałem się czy się rejstrować i wkońccu jestem
Ja tak samo. W ogóle to, że jestem miłośnikiem KM zawdzięczam kol. J-31. Wpisując w wyszukiwarke modele do sklejania znalazłem Jego stronę z rysunkami. I tak sie zaczęło. Później zobaczyłem link do KM-Forum i jak pisał kolega jestem.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Extra. Bardzo się cieszę, że moja stronka przyczyniła się do tego, że Znaleźliście KMF :)

Przemo_Dab

Post autor: Przemo_Dab »

Zawdzięczam to stronie WPK forum, na którym przeczytałem że istnieje taka strona.

MEX

Post autor: MEX »

Napiszę tajemniczo... Dowiedziałem się dzięki Ikarusowi 280.73. :P

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Kolega mi pokazał galerię, a na forum to sam już zawędrowałem ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ja trafiłem tutaj za pomocą linka na PGK :P

lukasz92

Post autor: lukasz92 »

Ja dzięki Hannibalowi który mnie znalazł przez GG :)

Maciej

Post autor: Maciej »

Ja także o naszym forum dowiedziałem się ze strony J-31 :shocked:

NL283

Post autor: NL283 »

Ja też.

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

Ja tam nawet nie pamiętam jak się tu dostałem.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”