Jak dowiedzieliście się o km-forum?

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
emes133

Post autor: emes133 »

plocmaster pisze:generalnie ludzie nielubiani przez LPR są lubieni przeze mnie.
No , no odzyskałeś mój szacunek dla twojej osoby :)

A ja szybciutko ogłoszę EOT, bo zaraz ktoś wyskoczy ze swoją rozprawką na 100 zdań nt. ludzi z LPRu. Niech no ktoś coś tu jeszcze napisze nie na temat. :devil: mod. Damhan
Ostatnio zmieniony 2006-07-24, 19:23 przez emes133, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

S_S pisze:A ja dowiedziałem się z forum o komunikacji w Krakowie.
Zaraz bo ja coś nie trybię. Czy KM-Forum ma jakieś swoje biuro lub przedstawicielstwo, albo chociaż ambasadę w Krakowie ? Czy ktoś chodzi po ulicach Krakowa i krzyczy: "KMF! KMF!" :shocked:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Podejrzewam, ze S_S-owi chodziło raczej albo o forum trambusa, albo o jakieś inne forum. Zresztą nic dziwnego, teraz każdy mógłby rozreklamowac km-forum na swojej stronie/forum (nawet ja :mruga: ).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Niedawno przeszukując Onet znalazłem link do KM-Forum. ;)

Matthai

Post autor: Matthai »

Podobnie jak większość, trafiłem tu przypadkiem. ;) I to ze 2 razy. :P Szukałem sobie w sieci informacji o tramwajach i trafiłem na KMF. Za trzecim razem się zarejestrowałem, ale przez jakiś miesiąc nie napisałem nawet słowa. :) No a później to już zacząłem od czasu do czasu wtrącać swoje "3 grosze" do kilku dyskusji. :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Matthai pisze:No a później to już zacząłem od czasu do czasu wtrącać swoje "3 grosze" do kilku dyskusji.
I bardzo słusznie ;)

Matthai

Post autor: Matthai »

J-31 pisze:
Matthai pisze:No a później to już zacząłem od czasu do czasu wtrącać swoje "3 grosze" do kilku dyskusji.
I bardzo słusznie ;)
Też się cieszę. :P ;)

mil

Post autor: mil »

Ja to szukałem modelu Autosana H9-35 no i znalazłem na stronie J-31, a z tamtąd tu.

Adam 4044

Odp

Post autor: Adam 4044 »

Też podobną mam odpowiedź . Szukałem info o moich ukochanych tramwajach i tak znalazłem to forum.
Ostatnio zmieniony 2006-10-17, 22:29 przez Adam 4044, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

Jakiedyś znalazłem strone J-31 później miałem format znalazłem zowu wpisując w google komunikacaja miejska i wyskoczyło KM-F.

Co to ma być? Znaków interpunkcyjnych nie umiemy stosować? ¯ebym więcej nie widział takich niechlujnych postów.- mod. Damhan
Przepraszam ale muszę nową klawiaturę kupić (chwilowy brak pieniędzy) bo ta się psuje i czasami są byki.
Ostatnio zmieniony 2006-10-23, 21:18 przez 204wras, łącznie zmieniany 2 razy.

miut

Post autor: miut »

HmHm a wiec to było tak
WERSJA nr 1
Znalazłem link w GOOGLACH
WERSJA nr 2
Link do strony podał mi ROBSON . No dokładniej nie pamiętam. A może byłem na stronie J-31?? Nie pamiętam.

Mariusz005

Post autor: Mariusz005 »

Ja trafiłem tutaj poprzez wyszukiwarkę google

Turbo94

Post autor: Turbo94 »

Ja dokładnie nie pamiętam, ale chyba też przez Google. :)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Dzięki koedze MKMowi, za co mu wielkie dzięki :D

james206

Post autor: james206 »

A któremu :?: :mruga: Może tak jakaś mała pochwała dla niego za dobry gust i darmową reklamę :D A poważnie to żartuję, bo jeszcze nam się tu zrobi towarzystwo wzajemnej adoracji jak zaczniemy tak sobie słodzić :retard: :P

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

PszonaR pisze:A któremu :?: :mruga: Może tak jakaś mała pochwała dla niego za dobry gust i darmową reklamę :D A poważnie to żartuję, bo jeszcze nam się tu zrobi towarzystwo wzajemnej adoracji jak zaczniemy tak sobie słodzić :retard:
a tak faktycznie dzięki wielkie drogi przyjacielu PszonaRze, za pokazanie mi tego forum :P. Dobra ale bez przesady, bo faktycznie zrobi się tu nam " towarzystwo wzajemnej adoracji" :P.

ff

Post autor: ff »

Ja się dowiedziałem sam. Bodajże startował miesięcznik Zajezdnia i na ich stronie był link do forum. To chyba było w 2004 roku. Zajrzałem, było tylko kilku użytkowników (na pewno nie więcej niż 10), niektóre nicki już znajome z widzenia, jakieś mało interesujące mnie tematy i nie zarejestrowałem się. Pomyślałem też sobie - ente forum, które z braku użytkowników szybko padnie. A zresztą ileż można tego tworzyć. A ja nie za bardzo się udzialam w tego typu miejscach, jedno takie mi wystarczy -wtedy aktywnie na PMTM oraz jako czytelnik na TŚ. Z czasem o tym forum zapomniałem. Przypomniał mi o nim Peter podczas dyskusji pod zdjęciem na TWB, mniej więcej rok temu. To chyba było zdjeciem wagonu 728. :) Co jakiś czas zaglądałem co on takiego tu pisze ;), a pół roku później już się zarejestrowałem. Nawet nie pamiętam czemu akurat wtedy, widocznie uznałem, że najwyższy czas coś napisać. ;)

james206

Post autor: james206 »

Ja się dowiedziałem - podbnie jak kol. ff ze strony miesięcznika Zajezdnia. Wpadłem tu raz, a potem zaczęła się moja przygoda. Cieszy mnie to tym bardziej, że naprawdę dużo dowiedziałem się na tym forum o KM i poznałem tu wielu fantastycznych ludzi :D

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

PszonaR pisze:poznałem tu wielu fantastycznych ludzi
Nie tylko poznałeś tu wielu ludzi, ale też udowodniłeś swoją wiedzę w niektórych tematach oraz potrafiłeś być obiektywny w wielu dyskusjach o czym niejeden forumowicz zdążył się przekonać :).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To prawda wiedza kol. PszonaR-a oraz pozostałych kolegów z GOP-u, rzeczywiście powoli, ale konsekwentnie rozwiewa nawet najbardziej zawiłe tajemnice komunikacji na Górnym Śląsku. :)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”