Jak dowiedzieliście się o km-forum?

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
mgajewski

Jak dowiedzieliście się o km-forum?

Post autor: mgajewski »

Jak dowiedzieliście się o KM Forum? Otórz ja przeglądałem zdjęcia na TWB. Pod jednym ze zdjęć był link na KM Forum. Potem zarejestrowałem się tutaj i oto tu jestem. :)

Milenium

Post autor: Milenium »

Nic ciekawego,Google.

danio

Post autor: danio »

Ja się dowiedziałem ze strony Zajezdni. Potem jakoś nie mogłem się zarejestrować, ale po dłużych chwilach udało się. Ot i taka moja historia na KMF :)

Marecki

Post autor: Marecki »

Do mnie kiedyś napisał Mac na gg, za czasów kiedy byłem aktywny na VBus forum.
Poprosił mnie żebym wyraził swoją opinię o forum... forum mi się spodobało i oto jestem tutaj :)

Kuba

Post autor: Kuba »

Mnie tutaj zaprosil J-31 za co mu bardzo dziekuje :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Ja trafiłem tutaj, ponieważ szukałem informacji o tramwajach i w końcu na wyszukiwarce znalazłem adres i zarejestrowałem się. Zadałem jedno pytanie i czekałem na odpowiedź. Potem zapomniałem o forum na ok. 3 miesiące. Następnie wróciłem i rozkręciłem się. ;)
mgajewski pisze:ak dowiedzieliście się o KM Forum? Otórz ja przeglądałem zdjęcia na TWB. Pod jednym ze zdjęć był link na KM Forum. Potem zarejestrowałem się tutaj i oto tu jestem. :smile:
O to ciekawe. Nie wiedziałem, że na TWB jest link do naszego forum. :)

voy

Post autor: voy »

Dokładnie nie pamiętam, ale Mac kiedyś opublikował na BF post o takim forum. Później jakoś się ze mną skontaktował, pomogłem mu na początku conieco i w ten sposób zacząłem od początku istnienia pisać i tak jest do dziś.

mgajewski

Post autor: mgajewski »

Pod zdjęciem w komentarzach tego zdjęcia było. :)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

A do mnie na gg zawitał Mac.
Tylko nie wiem skąd miał moje gg. Chyba z VBus Forum :P. Przez pierwszy miesiąc tu kilka razy zaglądałem, a potem zaczołem tu częściej zagladać :).

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Mnie tutaj sciągnął Dab bo szukałem modeli pokazdów KM :)
Ostatnio zmieniony 2005-11-05, 23:18 przez Piotrek_2274, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Dawno, dawno temu, w czasach gdy żyły dinozaury byłem modem na pewnym forum. Pewnego dnia zawitał tam user o nicku Dabroz i - delikatnie mówiąc - zaprosił nas (tj. użytkowników ;) ) do udziału w KMF. Pomyślałem sobie: zobaczę co to za jedno, to km-forum. Zarejestrowałem się i... dalszy ciąg znacie :D

Podi

Post autor: Podi »

Pierwszym forum było vbus forum(teraz już tam nie piszę prawie,dyskusje o niczym).Jednak za mało było tam gadania o km,a admini byli wrażliwi na kazdy off top.Potem pewien mod co sie zwie MAC miał w podpisie link do tego forum i oto jestem :]
Dołączył: 2005-04-12, 18:32

56247

Post autor: 56247 »

Ja doiedziałem się w zeszłym przez Jeszcze Wtedy Działające Forum ZTM.
Abstrachując,J-31 pisał też na "moim" Forum NFK,dzięki któremu poznaliśmy się osobiście.

Dołączyłem do Was: 25/10/2004

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Jak się dowiedziałem hmm w sumie nie pamiętam dokładnie bo jestem tu od kąt pamiętam z dłuższymi lub krótszymi przerwami, ale chyba coś na Info Busie było czy jakoś tak.

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

Na jednym z nieistniejących już dziś for komunikacyjnych pojawił się Inspektor (wówczas Wrocławianin), ktory mnie tu zaprosił :)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Kiedyś odwiedzałem stronkę Modego_82 i tam był link kliknąłem na niego i tak się tu znalazłem :)

Orange

Post autor: Orange »

No ja to nie mam co pisać jak poznałem bo zaczeło się od forum autobusowego...

Kolins

Post autor: Kolins »

Jak mi ktoś przypomni, jak ja tu trafiłem.... Chyba przez przeglądarkę! A potem ktoś z szefostwa mi o forum przypomniał przez GG.

lesiu

Post autor: lesiu »

Mnie tu "przyprowadził" Filip_92 :) Kiedyś gadaliśmy na gg i on podał mi linka no i jestem :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

JA też trafiłem tu przez przypadek. Jakoś tak przez link.... :)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”