KMF: New Generation

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Egon

Post autor: Egon »

Jest błąd w albumie. Jak oglądam swoje zdjęcia, widzę tylko jedną stronę. Nigdzie nie ma odsyłaczy do następnych stron.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Tak, wiem, że taki błąd występuje. Próbowałem to naprawić i jak na razie bez efektów..
Ogólnie nie wiem czy jest sens to naprawiać skoro już pracujemy nad KMF: Gallery NG ;) - w przeciągu najbliższych dwóch tygodni nowy album powinien ujrzeć światło dzienne :)

Podi

Post autor: Podi »

Wchodze do jakiegoś tematu 13 razy,a on i tak widnieje w "postach nieprzeczytanych"...

jacool

Post autor: jacool »

Podi pisze:Wchodze do jakiegoś tematu 13 razy,a on i tak widnieje w "postach nieprzeczytanych"...
Bardzo częsty błąd w phpBB by Przemo :(

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Podi pisze:Wchodze do jakiegoś tematu 13 razy,a on i tak widnieje w "postach nieprzeczytanych"...
No niestety, zdarza się ;) Brakuje tylko opcji "zaznacz wszystkie posty jako przeczytane" :wall:
Ostatnio zmieniony 2006-02-21, 21:03 przez B.A. Baracus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Jest, na str. głównej po prawej na dole ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

I odnalazłem jeszcze jeden błąd.Mianowicie nie moge komentować zdjęć.Po kliknięciu w komentarze nie wyskakuje mi okno,w którym moge umieścić komentarz mimo,iż przedtem sie loguję.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Sądzę, że to coś z twoją okropną przeglądarką :chytry:
U mnie działa bez zarzutu.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

To w takim razie zapytajmy się,czy inni użytkownicy Explorera mają ten sam problem z komentowaniem zdjęć.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Spraw sobie Firefoxa :D :D

Peter

Post autor: Peter »

Ja straciłem sporego posta ze względu na to, że się musiałem ponownie się zalogować (niestety nie zauważyłem tego). Zastanowię się w takim razie czy pisać ponownie, bo chciałem stworzyć nowy, myślę ciekawy temat, a wszystko w jednej chwili poszło "do piachu". :wall:
Apeluję równocześnie żeby docenić Użytkowników korzystających z IE. Sam korzystam z Firefoxa, ale nie zawsze. :mruga:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ja w takim przypadku,gdy przy wysyłaniu wyskakuje mi logowanie,daję Wstecz i kopiuje zawartość posta do Notatnika,a później,gdy piszę 2-gi raz to po prostu wklejam treść i wysyłam.

Peter

Post autor: Peter »

Też się zorientowałem, że tak trzeba zrobić, ale niestety po fakcie. :retard:
W każdym razie to mi się nie podoba, bez wzgledu na to czy to jest IE czy nie.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

<b>poprostu</b> Mac sam korzysta z Mozilli i zaczyna mi sie wydawać,że przy poprawkach na forum brał pod uwagę tylko użytkowników Mozilli,zaś użytkowników IE nie.Moim zdaniem,gdy poprawia się coś na forum powinno sie przewidzieć,że któraś z przeglądarek moze źle odbierać niektóre rzeczy z forum.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

A po ma przeglądarka do akualizcji :wall: :?:
Ostatnio zmieniony 2006-02-21, 22:55 przez rupak9, łącznie zmieniany 1 raz.

Peter

Post autor: Peter »

I tu muszę Ciebie poprzeć Adrian, nawet jeśli Administracji się to nie spodoba.
Starajmy się traktować wszystkich jednakowo. Oczywiście mogę sobie włączyć Mozillę, ale nie jestem z niej na 100% zadowolony (o przyczynach nie będę się rozwlekać), więc mam prawo chyba używać sobie IE. Nie ukrywam, że się wkurzyłem po utracie tamtego posta. No cóż, uśmiechnij się i napisz jeszcze raz. :]

ppln

Post autor: ppln »

Może chciał zachęcić ludzi do korzystania z Firefoksa :) (bo Mozilla to osobny projekt i jedyne co je łączy to silnik renderujący (Gecko). Firefox ma całkiem inny interfejs i możliwość zmiany go, nawet na taki jak w IE. Zajrzyj na browsehappy.pl to może się przekonasz ;) ) A czy da się przywrócić normalne (według daty i z dymkami po najechaniu na nie) wyświetlanie tematów przyczepionych? I ciągle te obrazki ;)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Adrian_ pisze:...zapytajmy się,czy inni użytkownicy Explorera mają ten sam problem z komentowaniem zdjęć.
Sprawdziłem dodawanie komentarzy pod "czystym" IE - żadnych problemów.
Peter pisze:Ja straciłem sporego posta ze względu na to, że się musiałem ponownie się zalogować... nawet jeśli Administracji się to nie spodoba. Starajmy się traktować wszystkich jednakowo.
Adrian_ pisze:Mac sam korzysta z Mozilli i zaczyna mi sie wydawać,że przy poprawkach na forum brał pod uwagę tylko użytkowników Mozilli,zaś użytkowników IE
Nie Mac jest twórcą oprogramowania. Problem m.in. z wylogowywaniem istnieje zarówno pod IE jak i pod FF. Poza tym każdą zmianę własną Mac "sprawdza" na mnie czyli użytkowniku korzystającym częściej właśnie z IE (a właściwie AM Browsera). Niestety nie da się zaprzeczyć, że mechanizm Forum lepiej się sprawuje na przegladarkach rodziny Gecko.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

ppln pisze:A czy da się przywrócić normalne (według daty i z dymkami po najechaniu na nie) wyświetlanie tematów przyczepionych?
Krótko mówiąc mamy 3 możliwości prezentowania "przyczepionych" tematów (ważnych)
1. Normalne wyświetlanie ( bez żadnych dzieleń itp ), 2. Belka, 3. W osobnej tabeli.
Tutaj ważne tematy są w osobnej tabeli - niestety nie pojawia się ten dymek, nie ma także możliwości włączenia tego :/. W pozostałych dwóch przypadkach jest taka informacja.
ppln pisze:I ciągle te obrazki ;)
Się pomyśli ;)
Adrian pisze:Poza tym słyszałem,że miała wyjść jakaś łatka odnośnie logowania.Kiedy zatem takie coś się pojawi?
When it's done :)

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

Niestety znowu pojawiło się przy cytowaniu "napisał/a". Czy da się coś z tym zrobić?

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”