KMF: New Generation

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Adrian_

Post autor: Adrian_ »

@ppln:Korzystam z sieci lokalnej (LAN) z tym,że nie mam stałego adresu IP.

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Ładne, tylko dlaczego powyżej tabeli z postami widzę białą plamę zamiast paska z funkcjami: portal, ludzie, etc??

voy

Post autor: voy »

Nowa wersja jest trochę bardziej bajerancka, ale tym samym mniej funkcjonalna. Wcześniej otwierałem nowe tematy niezależnie od strony i miałem stronę na ostatnim poście, a teraz co? Muszę grzebać gdzie się zaczyna to, czego jeszcze nie czytałem. Mam nadzieję że z logowaniem nie będzie problemu tak jak w przypadku Adriana.

Robson

Post autor: Robson »

Nie martw sie u mnie w Polsce tez nie dzialalo logowanie moze teraz mojemu komputerowi sie odmieni :) A tu za to jest ok :)

ppln

Post autor: ppln »

A można się tutaj doczepiać? To jak tak to się doczepię do tego bezsensownego obramowania obrazków z zewnętrznych serwerów (np. mój podpis) i do paska nad tabelką z postami, na którym są funkcjedokładnie identyczne co na trzech powyżej.

voy

Post autor: voy »

Wycofuje to co wcześniej - jest po staremu, bo wcześniej mi się inaczej to wyświetliło. Faktycznie, forum chodzi szybciej - extra. mac - a jedna osoba może pisać (do tej pory tak nie było) posta jeden pod drugim? Bo czasem tak jest że po jakimś czasie dopisuje się coś nowego a to się dodaje do starego posta, a wypowiedź nie wyświetla się w postach nieprzeczytanych i nikt w rezultacie tego nie czyta. Na forum nikt nie nabija postów, więc można to spokojnie wyłączyć.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A ja znowu miałem ten sam problem,ale tym razem przy wysyłaniu zdjęć.Sorry,że się wyłamię,ale wolałem,jak wchodizło się na forum i od razu było sie zalogowanym.

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Już wszystko ok. Się ponaprawiało i rzeczywiście w 100 % widzę, że ładne :D Gratulacje dla autora zmian.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

No nie no.Chciałem skomentować jedno ze zdjęć i okazuje się,ze nie mogę,chociaż byłem zalogowany.W dodatku dopiero za 5 razem udąło mi sie zalogować.To forum ejst albo zdymane,albo tylko ja mam takie problemy.Tylko dlaczego inni użytkownicy IE nie mają takiego problemu?

[ Dodano: 2006-02-18, 18:09 ]
P.S Wiem,że nie na temat,ale proszę o usunięcie zdjęcia tej T120,którą ostatnio dodałem,gdyż to zdjecie dodało się drugi raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow :shocked: . Wiosna idzie. :wow: Gratulacje Mac i U2w. Piękna robota. :)

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Jedna rzecz jest do niczego: Strasznie mało postów na jednej stronie
po za tym nie widać w których tematach są nowe posty

[ Dodano: 2006-02-20, 12:22 ]
To już skorygowałem
Inna sprawa
za każdym razem się muszę logować co jest strasznie wkurzające
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 02:00 przez M_Szymkowiak, łącznie zmieniany 1 raz.

Podi

Post autor: Podi »

M_Szymkowiak pisze:Inna sprawa
za każdym razem się muszę logować co jest strasznie wkurzające
Ja też tak muszę...Choć odznaczam by mnie automatycznie logowało... :/

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Podi pisze:Ja też tak muszę...Choć odznaczam by mnie automatycznie logowało... :/
Zgadza się, występuje m.in taki błąd. Cóż mogę powiedzieć: Na razie musicie to przecierpieć, ale gdzieś za kilka dni wyjdzie łatka, która naprawi ten błąd.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Mac pisze:Zgadza się, występuje m.in taki błąd. Cóż mogę powiedzieć: Na razie musicie to przecierpieć, ale gdzieś za kilka dni wyjdzie łatka, która naprawi ten błąd.
To fajnie, bo ja tez mam taki problem ;)

A co do ogółu forum, to... jest po prostu świetne :) Najbardziej podoba mi się szybkość przechodzenia z jednego działu do drugiego :D To jest rewelacja ;) Widać, że trochę pracy w to włożyliście ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A ja mam kolejne pytanie:czy da się w jakiś sensowny sposób zmienić podpis w profilu?

ppln

Post autor: ppln »

Co do wylogowywania: wyczyście cookies (w Firefoxie 1.5+ Narzędzia->Wyczyść prywatne dane). I czy nie da się wyłączyć tego idiotycznego obramowania obrazków i wielkiego okienka, które pokazuje się po kliknięciu na obrazek. Powód: lepiej jest otworzyć sobie obrazek w nowym panelu ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Poza tmy zniknął dział "Profil".Nie mówię,że to zaraz wielka tragedia,ale zawsze można było uaktaulnić parę rzeczy,np.podpis,adres swojej strony czy swoje dane.Teraz jest to niemożliwe.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Jest profil, na górze na niebieskim pasku 1 od prawej :)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Co Ty piszesz :?: Przecież jest :P.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Aha,faktycznie jest.To przepraszam za zamieszanie.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”