KMF: New Generation

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Na niejednym forum tak jest.Dziwne,bo skoro oznaczyłeś płeć w profilu to powinno wyskakiwać "napisał".Ja z kolei mam pytanie:dlaczego,kiedy pisze słowo "<b>poprostu</b>" razem wyskakuje mi coś o pisowni? pytałem sie pani od polskiego,która potwierdział,że słowo "<b>poprostu</b>" pisze się razem,a nie osobno.Zgłaszam ten problem,gdyż wprowadza w błąd niektórych.Niemniej jednak,gdy napiszę "<b>poprostu</b>" razem,wyskakuje mi jakiś błąd i przedziela wyraz.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

U mnie w słowniku pisze "po prostu" . Tak samo pisze w słownikach internetowych :P.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Czyli wychodzi na to,że co region to obyczaj :/ .A poza tym chciałbym zwrócić uwagę na to,że gdy przeglądam zdjecia jakiegoś autora,który ma np.powyzej 100 zdjęć to wyświetla mi sie tylko pierwsze 20 zdjęć i później nic.Trochę to uciążliwe,gdyż jak chcę wprowadzić poprawkę opisu do jakiegoś zdjęcia,albo coś dodać,to musze go szukać w kategorii,do której dodałem ten pojazd.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Zauważyłem że obrazki które się wrzuca na serwer w tematach nie wyświetlają się, tylko trzeba je pobrać :/ a ty jest troche niepraktyczne

Milenium

Post autor: Milenium »

Heh,widze że z tym KMF new generation to raczej jest gorzej niż lepiej :(.

Damhan

Post autor: Damhan »

Adrian: Słowo "po prostu" pisze się osobno. Ta nauczycielka chyba troszkę się pomyliła.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Cóż dobrze,że nie mówiła,że Napoleon bł kobietą xD co już jednej nauczycielce w Polsce się zdarzyło xD.

MW

Post autor: MW »

rupak pisze:U mnie w słowniku pisze "po prostu" . Tak samo pisze w słownikach internetowych :P.
Pisze na pewno nie, a co najwyżej JEST NAPISANE...

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A ja jeszcze na chwilę powrócę do tych nieszczęsnych komentarzy:dlaczego po kliknięciu "Komentarze" i próbie dodania nie pojawia mi się okienko,w którym takowy komentarz moge napisać? przecież loguję się przed wejściem do Albumu.Czy ma to może związek z przeglądarką?

Milenium

Post autor: Milenium »

Może byś dał screna bo nieskumałem!

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ok,sprawa się wyjaśniła.Przepraszam,że narobiłem tyle zamieszania,ale ciężko mi jest się przyzwyczajać do nowości.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Czy w Albumie wróci opcja Zobacz zdjęcia od ostatniej wizyty i zobacz komentarze od ostatnie wizyty? Ta opcja w Albumie była bardzo fajna :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Filip_2691 pisze:Czy w Albumie wróci opcja Zobacz zdjęcia od ostatniej wizyty i zobacz komentarze od ostatnie wizyty? Ta opcja w Albumie była bardzo fajna
Zgadza się - była. Naczelny stwierdził, że nie przywróci tej funkcji. Powód: za kilka dni uruchomiona zostanie Galeria KMF. Tym samym album poddany zostanie utylizacji ;)

ppln

Post autor: ppln »

A w Galerii KMF będą stare zdjęcia czy trzeba je będzie ręcznie przenosić? Mam nadieję, że będzie równocześnie funkcjonujący podział na przewoźników i marki jak na TWB :)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

ppln pisze:A w Galerii KMF będą stare zdjęcia czy trzeba je będzie ręcznie przenosić?
Tak jak kiedyś już pisałem - ręcznie ;)
Ale w sumie będzie to miało swój plus - "przetrwają" tylko porządne foty :)

[ Dodano: 2006-03-01, 21:38 ]
ppln pisze:Mam nadieję, że będzie równocześnie funkcjonujący podział na przewoźników i marki jak na TWB :)
Będzie, będzie :cool: :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Ta galeria może TWB nie dorównać chociażby ilością. :(

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

w ogóle nie rozumiem sensu kreowania się na TWB.Gdyby tak było,to większość kiepskawych fot (w tym wszystkie moje) poleciałyby stąd w te pędy.Moim zdaniem niech to forum działa wg.swojego naznaczonego sposobu,a nie żeby kreować się na TWB.TWB jest jedno i nikt mu nie dorówna,a stron pochodnych moze być tysiące.

jacool

Post autor: jacool »

Adrian_ pisze:TWB jest jedno i nikt mu nie dorówna
A właśnie że nie! Trzeba mieć wizję i starać się równać do lepszych. A w końcu ich przegonić. TWB nie jest wieczne i najlepsze.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

ppln pisze:A w Galerii KMF będą stare zdjęcia czy trzeba je będzie ręcznie przenosić? Mam nadieję, że będzie równocześnie funkcjonujący podział na przewoźników i marki jak na TWB :)
Mac, stwórz rzecz jasna dział PKM Świerklaniec :P :D

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Gdyby TWB nie było wieczne,to by się teraz nie odradzało.Poza tym jestem ciekaw,czy prywatni przewoźnicy też będą podzieleni na kategorie i myślę,że działy MKS Sanok i PKS Connex Sanok dało by sie zrobić chyba xD .

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”