KMF Gallery: NG

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Z tym,że przez co mam rozumieć "ciekawe zdjęcie"? bo zdjęcie może być ciekawe np.przedstawiając autobus i ciekawy obraz wokół niego,a może też być ciekawe przez zrobienie go np.w miejscu,w którym jeszcze żaden MKM nie był.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

I tak jak napisał Mac - znów sobie odpowiedziałeś na własne pytanie. Dodam od siebie, że do kategorii ciekawych zdjęć można dodać zdjęcia rzadkie (czyli np. miejsca lub pojazdy, które na pewno nie wystąpią w galerii jako zjawisko powszechne) wówczas nawet jesteśmy skłonni dopuścić obniżoną jakość takiej fotografii.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:a może też być ciekawe przez zrobienie go np.w miejscu,w którym jeszcze żaden MKM nie był.
Mój balkon w starym mieszkaniu, z którego widać pętlę autobusową? :devil:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Nie o to mi chodziło.Chodziło mi o całokszałt.Poza tym kto powiedział,że balkon w Twoim domu to miejsce niedostępne dla innych? fakt,ze jest to poszanowanie własnosci prywatnej,ale zawsze można to poszanowanie nieposzanować i wejść.Zresztą,jak sam stwierdziłes w Twoim byłym mieszkaniu,a byłe to już nie Twoja własność.To skoro idziemy takim tokiem rozmowy,to jak zrobiłbym zdjęcie autobusu na tle Gór Słonnych (a jest taka możliwość,bo przez częśc Gór Słonnych,czyli przez serpentyny na trasie Tyrawa Wołoska-Kuźmina jeżdżą autobusy PKS) i np.nie wyszełby by mi zbyt dobrze autobus,ale ująłbym Góry Słonne i jakoś wkomponowałbym autobus w tło to czy takie zdjęcie mogłoby sie przyjąć?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:fakt,ze jest to poszanowanie własnosci prywatnej,ale zawsze można to poszanowanie nieposzanować i wejść.
Niech tylko spróbują :devil:
Adrian_ pisze:Zresztą,jak sam stwierdziłes w Twoim byłym mieszkaniu,a byłe to już nie Twoja własność.
Byłe dlatego, że teraz już w nim nie mieszkam. Tego posta też nie piszę stamtąd.
W sumie, masz trochę racji że się nie nadaje — był w nim jeden MKM. Ja :D
Adrian_ pisze:nie wyszełby by mi zbyt dobrze autobus,ale ująłbym Góry Słonne i jakoś wkomponowałbym autobus w tło to czy takie zdjęcie mogłoby sie przyjąć?
Myślę, że jeśli to będzie zdjęcie w stylu „ładne zdjęcie gór, na dole droga z autobusem” to się spokojnie przyjmie. Reausumując, jedź tam robić foty, na pewno się uda. :cool:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Dodam jeszcze,ze jest to bardzo klimatyczna trasa.Miejscówkę na uchwycenie Gór Słonnych z autobusem w tle już mam.Dodam tylko,że klimatowi tej trasy dodają serpentyny.Szczególnie zarąbiście wyszedłby tam mglisty,letni,słoneczny poranek z autobusem w tle.Koncepcji jest wiele,ale przy zdjęciach typu"Góry z autobusem w tle" bardoz łatwo jest rąbnąć coś pod słońce.Na razie zgłosiłem mamie wniosek,by w wakacje trochę pojeździć po okolicach Sanoka.Mama stweirdział,ze przydałby mi się tez nowy aparat,bo obecny Trust nie ma w ogóle zooma i w ogóle niezły szajs jest z tego aparatu.Dlatego obecnie pracuję z mama w układzie:mama zbiera na nowy aparat (najprawdopodobniej na 70% w maju dostanę Nikona,ale to jeszcze nie jest pewne),a ja pracuję na nowy rower.Skoro prosicie,to postaram się zrobić kilka zdjeć na serpentynach na trasie Sanok-Przemyśl,ale to nie wcześniej jak w czasie długiego weekendu,gdyż 26 i 27 kwietnia mam egzaminy kończące gimnazjum.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:gdyż 26 i 27 kwietnia mam egzaminy kończące gimnazjum.
Dzięki… a ja się zastanawiałem, kiedy będę miał wolne :cool: (o ile będę miał).
¯eby tak całkiem nie offtopować: dziś zorientowałem się, że mam raczej dość dobrą sytuację finansową w rodzinie — zakupy takiego sprzętu (i sprzęt w ogóle) przypomina trochę sytuację MZA Warszawa. :D

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Zobaczymy.Na razie minumum,które musi w moim przypadku spełniać aparat to zoom i dobra rozdzielczość obrazu.Poza tym nowy aparat się przyda,bo wakacje sie zbliżają.Chociaż nie wiem,czy nie przejść z Trusta na któegoś z Coolpixów.Chociaż w tym przypadku każdy aparat będzie lepszy od tego,którego teraz mam.

Dawcio

Post autor: Dawcio »

Ja bym prosił, jeżeli to jest możliwe o kilka zmian w kategorii Piła. Proszę o dodanie przewoźnika MZK Piła, a pojazdy jakie On posiada to: Autosan H9-21, Jelcz PR110, Jelcz M121MB, Jelcz 120M, Neoplan N4009, Neoplan N4016 i Solaris Urbino 10 & 12.

Pozdrawiam.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Mówisz -> Masz ;)

Dawcio

Post autor: Dawcio »

Mac pisze:Mówisz -> Masz ;)
Dziękuję bardzo. :) To teraz wybiorę i dodam moje najlepsze zdjęcia. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mac - jeśli nie zrobiłoby to Wam jakiegoś problemu i Mielibyście obaj z U2w taką chęć - to oczywiście zgłaszam swoją gotowość do pomocy w zatwierdzaniu fotek. Mógłbym zatwierdzać fotki, po staremu, tzn. w ciągu dnia. To co zostało by Wam z wieczora poprzedniego dnia, lub to co by zostało przesłane w ciągu dnia.... ;)

To ulżyłoby Wam - Tobie i U2w - a autorzy fotek, dostawaliby ode mnie info na PW, w przypadku nie zatwierdzenia. :roll:

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Ja się w ogóle dziwię, jak to się stało, że jeszcze nie mogłeś tego robić - błąd naprawiony ;)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Tutaj zauważyłem błąd.
Jest napisane "Melcz", zamiast "Jelcz".

ppln

Post autor: ppln »

I to chyba tak miało być. Melcz zamiast Jelczedes ;)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Prawie tak jak napisał ppln. "Melcz" jest zamierzony.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Aha. To co innego ;).

Dawcio

Post autor: Dawcio »

Proszę jeszcze w kategorii zagranica -> Niemcy zrobić podkategorię -Dorsten.

Z utworzenie z góry dziękuję.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

OK :)
Dawcio, a na przyszłość galeria/categories.php?cat_id=634 ;)

Dawcio

Post autor: Dawcio »

Mac pisze:OK :)
Dawcio, a na przyszłość galeria/categories.php?cat_id=634 ;)
A dziękuję. Następnym razem jak będę miał jakieś foto, które nie będzie pasowało, wówczas tam wrzucę.

Dzieki i pozdrawiam. ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”