KMF Gallery: NG

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Hannibal

KMF Gallery: NG

Post autor: Hannibal »

I o to nadeszła długo oczekiwana chwila :)
Prace nad nową wersją galerii zdjęć dobiegły końca.
Tak jak kiedyś wspominałem - zmian jest bardzo dużo. Został wprowadzony nowy podział kategorii z szczegółowym podziałem na województwa, miasta, przedsiębiorstwa no i marki :)
Również jedną z ciekawszych rzeczy jest wprowadzenie limitu zdjęć - dla nowych użytkowników 2 zdjęcia dziennie. Oczywiście autorzy naprawdę dobrych fotek mogą liczyć na zwiększenie limitu.. Jest również dostępna bardzo przydatna funkcja tj "Zdjęcia od ostatniej wizyty" ;)
Minusem jest to, że trzeba się zarejestrować, ale w sumie to chyba nie jest jakiś większy problem..

galeria

Robson

Post autor: Robson »

Galeryjka bardzo fajna i wygodna nawet w korzystaniu. Ale na bank lepsza od wcześniejszej.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Bardzo ładnie wszystko się prezentuje, gdy jest taki podział na kategorie :).

Podi

Post autor: Podi »

Tylko czemu w tramwajach nie ma Siemensa(Poznaniacy strajkują)...

Hannibal

Post autor: Hannibal »


Kuba

Post autor: Kuba »

Bardzo ladna i przejrzysta galeria :) Tylko szkoda ze wszystkie fotki przepadly :]

Milenium

Post autor: Milenium »

Hehe, i oto mi chodziło! :) Takie 2 TWB,czy teraz można nazywać galerie jako odłączna od forum?!


Ja Ci dam 2 TWB :/ u2w
Ostatnio zmieniony 2006-03-08, 21:58 przez Milenium, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A ja staropolskim zwyczajem zapytam z innej beczki:dlaczego w kategorii Sanok jest 0 zdjęć? mam nadzieję,ze zostaną przerzucone.

[ Dodano: 2006-03-08, 21:09 ]
A poza tym szablon,jak i niketóre rzeczy np.słowa kluczowe w opisach zdjęć wygląda,jakby było zerżniete,chociaz wiem,że nie jest,ale dla porównania:www.transport.xt.pl zdaje się,że tam jest identyczny szablon galerii.

Bartek

Post autor: Bartek »

Super, bardzo nam sie podoba nowa galeria. Jest OK.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Adrian_ pisze:dlaczego w kategorii Sanok jest 0 zdjęć?
Bo najpierw trzeba je tam umieścić :retard:
i również pisze:A poza tym szablon,jak i niketóre rzeczy np.słowa kluczowe w opisach zdjęć wygląda,jakby było zerżniete,chociaz wiem,że nie jest,ale dla porównania:www.transport.xt.pl zdaje się,że tam jest identyczny szablon galerii.
Szablon galerii (grafika) jest zerżnięta i to bezczelnie z niejakiego km-forum - reszta to elementy tzw. szablonu domyślnego.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Tzn.,że musiałbym te zdjęcia jeszcze raz wysłać? poza tym,czy w nowej galerii znajdzie się miejsce dla kolei i też da się zrobić kategorię typu Szybka Kolej Miejska,Warszawska Kolej Dojazdowa,itd. czy wszystko będzie wrzucone do jednego worka,czyli do PKP?

[ Dodano: 2006-03-08, 23:46 ]
heh,ale strzeliłem gafę! zobaczyłem,że sa wszystkie działy dopiero po napisaniu posta.Jeszcze raz wielkie sorry,mam nadzieję,ze Admin skasuje tamtego posta,jako nic nie wnoszącego do tematu.

Podi

Post autor: Podi »

Znowu zapomniałem odświeżyć :/

voy

Post autor: voy »

No super, wreszcie galeria z prawdziwego zdarzenia! Teraz to się będzie aż chciało fotki dodawać.
Jak się dodaje nowe kategorie do galerii? Chcę dodać MANa NL223 do MPK Rzeszów a tam nie ma tej kategorii.

EDIT: Nie da się dodawać zdjęć. Naciskam wyślij i nic się nie dzieje. Nie wiem co jest grane.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

To spróbuj wrzucić to do województwa Podkarpackiego.Przecież km-forum nie musi zawierać wszystkich przewoźników,jak TWB,bo trochę ich jednak jest.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Całkiem fajnie, już się zarejestrowałem. Postaram się poszukać swoich najlepszych zdjęć i dodam je. :)

A co ze starą galerią. Zostanie zlikwidowana ? ;)

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Proszę proszę... Rozwijamy się ;)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Szata graficzna jest ładna, jeszcze się nie zarejestrowałem ale to zrobie szkoda że na razie w tej galerii nie ma zdjęć z Tczewa bo w tej pierwszej galerii są fotki autobusu solus i volvo b10l gdybym, miał aparat cyfrowy to bym fotki porobił, ale na razie, nic innego mi nie pozostaje jak podziwiać, wasze fotki.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dominik pisze:Szata graficzna jest ładna, jeszcze się nie zarejestrowałem ale to zrobie szkoda że na razie w tej galerii nie ma zdjęć z Tczewa bo w tej pierwszej galerii są fotki autobusu solus i volvo b10l gdybym, miał aparat cyfrowy to bym fotki porobił, ale na razie, nic innego mi nie pozostaje jak podziwiać, wasze fotki.
Spoko - KMF najwyżej wyśle jakiegoś fotoreportera do Tczewa :mruga:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

EDIT: Nie da się dodawać zdjęć. Naciskam wyślij i nic się nie dzieje. Nie wiem co jest grane.
@Voy: Spróbuj teraz. Poprawiłem mały błąd i wygląda na to, że działa, testowane na IE :)
Adrian_ pisze:To spróbuj wrzucić to do województwa Podkarpackiego
Od tego jest specjalna kategoria - Poczekalnia.
J-31 pisze:A co ze starą galerią. Zostanie zlikwidowana ? ;)
Tak, lada dzień pójdzie z dymem.

[ Dodano: 2006-03-09, 13:32 ]
PS: Wszystkim, którzy się zarejestrowali aktywowałem konta - proszę się logować i dodawać fotki ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja już dodałem kilka fotek. Reszta jutro :D

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”