KMF Gallery: NG

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Adrian_ pisze:Może nie mam tak zarąbistego aparatu fotograficznego (bo moja sytuacja materialna jest ciężka),focę tanim Trustem,bo na aparat powyżej 300zł na razie mnie nie stać
Ależ Adrianie - na litość, nikt Ci nie wypomina - a już na pewno nie ja - że Masz zły aparat. Ja przez większość swojego życia w ogóle nie miałem aparatu fotograficznego. Nie było mnie na niego stać. I jakoś dramatu z tego nie robiłem. Dlatego, przestań sobie wypominać,że nie stać Cię na lepszy, droższy aparat. Nikt, nie zagląda Ci przecież do kieszeni i nikt nie narzuca Ci co Powinieneś mieć lub kupić.
Adrian_ pisze:Poza tym prywatne galerie,które zakładam są darmowe i najczęściej (w przypadku Angelfire) mają tylko po 20MB na wszystkie zdjęcia,wiec co chwila musze robić nową.
Ja mam 25 MB i to spokojnie mi to starcza ;) Tobie tym bardziej wystarczy :mruga:
Adrian_ pisze:Mimo niektórych nieudanych zdjęć mam nadzieję,ze moje zdjęcia z Sanoka coś wnoszą na galerię km-forum.
Ależ oczywiście, że wnoszą. :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Dziś do galerii wrzuciłem dwa pierwsze zdjęcia. :)
Ostatnio zmieniony 2006-03-10, 19:05 przez Damhan, łącznie zmieniany 1 raz.

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Jak to jest z tymi zdjęciami? Kiedy będą one zaakceptowane, a jeśli zostały odrzucone, to czy zostanę o tym powiadomiony?

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ciesze się,że chociaż moje zdjęcia coś wnoszą.Ale obawiam się,ze niedługo skończy się temat Sanok,bo jak tak dalej pójdzie,ze na niekacpetację,bądź akceptację niektórych zdjęć będe musiał czekać tygodniami to zrezygnuję z konta tutaj,bo to nie ma sensu.Po co w takim razie jest tu tylu administratorów,skoro nie da sie podjąć męskiej decyzji i odrzucić któreś foto,bądź zaakceptować? takie lecenie w kulki zaczyna się robić niezbyt miłe.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

J-31 pisze:Ja mam 25 MB i to spokojnie mi to starcza ;)
No, nie wiem — ciągle masz na swojej stronie przekroczony limit transferu (i to nie w godzinach typu 17.56). Może trzebaby coś z tym zrobić?

// Na pw takie pytania - Mac :roll:
Ostatnio zmieniony 2006-03-10, 20:05 przez pmaster, łącznie zmieniany 1 raz.

ppln

Post autor: ppln »

@Adrian: To sobie załóż stronę na 60free.ovh.org.pl (nielimitowany transfer) i wrzucaj zdjęcia przez imageshack.us (możesz też zrobić/wgrać jakiś skrypt :) )

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Adrian_ pisze:Ciesze się,że chociaż moje zdjęcia coś wnoszą.Ale obawiam się,ze niedługo skończy się temat Sanok,bo jak tak dalej pójdzie,ze na niekacpetację,bądź akceptację niektórych zdjęć będe musiał czekać tygodniami to zrezygnuję z konta tutaj,bo to nie ma sensu.Po co w takim razie jest tu tylu administratorów,skoro nie da sie podjąć męskiej decyzji i odrzucić któreś foto,bądź zaakceptować? takie lecenie w kulki zaczyna się robić niezbyt miłe.
Chyba nie ropzumiesz pewnej sprawy za galerie są odpowiedzialne dwie osoby (Mac i u2w). Oni tak jak my przeglądają km-forum i pilnowanie galerii przez 24 h na dobe nie jest ich jedynym zadaniem i celem życiowym.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Skoro jest tak,jak mówisz to dlaczego jedne osoby wysyłają zdjęcia i odpowiedź dostają po 30 minutach,a ja zdjęcia wysyłam i nic? w takim razie co w ostatnio wysłanych zdjęciach jest nie tak i czy w ogóle sie nie przyjęły,czy jednak jeest jakaś niewielka iskierka nadziei? bo albo te zdjecia sie nie przyjęły i żyje w niewiedzy,albo po prostu nie zostały przejrzane i ocenione.Poza tym ja moge nie rozumieć pewnych rzeczy,bo mam dopiero niecałe 16 lat,ale dlaczego np. inni już po np.15 minutach wiedzą,czy ich zdjęcie sie upubliczniło,a ja czekam chyba 2 dzień? chyba,że będe tak dalej czekał i czekał i nie powiem,frustruje mnie trochę ta sytuacja.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Adrian_ pisze:Skoro jest tak,jak mówisz to dlaczego jedne osoby wysyłają zdjęcia i odpowiedź dostają po 30 minutach,a ja zdjęcia wysyłam i nic?
Może nie jestem Administratorem, ani Moderatorem, ale nikogo na tym forum nie mam non-stop ;).

Robson

Post autor: Robson »

Każdy ma swoje życie prywatne i forum to nie jest jedyną rzeczą na tym świecie. Jeszcze za starego albumu zdarzało się że czekałem na upublicznienie nawet cały dzień i nierozpaczałem z tego powodu. Być może ja mam na głowie inne sprawy. Forum to jedynie rozrywka do której nie przywiązuje się zbytnio.

Podi

Post autor: Podi »

Nie wiem co komu zależy tak bardzo na dodawaniu fotek w szybkim czasie,to forum jest podstawą galerii,a nie galeria forum...A może wolisz,żeby można było dodawać fotki bez ograniczeń,ale potem przeleciał przez nie Admin i wywalił najgorsze (tak jest np. na TWB)...?

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

Dziwne - wpisuję nick i hasło, a wyświetla mi się, że błąd w nazwie uzytkownika lub haśle :roll:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Minusem jest to, że trzeba się zarejestrować, ale w sumie to chyba nie jest jakiś większy problem

voy

Post autor: voy »

Może nie potwierdziłeś rejestracji na mailu?

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

Mac pisze:
Minusem jest to, że trzeba się zarejestrować, ale w sumie to chyba nie jest jakiś większy problem
O.K. Nie doczytałem :wall:

Podi

Post autor: Podi »

Pytanie: a gdzie będą dodawane foty użytkowników?

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Gdzie będą dodawane foty użytkowników - powiadasz :?: Pewnie trzeba będzie coś wymyślić. Może być kategoria p/n np. "Winni tego całego zamieszania" :?: :)

Robson

Post autor: Robson »

Jak dotychczas oglądnełem wszystkie zdjęcia w galerii i wszystkie oceniłem. Wszystko ładnie pięknie ale przy wielu powtarza się jedno i to samo. Jest pole do wypełnienia Data wykonania zdjęcia to dlaczego 50% użytkowników nie podaje właśnie daty wykonania przez co wychodzą paradoksy jak na tej fotce: galeria/details.php?image_id=169 gdzie pogoda jesienna a data... 1 Styczeń 2006 może się myle ale tam u was jest inny klimat choć w to wątpie.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Za obsługę tej funkcji odpowiada specjalny mod.
W przypadku daty wykonania zdjęcia istnieją dwie przyczyny. Pierwsza, gdy daty nie ma w ogóle. Dotyczy to zdjęć dodanych przed zastosowaniem w/w moda. I druga, gdy widnieje właśnie data 1 Styczeń 2006. A tutaj to już nic nie poradzę - trzeba patrzeć (sam tego doświadczyłem) ;)
Ostatnio zmieniony 2006-03-12, 18:36 przez u2w, łącznie zmieniany 1 raz.

ppln

Post autor: ppln »

A nie ma dostępnego moda czytającego dane EXIF?

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”