Nabór na newsmanów.

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Mercury

Post autor: Mercury »

wocash pisze:Ja myśle że Administracja powinna sama zaproponować kilku osobom posadę newsmana i poczekać na zgodę wybranej osoby.
Tez myslę, że to by było optymalne rozwiązanie.
wocash pisze:Tak swoją drogą myślę że powinno być ich kilku bo jednak z niektórych regionów kraju żadne newsy nie są zamieszczane
Zróżnicowanie regionowe musi być...

wocash

Post autor: wocash »

Mercury pisze:Zróżnicowanie regionowe musi być...
No właśnie i może warto wprowadzić podział na województwa dla przyszłych newsmanów. Jeden mógłby wziąć województwa w swojej okolicy itd. np. zachodniopomorskie z lubuskim bo z tych regionów jest mało użytkowników a też dzieje się wiele rzeczy.

Damhan

Post autor: Damhan »

W takim razie się zgłoś, bo ja skoro jestem moderatorem to nie mam już czasu zamieszczać newsów.
wocash pisze:No właśnie i może warto wprowadzić podział na województwa dla przyszłych newsmanów. Jeden mógłby wziąć województwa w swojej okolicy itd. np. zachodniopomorskie z lubuskim bo z tych regionów jest mało użytkowników a też dzieje się wiele rzeczy.
Nie, po prostu jeżeli byś się na to zdecydował to musiałbyś szukać ciekawych newsów z całej Polski. gdyby były wprowadzone podziały na województwa to trzeba byłoby zatrudnić 16 Newsmanów, a chyba lepiej zatrudnić 2 porządnych. ;)

[ Dodano: 2006-08-12, 13:40 ]
PS. Jakby co to nowo wybranym służę wskazówkami i przypominam, że to dość spore zadanie z uwagi na to, ze prawdopodobnie Newsmanom dojdzie do redagowania jeszcze jedna funkcja, ale to na razie plany. ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A kiedy mniej więcej zostanie zakończony nabór na Newsmanów? bowiem widzę, że chętnych jest dużo, ale jeszcze nikt nie otrzymał tej rangi.

Mercury

Post autor: Mercury »

Damhan pisze:Nie, po prostu jeżeli byś się na to zdecydował to musiałbyś szukać ciekawych newsów z całej Polski. gdyby były wprowadzone podziały na województwa to trzeba byłoby zatrudnić 16 Newsmanów, a chyba lepiej zatrudnić 2 porządnych. ;)
W sumie racja. Zgadzam sie z kolegą. (znając życie to ja pewnie nie dostane tej rangii ;) )
Damhan pisze:Jakby co to nowo wybranym służę wskazówkami i przypominam
Na pewno ludzie skorzystają...
Damhan pisze:Newsmanom dojdzie do redagowania jeszcze jedna funkcja, ale to na razie plany. ;)
Uchyl rąbka tajemnicy.... :D
Adrian_ pisze:A kiedy mniej więcej zostanie zakończony nabór na Newsmanów?
pierwszy post - do 14.08.2006

wocash

Post autor: wocash »

Damhan pisze:gdyby były wprowadzone podziały na województwa to trzeba byłoby zatrudnić 16 Newsmanów, a chyba lepiej zatrudnić 2 porządnych.
Ale ja nie napisałem że jeden newsman przypadałby na jedno województwo tylko na swoje i na sąsiednie jedno lub więcej.

ppln

Post autor: ppln »

A 16 newsmanów to by była zła opcja? Przynajmniej każdy newsman by wiedział co się dzieje w jego regionie na żywo, a nie tylko z gazet :)

PS. Poza tym są admini i modzi :)
PS2. Mogę na próbę się zgosić :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

W takim razie, ja też się zgłaszam. Mimo iż mieszkam w woj. mazowieckim, powiat mój graniczy z woj. kuj-pom i łódzkim — też mógłbym się zająć, jak i całą Polską. ;-)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

plocmaster pisze:też mógłbym się zająć, jak i całą Polską
Jeśli chcesz to mogę ci nawet newsy z Sanoka udostępnić. Ja niniejszym postanowiłem zrezygnować z kandydowania na Newsmana i mam nadzieję, ze moje miejsce zajmie ktoś z głową na karku, który będzie pisał wiele ciekawych newsów z całej z Polski.

wocash

Post autor: wocash »

ppln pisze:A 16 newsmanów to by była zła opcja? Przynajmniej każdy newsman by wiedział co się dzieje w jego regionie na żywo, a nie tylko z gazet
Tego nie napisałem i nie twierdze że to by było źle jakby każdy zajął się jednym regionem. W każdym bądź razie mogę zgłosić swoją kandydaturę na zachodniopomorskie jak i lubuskie.

Milenium

Post autor: Milenium »

Może zrobimy "generalnych newsmanów" i "pół newsmanów"? Czyli 2 którzy nadzorują wszystkie newsy, a "pół newsmanów" z każdego miasta ;).

Damhan

Post autor: Damhan »

ppln pisze:A 16 newsmanów to by była zła opcja? Przynajmniej każdy newsman by wiedział co się dzieje w jego regionie na żywo, a nie tylko z gazet :)
Bez przesady. Lepiej znaleźć kilku porządnych niż kilkunastu byle jakich- a jak ktoś ma coś ciekawego ze swojego regionu to może podesłać to do Newsmana.
Milenium pisze:Może zrobimy "generalnych newsmanów" i "pół newsmanów"? Czyli 2 którzy nadzorują wszystkie newsy, a "pół newsmanów" z każdego miasta ;) .
Wszystkie newsy nadzorują Moderatorzy bądź Administratorzy. ;)

Mercury

Post autor: Mercury »

Jest 15.08.2006. Czekamy na decyzje :p


Pozdrawiam

Podi

Post autor: Podi »

Jest 170.8.2006. Nie doczekacie sie na decyzję.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Podi pisze:Nie doczekacie sie na decyzję
Doczekają, wszak wybór osób na Newsmanów to zapewne nie jest taka prosta sprawa. Moze po prostu administracja potrzebuje czasu na rozpatrzenie propozycji odpowiednich osób.

Peter

Post autor: Peter »

To by było dobre moim skromnym zdaniem gdyby chociaż w przyszłości każdy region miał swojego przedstawiciela jako newsmana (wystarczy zupełnie 16 osób), ale to tylko moje zdanie. ;)
Popieram oficjalnie kandydaturę każdego mojego ziomka tutaj na forum. Na razie z tego co przeczytałem jest to Filip_2691, który urlopuje (Pozdrowienia :P ).
Informacji nt. GOPu jest baardzo mało. Zazwyczaj są przemieszane w naszych postach. Na tym zwykle polegają newsy z tego regionu i nie jest to zbyt wygodne i na pewno nie jest wystarczające, zważywszy że dotyczy głównie TŚ. Fakt że nie jest nas też za dużo tutaj ze Śląska i Zagłębia...

Mercury

Post autor: Mercury »

Jak bysmy mieli patrzec, że z GOP-u nie ma nikogo, to ja np. moge powiedzieć, że nie ma nikogo z Pomorza Środkowego czy z okręgu Białegostoku...

wocash

Post autor: wocash »

Dlatego ja już proponowałem że w takiej sytuacji newsman wziąłby swoje województwo i województwo sąsiednie lub inne które nie zostało przydzielone.

Damhan

Post autor: Damhan »

Mercury pisze:ja np. moge powiedzieć, że nie ma nikogo z Pomorza Środkowego czy z okręgu Białegostoku...
A ja np. mogę powiedzieć, ze na forum nie ma, żadnego aktywnego użytkownika z okręgu Białegostoku, czyli z Podlasia.

[ Dodano: 2006-08-17, 20:35 ]
Dlatego ja już proponowałem że w takiej sytuacji newsman wziąłby swoje województwo i województwo sąsiednie lub inne które nie zostało przydzielone.
Ale to jest złe rozwiązanie. weźmy, ze np. wybierzemy takich Newsmanów, a tylko 2 z nich będzie aktywnych- czyli będziemy mieli świeże newsy z jednej części Polski, a z drugiej wcale? A jakby Newsman był przez parę tygodni nieobecny? Najlepiej będzie umieszczać Newsy z całej Polski, a jak jakiś użytkownik będzie miał coś ciekawego to podeśle do Newsmana.

wocash

Post autor: wocash »

Tak tylko to co przykładowy user z Podlasia uznaje za istotne i podsyła do newsmana to ten newsman nie zawsze to zamieszcza w newsach.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”