Jak dodawać zdjęcia do galerii

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Mariusz005

Jak dodawać zdjęcia do galerii

Post autor: Mariusz005 »

Jak dodawać fotki do galerii na stronie galeria/ Bo jak klikam dodaj to nic sie nie wlancza
Ostatnio zmieniony 2006-10-18, 19:48 przez Mariusz005, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Najpierw musisz się na niej zarejestrować. DOP tego celu musisz użyć odnośnika Rejestracja (2-gi od góry po prawej stronie), a po przeczytaniu i zaakceptowaniu regulaminu galerii klikasz na kolejny odniśnik Rejestracja (tym razem pod spodem) i dokańczasz ją wybierając login, hasło itp. Później wystarczy już tylko sie zalogować i mozesz dodawać zdjęcia. Musisz jednak uważać, gdyż zdjęcia o słabej jakości są zazwyczaj odrzucane. Każde zdjęcie sprawdza Hannibal, tudzież u2w i to oni decydują o jego upublicznieniu :).
Ostatnio zmieniony 2006-10-18, 15:14 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

Mariusz005

Post autor: Mariusz005 »

I właśnie w tym tkwi problem zarejestrowałem się i po zalogowaniu nadal po kliknięciu na "DODAJ" nic się nie dzieje :roll:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Mariusz005 pisze:I właśnie w tym tkwi problem zarejestrowałem się i po zalogowaniu nadal po kliknięciu na "DODAJ" nic się nie dzieje
Po prostu musisz wybrać kategorię, do której chcesz wrzucić dane zdjecie. Wtedy, gdy wybierzesz już odpowiednią kategorię przycisk "Dodaj" jest aktywny. Jeśli np. chcesz dodać zdjęcie Tramwajów Elbląskich, a tej kategorii nie ma w spisie przewoźników to klikasz na "Poczekalnia" i wtedy przy odnośniku "Dodaj" pojawia sie żółta strzałka, która pozwala ci dodać zdjęcie. Jeśli zaś masz biały kwadrat przed "Dodaj" oznacza to, iż nie mozesz dodać zdjęcia do tego działu, bądź też nie jesteś zalogowany :).

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Witam nowego kolegę na Forum. Kol. Adrian_ już wyjaśnił - dość pokrętnie ;) - ale wyjaśnił. Dodam tylko, że podstawowa struktura zdjęć wygląda następująco: województwo-miasto-przewoźnik-marka/typ pojazdu. Zdjęcia wrzucamy tylko do kat. końcowej z typem pojazdu - pozostałe etapy są zablokowane. W Twoim przypadku naturalne jest, że nie możesz nic wrzucić, ponieważ w kat. Elbląg i jej podkat. nie ma jeszcze żadnego pojazdu. Tak więc na razie Poczekalnia. Przypomnę tylko, że dodając fotkę pojazdu do Poczekalni w dobrym tonie jest umieszczenie w opisie info na temat miasta (siedziba właściciela pojazdu) - a w przypadku mniejszych miejscowości również województwa, przewoźnika, oraz typu pojazdu - to naprawdę ułatwia prace nam adminom :)
Ostatnio zmieniony 2006-10-18, 22:15 przez u2w, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

u2w pisze:Kol. Adrian_ już wyjaśnił - dość pokrętnie
Nie pokrętnie, tylko wyjaśniłem to najprościej, jak można było ;).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mariusz005 jeśli mimo tych obszernych wyjaśnień nadal Będziesz miał problemy z dodawaniem zdjęć, to po prostu Napisz dokładnie w kórym miejscu Próbowałeś dodać zdjęcie. W jakiej kategorii i jakiej pod kategorii. Twój szczegółowy opis pozwoli nam szybciej Ci pomóc. ;)

JacekM

Post autor: JacekM »

to ja zadam odwrotne pytanie - jak się kasuje zdjęcia? :>

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Prośba o kasację zdjęcia do mnie lub u2w na PW + najlepiej jeszcze krótkie uzasadnienie. ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”