Problemy. propozycje

Dział dotyczący Fotogalerii Transportnews, fotografii i aspektów związanych z fotografowaniem pojazdów komunikacji miejskiej.
Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Ja bym prosił do galerii MPK Kielce dodać kategorię "MA3 203" i przenieść moje zdjęcie MA3a, które ostatnio wrzucałem do poczekalni.

bubel12345

Post autor: bubel12345 »

Mam nadzieję że ważne będzie moje pytanie, czy ruszy sprawa z poczekalnią? Bardzo dużo zdjęć już tam jest, a po drugie w mieście Rybnik jest firma DLA, lecz nie mogę dodać żadnych zdjęć.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

W sumie nie mam pytań, ale nie wiem gdzie napisać. Chciałabym przeprosić za bezmyślne wrzucenie kolejnych fotek Skód 19T do poczekalni. Po prostu nie zauważyłam, że te poprzednie są już przeniesione do odpowiedniego folderu... :o:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki pisze:W sumie nie mam pytań, ale nie wiem gdzie napisać. Chciałabym przeprosić za bezmyślne wrzucenie kolejnych fotek Skód 19T do poczekalni. Po prostu nie zauważyłam, że te poprzednie są już przeniesione do odpowiedniego folderu... :o:
Administracja KM-forum uprzejmie zawiadamia, że ...
... W skutek zaistniałego i celowego błędu naszej koleżanki - Nikki - który spowodował przesłanie zdjęć tramwajów Skoda 19T MPK Wrocław do "Poczekalni". Naczelny Moderator KM-forum w porozumieniu z Tramwajami Warszawskimi przemalował wagony o numerach #3116, #3120 oraz #3128 w barwy obowiązujące w Warszawie, a następnie wymienione wagony, w dniu jutrzejszym wyjadą na lawetach do Warszawy - do zajezdni tramwajowej R4 "¯oliborz", gdzie przeznaczone zostaną do obsługi linii tramwajowej na Tarchomin
Cóż ja mogę dodać od siebie ... Nikki, gdybyś mogła pomylić się jeszcze raz, bo trzy dwukierunkowe wagony na Tarchomin to trochę za mało :diabeł:

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

Proszę o przeniesienie zdjęcia:

http://www.km-forum.com.pl/galeria/deta ... e_id=25583

do: KŁOSOK ¯ORY/MAZ 103:

http://www.km-forum.com.pl/galeria/cate ... at_id=3923 jeśli się da. Jak nie to do: poczekalni.

Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mody_82 pisze:Proszę o przeniesienie zdjęcia:
Niech to zdjęcie jeszcze trochę poleży sobie w tym folderze. Jak tylko Hannibalowi uda się odpalić podfolder MAZ 103 w "Kłosok ¯ory" - to wtedy będę mógł go tam przenieść... razem z innymi fotkami, które leżą jeszcze w Poczekalni. A na razie niech czeka ;)

================= Edit z dnia 07.04.2012 ===================
Zdjęcie już przeniesione we właściwe miejsce ;)

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

J-31 pisze:
Mody_82 pisze:Proszę o przeniesienie zdjęcia:
Niech to zdjęcie jeszcze trochę poleży sobie w tym folderze. Jak tylko Hannibalowi uda się odpalić podfolder MAZ 103 w "Kłosok ¯ory" - to wtedy będę mógł go tam przenieść... razem z innymi fotkami, które leżą jeszcze w Poczekalni. A na razie niech czeka ;)

================= Edit z dnia 07.04.2012 ===================
Zdjęcie już przeniesione we właściwe miejsce ;)


Dzięki. Natomiast a propos przenoszenia zdjęć do właściwych kategorii/podkategorii mam wrażenie, że gdzieś "zniknęły" dwie moje fotki. Chodzi mianowicie o autobus:

MAZ 103 #15 Kłosok ¯ory. Zdjęcia z dnia 03.02.2012 i 18.03.2012. Jestem pewny, że je wrzucałem swego czasu :) . Pytanie: Czy jest szansa na ich odzyskanie, czy mam je wrzucić na nowo na galerię ?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mody_82 pisze:Pytanie: Czy jest szansa na ich odzyskanie, czy mam je wrzucić na nowo na galerię ?
Tak, Prześlij je. Najlepiej od razu do tego folderu ;)

:strzałka: http://www.km-forum.com.pl/galeria/cate ... at_id=3923

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Jeżeli można prosić o dodanie kategorii Solaris Urbino 15 do kieleckiej galerii to bardzo proszę :).
Z góry dziękuję.


EDIT:
Jeszcze prosiłbym o kategorię MAN NL202.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

O530 pisze:Jeżeli można prosić o dodanie kategorii Solaris Urbino 15 do kieleckiej galerii to bardzo proszę :)
Już to zrobiłem. Wczoraj ;)

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Kolejna prośba i po raz kolejny dotyczyć będzie ona dodania podkategorii do MPK Kielce.
Tym razem padło na Solarisa Urbino 18 i przy okazji proszę dodać zdjęcie, które wrzuciłem i czeka na zaopiniowanie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

O530 pisze:Kolejna prośba i po raz kolejny dotyczyć będzie ona dodania podkategorii do MPK Kielce.
Tym razem padło na Solarisa Urbino 18 i przy okazji proszę dodać zdjęcie, które wrzuciłem i czeka na zaopiniowanie.
Już utworzyłem folder, a zdjęcie już czeka w Poczekalni. Może przy następnej serii porządków udałoby się te zdjęcia przesłać do nowych folderów. ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Mam mały problem z dodaniem zdjęcia. Wypełniam wszystkie rubryki, wybieram zdjęcie, a po kliknięciu Ok wyskakuje mi komunikat "Wypełnij pole Nazwa zdjęcia". Mimo, że pole jest wypełnione. O co chodzi?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Pytanie jest takie, czy ten problem dotyczy tylko jednego zdjęcia ? Jednego pojazdu - konkretnie jaka marka, jaki typ i jaki przewoźnik ? ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Problem występuje przy dodawaniu jakiegokolwiek zdjęcia jakiegokolwiek pojazdu. Chciałem wstawić gdańskiego Duewaga N8CNF #1149 do Poczekalni (bo w sumie nie za bardzo wiem gdzie go wstawić :P), ale wyskakuje to co mówiłem wcześniej. To samo przy wstawianiu Van Hoola T815CL Regional nieznanego przewoźnika z Tczewa.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mrozard pisze:Problem występuje przy dodawaniu jakiegokolwiek zdjęcia jakiegokolwiek pojazdu. Chciałem wstawić gdańskiego Duewaga N8CNF #1149 do Poczekalni (bo w sumie nie za bardzo wiem gdzie go wstawić
Musiałem edytować swój post, bo myślałem, że nie ma folderu N8C - ZKM Gdańsk, ale okazuje się, że jest.

Tutaj Możesz przesłać zdjęcie

:strzałka: http://www.km-forum.com.pl/galeria/cate ... at_id=3765

Jeśli nadal Będziesz miał z nim problem, to prześlij mi obrobione zdjęcie na mój mail (transport131@op.pl) z opisem miejsca ;)

A z tym Van Hoolem, to na razie się wstrzymaj ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Nadal jest problem, prześlę zdjęcie na maila. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hejka, Mrozard Prześlij zdjęcie tego Van Hoola T815CL do Poczekalni, a jak Ci się nie uda, to na mój mail - ale tym razem :strzałka: transport1310@op.pl

W treści Podaj:

1. datę wykonania zdjęcia
2. miejsce
3. i numer rejestracyjny tego pojazdu - może uda mi się znaleźć go na TWB ;)

Ja już powoli kończę oczyszczać Poczekalnię, toteż spokojnie można się tą fotką zająć ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Poszło. W razie jakby nie doszło to możesz na PW napisać, czy coś. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Spoko. Doszło. Zaraz go prześlę do galerii ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotogaleria”