Problemy. propozycje

Dział dotyczący Fotogalerii Transportnews, fotografii i aspektów związanych z fotografowaniem pojazdów komunikacji miejskiej.
lupek3000

Post autor: lupek3000 »

Dlaczego zdjęcia zrobione telefonem komórkowym nie będą przyjmowane??? Ja mam Sony Ericsson K800i i ma 3,2 Milionów pikseli i jego jakość jest dobra. :)

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

lupek3000 pisze:Dlaczego zdjęcia zrobione telefonem komórkowym nie będą przyjmowane??? Ja mam Sony Ericsson K800i i ma 3,2 Milionów pikseli i jego jakość jest dobra. :)
Nie jest dobra bo to telefon nie aparat... a 3,2mpx to i tak mało...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Owszem, owa hiperpopularna cegłówka robi dobre zdjęcia jak na komórkę, ale — jak na komórkę. A zdjęcia z komórek dłuuugo nie dorównają choćby najprostszym aparatom (niska jakość materiałów, z których wykonana jest optyka, małe matryce), choćby miały i pierdyliard megapikseli.

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

Znowu nie chce wgrać zdjęć. Pisze żeby wypełnić pole daty wykonania zdjęcia. Niestety w miesiącu: sierpień występują polskie znaki. Albo zmienić na inną datę, albo coś poradzicie, albo czekać do listopada :confused:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Wpisz sierpien

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

plocmaster pisze:Wpisz sierpien
Nie mogę bo miesiąc się nie wpisuje tylko wybiera z rozwijanego menu.

Egon

Post autor: Egon »

Co to za jaja dzieją się ostatnio w galerii? Chcę dodać dwa zdjęcia z 08.042008, a dostaję komunikat "Wypełnij pole Data zrobienia zdjęcia!", choć podaję prawidłową - przyjęło, ale z datą 8 lipca. W jednym przypadku dostaję drugi komunikat "Wypełnij pole Nazwa zdjęcia!" - i tu już nie wiem, jak mam oszukiwać. Admin chyba pojechał na wczasy, bo na wiadomość mi nie odpowiada :confused:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Z tego co słyszałem to nie jesteście pierwszymi osobami, którym się to pojawia. Miałem jakieś chwilowe problemy z tym na początku. Ja na przykład jak mam długa nazwą zdjęcia to mi nie wczytuje go, ot takie dziwactwo i pojawia się niewłaściwy rozmiar. Z datą miałem chwilowy problem, ale to dlatego, że się pomyliłem o jeden dzień i gdy poprawiłem na prawidłową to ów problem zniknął. Chyba, że to nie dlatego tak się stało.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Przekazałem temat Hannibalowi. Możliwe, że powodem była bardzo duża liczba oczekujących zdjęć do zatwierdzenia. Dzisiaj rano zatwierdziłem aż 23 zdjęcia.

Po za tym sam dodawałem zdjęcia. Zatem Spróbujcie ponownie ;)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Co się stało, że nikt tych zdjęć nie zatwierdził przez długi czas:?: Wszyscy są na urlopach :?: ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:Co się stało, że nikt tych zdjęć nie zatwierdził przez długi czas:?:
Chyba tak. Wielu ludzi powyjeżdżało - ja też się wybieram jeszcze na kolejne dwa tygodnie. :mruga:

A tymi zdjęciami, które oczekiwały, Już się zająłem i wszystkie trafiły do Galerii ;)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Witam,
Problem z galerią na 99% został rozwiązany i tak jak przed "awarią" można już normalnie dodawać zdjęcia. Za problem i powolne rozwiązanie sytuacji z góry przepraszam.

Pozdrawiam

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

Jesteś wielki! ;) Dziękuję, u mnie już wszystko w porządku.

lupek3000

Post autor: lupek3000 »

Mam pytanko. Dlaczego nie mogę dodać zdjęć do galerii? A bardzo bym chciał ponieważ posiadam zdjęcie Ikarusa 280 jako pogotowie techniczne służące w Wałbrzychu.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

lupek3000 pisze:Mam pytanko. Dlaczego nie mogę dodać zdjęć do galerii? A bardzo bym chciał ponieważ posiadam zdjęcie Ikarusa 280 jako pogotowie techniczne służące w Wałbrzychu.
Hmmm. Trochę dziwnie Zadałeś pytanie. Zatem ja potrzebuję trochę informacji ;)

1. Czy Masz swoje konto w Galerii ? Jest to istotne, ponieważ to, że Zarejestrowałeś się na forum, nie jest równoznaczne z tym, że Masz również konto w Galerii. Tam musi być zarejestrowany niezależnie

2. Jeśli jesteś zarejestrowany i zalogowany w Galerii, to co pokazuje Ci się przy próbie dodawania zdjęć ? ;)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Mam pytanko. Ktoś jest obecnie, kto przyjmuje zdjęcia w galerii, po wyjeździe J-31 :?:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Pewnie nikt :diabeł:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Z tego, co wiem, to jest jeszcze Hannibal i M_Szymkowiak. Owszem, problem małej ilości ludzi do obsługi istnieje i ekipa galerii pracuje nad tym, by coś z tym zrobić.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Może by tak malutkie wyborki i wybrać chętną osobę do akceptowania zdjęć? Na przykład ja się zgłaszam. :lol:

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

S_S pisze:Może by tak malutkie wyborki i wybrać chętną osobę do akceptowania zdjęć?
Kol. irisbus zgłosił się na chętnego i administracja forum wybrała jego na akceptowacza zdjęć w galerii- nie wiem tylko czy kol. irisbus ma już przyznane uprawnienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotogaleria”