Bus Simulator 2008

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
pyza

Post autor: pyza »

Ściągnąłem demo na komputerze nie chciało mi zadziałać z powodu nie odpowiedniej ilości miejsca na dysku , zainstalowałem na notebooku. Gra mnie tak zachwyciła że czekam na pełną wersje i w skali od 1 do 10 oceniam ją na 8. 8 za błędy które posiada ale jest ich bardzo mało.

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Pograłem w demo kilka chwil i wyłączyłem gre. Grafika jest bez rewelacji a gra tnie jak cholera ;/ Obiekty potrafią znikać jak i sam autobus. Sterowanie jest jakieś z kosmosu. Poczekam na angielską wersje z patchami i nową grafę do kompa :P

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Mi się pokazuje jakiś błąd "za mało pamienci wizualnej". Co robic? :ban:

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

S_S pisze:Mi się pokazuje jakiś błąd "za mało pamienci wizualnej". Co robic?
Zmniejsz ustawienia, albo wyrzuć tą gre z kompa...

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Chyba masz za słabego kompa

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

S_S pisze:za mało pamienci wizualnej
Zakładając, że chodzi o pamięć, to na pewno chodzi o wizualną a nie wirtualną :?:

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Y, pomyliłem. Faktycznie chodzi o pamięc wirtualną.

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Masz za mało ramu w kompie :) Pamięć wirtualną [tzw plik wymiany] Powiększyć można wchodząc: Prawym na mój komputer - właściwości - zaawansowane - wydajność ustawiania. [XP]

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Prościej pisząc, zrób sobie miejsce na dysku.

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Szczera opinia znawcy autobusów (nie dbam o to czy dostanę za tę wypowiedź bana)
Otóż załatwiłem sobie tą grę, tak nie kupiłem i ogólnie powiem że dzięki bogu, z początku niby fajne i ciekawe menu, chociaż mało opcji. Duże guziki od razu pokazują że gra ma mało do zaoferowania, taka dziwna zależność. Otwieram i zdaje się pożyczam wóz, nawet jakiś intelektualny tytan doszedł do tego że nikt nie będzie grał na tyle długo żeby takowy wóz sobie kupić. Cóż otwieram i ilość FPSów rośnie w porywach do 2.2 na sek. Wychodzę i wyłączam wszystkie funkcje, o arkadowym charakterze gry świadczy nawet to że nie można zmienić rozdzielczości gry. Włączam grę i można brać pierwsze metry, ja pierdziele co za debil mieszka w mieście gdzie nie ma krawężników, samochody znikają na skrzyżowaniach a pojazdy jeżdżą w ogródkach. Przystanek, no cóż żaden pół debil nie potrafi na tym godnym politowania globie zrobić fizyki dla autobusu!!! Jedyna dobra sprawa ludzie chodzą i nawet nie potrafią znikać, wielu uzna to za niedoróbkę jednak dziwnym trafem uznam to za plus. Kolejno zdobywam wozy i trasy aż dochodzę do przegubowców i po prostu żal dupę ściska że taka banda jełopów robiła to sterowanie, przecież autobus zachowuje się jak gokart. Tu wrócić mogę do dróg, otóż są pomyślanych i narysowane chyba przez 2-u latka. Jak można dla gry o autobusach zrobić drogi które nawet pojazdy "małe" się nie wyrabiają (również te przez AI). Ten dziwny czarci pomiot ma jedynie z symulacją nazwę podobną, natomiast został wytworzony kolejny, a może nawet gorszy Bus Driver. Nawet lepszy jest vbus, który bądź co bądź pod względem grafiki, bajerów, wymagań, jest tak atrakcyjny jak radziecki Gaz w porównaniu do Maybach-a. Całość żałosnej gierki dopełniają bugi w postaci beznadziejnego pulpitu, wiszących w powietrzu budynków i pulpitu, który nawet u dziecka znającego jedynie MS-DOS jest po prostu żałosny.

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Słuchajcie ta debilna gra ZAMULA na 4 rdzeniówce z 4gb ramu i GF8800GT!! sam sprawdzałem u kumpla który sobie kupił taką maszynkę. Ta gra to największy niewypał 2007roku!!!

Kuba

Post autor: Kuba »

dj_rychu pisze:Słuchajcie ta debilna gra ZAMULA na 4 rdzeniówce z 4gb ramu i GF8800GT!!
Jak sie nie umie korzystać z komputera, to zamula. :diabeł:
Może kolega po prostu nie ma sterowników do grafy? :-P Albo coś innego, to nie wina gry.

Solaris Urbino 18

Post autor: Solaris Urbino 18 »

Mi demko w ogóle nie chodzi. Ono ma 174MB a sciaga mi tylko 11MB. Co robic?

ppln

Post autor: ppln »

A czym ściągasz?

Michał

Post autor: Michał »

Tak z nudów to ściągnąłem... grafika jest niezbyt super, a strasznie się tnie :confused:

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Szczera opinia znawcy autobusów (nie dbam o to czy dostanę za tę wypowiedź bana)
Otóż załatwiłem sobie tą grę, tak nie kupiłem i ogólnie powiem że dzięki bogu, z początku niby fajne i ciekawe menu, chociaż mało opcji. Duże guziki od razu pokazują że gra ma mało do zaoferowania, taka dziwna zależność. Otwieram i zdaje się pożyczam wóz, nawet jakiś intelektualny tytan doszedł do tego że nikt nie będzie grał na tyle długo żeby takowy wóz sobie kupić. Cóż otwieram i ilość FPSów rośnie w porywach do 2.2 na sek. Wychodzę i wyłączam wszystkie funkcje, o arkadowym charakterze gry świadczy nawet to że nie można zmienić rozdzielczości gry. Włączam grę i można brać pierwsze metry, ja pierdziele co za debil mieszka w mieście gdzie nie ma krawężników, samochody znikają na skrzyżowaniach a pojazdy jeżdżą w ogródkach. Przystanek, no cóż żaden pół debil nie potrafi na tym godnym politowania globie zrobnić fizyki dla autobusu. Jedyna dobra sprawa ludzie chodzą i nawet nie potrafią znikać, wielu uzna to za niedoróbkę jednak dziwnym trafem uznam to za plus. Kolejno zdobywam wozy i trasy aż dochodzę do przegubowców i po prostu żal dupę ściska że taka banda jełopów robiła to sterowanie, przecież autobus zachowuje się jak gokart. Tu wrócić mogę do dróg, otóż są pomyślanych i narysowane chyba przez 2-u latka. Jak można dla gry o autobusach zrobić drogi które nawet pojazdy "małe" się nie wyrabiają (również te przez AI). Ten dziwny czarci pomiot ma jedynie z symulacją nazwę podobną, natomiast został wytworzony kolejny, a może nawet gorszy Bus Driver. Nawet lepszy jest vbus, który bądź co bądź pod względem grafiki, bajerów, wymagań, jest tak atrakcyjny jak radziecki Gaz w porównaniu do Maybach-a. Całość żałosnej gierki dopełniają bugi w postaci beznadziejnego pulpitu, wiszących w powietrzu budynków i pulpitu, który nawet u dziecka znającego jedynie MS-DOS jest po prostu żałosny.
Cytat własnej wypowiedzi z www.symulator.fora.pl :D
Przepraszam że tak późno, ale zapomniałem.

PAV

Post autor: PAV »

Teraz moja opinia... po zainstalowaniu gry i jej odpaleniu włącza się menu. Całekiem przyjemne, muzyka też spoko. Miłe złego początki, ale nie uprzedzajmy faktów :D Nie znam niemieckiego, więc klikam pierwszy napis od góry. Wyskakują mi autobusy. Więc pewnie coś sobie trzeba wybrać :smile2: Biore pierwszy wóz od góry (już na miniaturze widać, że tekstury są koszmarne). Po kliku minutach bezsensownego klikania i czyania niezrozumiałych komunikatów udaje mi się wczytać linię 1. Cóż ładuj się długo... wreszcie powoli zaczyna się wyświetlać biały ekran a zaraz potem mapa.... i.... DRAMAT! :cry: Tekstury są strasznie rozmazane, na ulicach straszne pustki jakby bomba nuklearna spadła na miasto! Nieźle wnerwiony wybieram sobie widaok od środka (kabiny) i kolejna załamka... pulpit to za dużo powiedziane... moim oczom ukazuje się jakiś badziewny kwadrat z rozmazanymi teksturami. Załamany podjeżdżam pod przystanek. I kolejne rozczarowanie. Autobus prowadzi się jak jakiś karton :mruga: a silnik wyje tak, jakby osoba która je nagrywała siedziała w komorze silnika :rotfl: Po zamknięciu drzwi na pierwszym przystanku wyłączyłem gre...

Czy do tej gry są jakieś poprawki? Może jakiś normalny model autobusu? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

A czy już obejrzałeś pojazdy w ogródku i obczaiłeś bugi w "śródmieściu". Faktycznie vbus to dla mnie niebo :P

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”