Wirtualny Transport Autobusowy

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
WTA

Wirtualny Transport Autobusowy

Post autor: WTA »

Cześć!
Mam zaszczyt zaprosić Was do projektu: Wirtualny Transport Autobusowy.
Jeżeli:
- zawsze fascynowała Cię komunikacja autobusowa (zwłaszcza międzymiastowa)
- lubisz przeglądać lub tworzyć rozkłady jazdy
- chciałbyś pograć w prawdziwą grę handlową, której zaletami są: realizm i niemalże nieograniczony scenariusz
to WTA jest dla Ciebie!!!

Szczegóły: http://wirtualtrans.ovh.org

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Witam!
Hmmm... Muszę przyznać, że dość ciekawie się to przedstawia. Spodobało mi się to! Jak co niektórzy wiedzą, że fikcyjne przedsiębiorstwo prowadzę "na własną rękę" :D, tyle, że nie wirtualne. Zaskoczyły mnie realia. No, no... Chętnie wziąłbym udział, ale jeszcze poczekam, zobacze jak to sie potoczy :mruga:.
A po za tym:
Ktoś, na tej stronie pisze: Wymagania:
- fascynacja transportem autobusowym
Jest. :retard:
Ktoś, na tej stronie pisze:- umiejętność wyrażania się w języku polskim

No raczej :rotfl:
Ktoś, na tej stronie pisze:- ogólna znajomość podstaw ekonomii i zarządzania
Nie za bardzo.
Ktoś, na tej stronie pisze: - mile widziana znajomość podstaw HTML (jeszcze lepiej PHP)
Nie bardzo :]
Ktoś, na tej stronie pisze: - kreatywność
- cierpliwość i zapał
Myślę, że mi nie brakuje ;)

No coż. Pożyjemy zobaczymy. ¯yczę sukcesów! :)

Haribo

Post autor: Haribo »

jest już coś takiego

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

jest już coś takiego
Wiem! Tamto jednak nie przekonało mnie, aż tak :D

Michał

Post autor: Michał »

Myślę, że tamto jak i to jest bez sensu. Gra, w której wszystko wymyślają gracze to nie jest gra.

WTA

Post autor: WTA »

Michał pisze:Myślę, że tamto jak i to jest bez sensu. Gra, w której wszystko wymyślają gracze to nie jest gra.
Na pewno nie jest to zwykła gra. Ale pomyśl logicznie: dlaczego każda gra się nudzi po pewnym czasie? Bo już się więcej nie da nic zrobić - wiemy jak myśli komputer, cały scenariusz już zrealizowany, możemy jedynie zacząć od początku. A w WTA wszystko jest jak w realu. Firma się rozwija, otwiera nowe trasy, kupuje autobusy. Chcesz wejść w konsorcjum z inną firmą? Zawieracie umowę i proszę bardzo. Chcesz świadczyć inny rodzaj usług (np. kupić warsztat i reperować autobusy innym przewoźnikom)? Nie ma sprawy. Chcesz startować w przetargu na jakąś podmiejską linię? ¯aden problem. A może transport międzynarodowy? Wszystko jest do dogadania. Taka jest wyższość tej gry nad każdą inną. Stawiamy przede wszystkim na realizm, nie ogranicza nas żadna maszyna.

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

A mam takie pytanka:
Ile osób się już zapisało?
I czy ogólna znajomość podstaw ekonomii i zarządzania
+ mile widziana znajomość podstaw HTML (jeszcze lepiej PHP) jest konieczna?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

IMO tak przez maila byłoby ciężko, ale przynajmniej nie będzie tak jak w kRPG, gdzie jest jedno małe miasteczko i prawie nic nie da się zrobić. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce.
Gadzie pisze:I czy ogólna znajomość podstaw ekonomii i zarządzania
+ mile widziana znajomość podstaw HTML (jeszcze lepiej PHP) jest konieczna?
To 1 tak, to 2 nie

Kamil

Post autor: Kamil »

A z taborem to jak będzie?

WTA

Post autor: WTA »

Wirtualny Transport Autobusowy wystartował. Szczegóły i zasady gry na http://wirtualtrans.ovh.org. Zapraszam.

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

Najłatwiej jest zerżnąc pomysł ;)
Dodatkowo niedawno strona stała na podstawowym HTML-u, a mamy XXI wiek. No i, jak informowany będzie inny gracz, co robi jego firma, przecież nie wejdzie mu na maila. Jak dla mnie KRPG, jest bardziej dopracowane ( no cóz w końcu jestem GM-em)

Oraz przede wszystkim! Witam wszystkich na forum. ¯eby nie było, na innych forach znany jestem jako Matlik (ew. matlik_n) oraz Burdzio

m3ntor

Post autor: m3ntor »

IMO tak przez maila byłoby ciężko, ale przynajmniej nie będzie tak jak w kRPG, gdzie jest jedno małe miasteczko i prawie nic nie da się zrobić. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce.
O przepraszam, gra stale się rozwija. Do dyspozycji graczy oddane są dwa miasta - Trzebnica i Świdnica ;). Zresztą u nas się coś dzieje, czasem :diabeł:

WTA

Post autor: WTA »

Matlik pisze:Najłatwiej jest zerżnąc pomysł ;)
Dodatkowo niedawno strona stała na podstawowym HTML-u, a mamy XXI wiek. No i, jak informowany będzie inny gracz, co robi jego firma, przecież nie wejdzie mu na maila. Jak dla mnie KRPG, jest bardziej dopracowane ( no cóz w końcu jestem GM-em)
Nie wiem, co Ty taki kolego wrażliwy jesteś na swoim punkcie. Przecież nie ogłaszamy, że jesteśmy lepsi od KRPG, czy że Wasza gra jest do bani. Chcieliśmy stworzyć coś innego. I nieprawda, że pomysł jest zerżnięty, choć z pokorą przyznam, że jak zobaczyłem KRPG przekonało mnie to ostatecznie do realizacji mojej wizji. Poza tym nie poszliśmy na łatwiznę, bo nie gramy na forum. A że KRPG jest bardziej dopracowane, to się zgadza, bo my dopiero raczkujemy. I nie odbieramy Wam dumnego tytułu "pierwszej tego typu gry na świecie". Co do strony, radzę na nią zajrzeć zanim się wypowiesz na forum. Pozdrawiam serdecznie - Główny koordynator projektu.

VikinQ

Post autor: VikinQ »

Jak w to coś grać? Bo tam pisze zaloguj się z niema nigdzie zarejestruj się!!!!???
o co w tym chodzi? :?: :retard:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Poszukałem tam trochę i znalazłem to, co ktoś tam pisze:ZGŁOSZENIA DO GRY:

Wyślij maila na wta.adm@o2.pl zawierającego:
- Twój nick (zapewniamy anonimowość, nie musisz ujawniać imienia i nazwiska)
- hasło (którego będziesz używał do obsługi strony)
- adres e-mail
- numer GG.

BB1993
Posty: 59
Rejestracja: 2009-07-11, 20:13
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB1993 »

Witam wszystkich forumowiczów :D
Ładnie zaczynam, od odkopu. No ale reklamę trzeba zrobić.
Zacząłem (konkretnie od wczoraj) się w to bawić i będę jeździł w okolicach Łodzi. Wkrótce napiszę więcej.
Pozdrawiam.

Inzynier70

Post autor: Inzynier70 »

Gadzie pisze:jest już coś takiego

Wiem! Tamto jednak nie przekonało mnie, aż tak
O czym dokładnie mowa :?:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”