Wiosna 2008

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

We Wrocławiu gorąco, trochę chmur, ale i dużo słońca. A więc spowrotem nadszedł ten czas w roku kiedy całymi dniami nie ma mnie w domu :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki pisze:A więc spowrotem nadszedł ten czas w roku kiedy całymi dniami nie ma mnie w domu :)
Ja mam tak samo :P

Trudno się dziwić. Pogoda piękna, to szkoda siedzieć w domu :)

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

W Bielsku wiosna pełną parą słońce świeci jest ciepło zachmurzenie umiarkowane. :)

Lopez

Post autor: Lopez »

W Krakowie pogoda świetna. Wróciłem wczoraj wieczorem z małego urlopu w Wiśle. Wypoczynek był dość aktywny i teraz najchętniej poleżałbym sobie na zielonej trawce ;) a tu niestety praca.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie ma lekko, Lopez - trzeba popracować, ale rzeczywiście ta pogoda rozleniwia. :)

Oglądałem wczoraj prognozę pogody i zapowiadają na piątek i chyba na weekend deszcz.... brrr... oby nie, bo ja też chcę poleżec na zielonej trawce :smile2:

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

W Wałbrzychu dziś gradobicie z burzą i ulewą:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wsumie całe miasto sparaliżowane, opóźnienia autobusów >45 min.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ooops. To faktycznie nieźle w Wałbrzychu popadało. Na Mazowszu też ostrzegali przed takimi nawałnicami, ale... jakoś się nam udało.

W piątek w Wałbrzychu była burza, a w tym samym czasie, w Warszawie piękne słoneczko.

Wiele wskazuje na to, że dłuuugi weekend będzie słoneczny. Przynajmniej na Mazowszu ;)

Przemo_Dab

Post autor: Przemo_Dab »

W okolicach Gliwic, Knurowa i Rybnika pada i pada. Zimno- 8st.C. Niebo zachmurzone. Jak podaje pogoda onet.pl to ma oczywiście świecić słońce i temp. ma wynosić 13st. :nuts:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Przemo_Dab pisze:Niebo zachmurzone. Jak podaje pogoda onet.pl to ma oczywiście świecić słońce i temp. ma wynosić 13st. :nuts:
Spoko. Ja miałem podobną sytuację w Nowym Sączu. W warszawskim studiu TVP przemiła pani informowała, że w Nowym Sączu ma być ładnie, a przynajmniej bez deszczowo... a tym czasem w Nowym Sączu od rana były niskie deszczowe chmury i co jakiś czas z nich padało. :retard:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Odkąd umyłam samochód w sobotę to cały czas pada deszcz. :( Wniosek: nigdy więcej nie umyje auta! Ja chce słońce! Temp. coś około 12-14 stopni.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Ja tam nie narzekam. Wczoraj wieczorem, jak wyprowadzałem psy to ktoś narzygał na przystanku. W nocy popadał deszcz i już nie ma śladu. Co prawda za ciepło to to nie jest, ale podobno już w przyszłym tygodniu w Warszawie 26 stopni. Klima pójdzie w ruch.

Lopez

Post autor: Lopez »

A ja się cieszę z niepogody, bo siedzę w pracy :P
I niech teraz marzną wszyscy Ci, którym się chciało wybrać na kolejny długi weekend :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Lopez pisze:I niech teraz marzną wszyscy Ci, którym się chciało wybrać na kolejny długi weekend :diabeł:
Tia.. Np. ja. Zmarzłem w sobotę. W sobotę było chyba najzimniej. U mnie temperatura musiała chyba oscylować poniżej 10 st. C :wall:

Ech, do kitu z taką pogodą. :nuts:

Marznąc w sobotę powiedziałem, że mogę się założyć się o piwo z każdym, iż w poniedziałek bedzie piękna słoneczna pogoda...

... no i szkoda, że się nie założyłem. Teraz - jak na złość - w Warszawie świeci przepiękne słońce i jest 20 st. C w cieniu :wall:

Nikki pisze:Odkąd umyłam samochód w sobotę to cały czas pada deszcz. :(
Achaaa. To ja już wiem, kto mi zafundował taką pogodę pod Warszawą... myjąc samochód we Wrocławiu :chytry:

Dobra. Ropucha ze mnie totalna. Teraz to ja umyję swój samochód :diabeł:

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Na weekend Bożego Ciała we Wrocławiu podobno miało być brzydko (deszcz). A tym czasem nie było aż tak źle, z tym, że w związku z taką prognozą odwołaliśmy rodzinny wyjazd do Czech :(

Ale za to od rana byłem na Giełdzie Staroci przy Hali Ludowej/Stulecia :D
Ile tam było fajnych rupieci!... :rotfl: Bardzo polecam tę giełdę, można ciekawe rzeczy znaleźć (np. stare akcje samej WSABP, oryginalne pocztówki sprzed II Wojny Światowej, stare, piękne sztućce i naczynia porcelanowe, były też akcenty militarne ;) ) xD

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja mam nadzieję, że następny weekend będzie słoneczny - przynajmniej w Małopolsce :retard:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Oj, zapomnieli wszyscy o tym temacie :P
Tak więc u mnie po dwóch dniach przerwy na pochmurną pogodę znów słońce i ciepło, choć wieje chłodny wiatr.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Nikki pisze:Wniosek: nigdy więcej nie umyje auta!
Kiedyś chyba będzie trzeba jednak :mruga: , ale ja muszę przyznać, że mam podobnie. Kiedy umyje auto to zazwyczaj 2 dni później deszcz pada. W Przemyślu po wczorajszym deszczowym dniu znów wyszło słońce :P

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

U mnie ciemno, zimno, wieje, wczoraj zmokłem.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

plocmaster pisze:U mnie ciemno, zimno, wieje, wczoraj zmokłem.
U mnie to dzisiaj. Miałem się udać w kierunku Ustrzyk Dolnych dzisiaj na cały dzień, ale pogoda znów mi pokrzyżowała plany :confused:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

U mnie dla odmiany ciepło i słonecznie.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”