Wiosna 2008

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Lopez

Post autor: Lopez »

Wiosna niczego sobie - zimno i pada.
A przecież zaraz zacznie się kalendarzowe lato...

Kamil

Post autor: Kamil »

Prognozy to oni mają pokręcone. Zapowiadali ostatnio, że od 23 będzie słonecznie i ciepło a teraz że, ma być na odwrót. I zapewne na wyjazd pogoda nie dopisze...

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Dzisiaj na Dni Otwarte Zajezdni Borek wybrałem się dość luźno z powodu dość wysokiej temperatury ok. godziny 9:00 i słońca.
No, ale pogoda spłatała figla i pod koniec Parady (ok. godziny 17:00) popadał deszcz :D

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Dzisiaj pochmurno i wietrznie, nawet popadywało trochę. Temperatura ok. 15 stopni.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie - w nocy z piątku na sobotę - popadał deszcz. Pierwszy od ponad miesiąca :]

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

W Przemyślu to jest pogoda w kratkę. Raz świeci słońce a raz pada i tak od kilku dni :confused:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Zapowiadali w zeszłym tygodniu, że pod koniec tego tygodnia będą upały, nawet do 30 st. ... i okazuje się, że chyba nie za bardzo. No może w Małopolosce tudzież na Podkarpaciu. :]

Zatem wiele wskazuje na to, że w najbliższe dni ŁK-MZK będzie szukał ochłody w postaci zimnych płynów... a w tym samym czasie, ja będę musiał rozgrzewać się gorącą herbatą. Bo o upałach chyba mogę zapomnieć :retard:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Pogoda w ogóle się nie sprawdza. Zapowiadali do końca tygodnia brzydką pogodę. Przynajmniej u mnie jest teraz błękitne niebo, wiaterek i powyżej 20 stopni ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Amalio pisze:Pogoda w ogóle się nie sprawdza. Zapowiadali do końca tygodnia brzydką pogodę. Przynajmniej u mnie jest teraz błękitne niebo, wiaterek i powyżej 20 stopni ;)
To fakt. W Warszawie jest podobnie. Aczkolwiek w Radiu Dla Ciebie, jest pewien pan gajowy, który ma dostęp do dobrej prognozy pogody.

I w zeszły piątek zapowiedział, że w rejonie Warszawy deszcz będzie padał w godziniach 18-22... co się nawet sprawdziło. :)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:Zatem wiele wskazuje na to, że w najbliższe dni ŁK-MZK będzie szukał ochłody w postaci zimnych płynów... a w tym samym czasie, ja będę musiał rozgrzewać się gorącą herbatą. Bo o upałach chyba mogę zapomnieć
Na razie to się ochładzałem ale deszczem, bo niestety upałów już nie ma i od 3 dni pada. Poza tym przetrąciłem kostkę, więc różnicy mi to wielkiej nie robi :D i tak muszę siedzieć w domu. To spowoduje, że będę częściej na forum zaglądał.
Jutro niby ma znów padać, ale wszystko się okaże :mruga:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

J-31 pisze:w tym samym czasie, ja będę musiał rozgrzewać się gorącą herbatą.
Pewnie z prądem.
U mnie gorąco

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

plocmaster pisze:Pewnie z prądem.
To zostawiam Tobie, ja preferuję z cytryną :retard:

A propo herbaty. Podobno na upały właśnie najlepsza jest gorąca herbata. Niedawno w jednym z programów TV, facet zaprononował herbatę z miodem (pszczelim :chytry: ) i świeżymi płatkami róży :)
Ostatnio zmieniony 2008-06-19, 14:14 przez J-31, łącznie zmieniany 1 raz.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

J-31 pisze: Podobno na upały właśnie najlepsza jest gorąca herbata.
Jak najbardziej, chodzi o to, żeby się zbytnio nie wyziębić, bo się można przeziębić ;)

A, no i "świeże" się pisze przez "ż" :]

Ja mam nadzieję, że w wakacje będzie dobra pogoda. Tylko, żeby nie było jakichś ogromnych upałów po 35 o^C, bo to raczej nie jest za przyjemne (tak dwadzieścia kilka stopni wystarczy) ;)
No, i żeby na Kaszubach w lipcu i sierpniu nie lało :]

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wiosna się skończyła. Zatem zamykam temat :mruga:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”