Lato 2008

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ano chyba już pożegnaliśmy lato. Pogoda gorzej niż barowa. Najgorzej, że jest zimno :]

Tweety_8205

Post autor: Tweety_8205 »

a nie mówiłem - Jesień 2008 czas zacząć :cry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tweety_8205 pisze:a nie mówiłem - Jesień 2008 czas zacząć :cry:
... ale dopiero po 21-szym. Oczywiście stworzę nowy temat, pod warunkiem, że ktoś mnie nie porwie w niedzielę, np. na Tempelhof. :retard:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

J-31 pisze:Oczywiście stworzę nowy temat, pod warunkiem, że ktoś mnie nie porwie w niedzielę, np. na Tempelhof.
Też to oglądałem.
U mnie też zimno, ponuro i w ogóle. A ja nie wiem, czy iść jutro do szkoły.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

W Przemyślu pada, zimno i od 3 dni nic się nie zmienia.
Byłem dzisiaj w Rzeszowie i w sumie nie zauważyłem żadnej różnicy. A tam to już nawet spokojnie fot nie można robić, zainteresowali się nawet foceniem panowie reperujący drogi i wiadukty. Ale ich zdziwienie wzięło jak dowiedzieli się co jest obiektem mojego zainteresowania :mruga:

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu od rana temperatura oscyluje ok.10'C ... W nocy ma być 6'C :(

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

A w Warszawie grzanie włączyli, zarówno w domu, jak i częściowo w szkole :mruga:
Ale nadal jest zimno, a co gorsza wątpię, żeby miało być cieplej... :|

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Pogoda jest do kitu, ale wczoraj to już normalnie przegięła. Jak wybrałem się na polowanko na Hybrydowego Solarisa, to normalnie lał deszcz :]
plocmaster pisze:Też to oglądałem.
Akurat nie miałem na myśli programu, a przypomniało mi się jak za PRL-u, kilka razy chłopaki porywali rejsowe AN24 do Berlina Zachodniego. ;)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

No aż głupio się powtarzać, ale pogoda ciągle taka jak ostatnio. Już mnie to denerwować zaczyna, ciągle tylko pada i pada i do tego zimno.
W domu to mam już ciepło. Aż nie chce mi się na studia iść, a to już nie długo i znowu to samo. Jeszcze w taką pogodę chodzić to żadna przyjemność :(

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Dziś miało być trochę cieplej i nie padać. I rzeczywiście tak było. Niestety było tak wszędzie tylko nie...w Bielsku. Było zimno i padał deszcz, a akurat dzisiaj byłem tam na targach Energetab 2008 które były częściowo na otwartej przestrzeni :]

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Dziś we Wrocławiu było dość ciepło ( cieplej niż w poprzednich dniach ). Rano 10'C, a teraz jest 15'C ... :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja miałem cichą nadzieję, że chociaż jutro pogoda będzie słoneczna - w Warszawie. I chyba niestety nie. Będzie kontynuacja tego co jest teraz. Oby tylko nie padało. :confused:

Nie mniej jednak mam cichą nadzieję, na przyjemną pogodę w Gdyni, w niedzielę. Wprost nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej :chytry:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Dzisiaj się minimalnie pogoda w Przemyślu poprawiła. Przestało padać na jakieś 3 godziny, a to już ogromny sukces. Tak to ciągle praktycznie bez przerwy padało. Zimno jak zwykle.
J-31 pisze:Nie mniej jednak mam cichą nadzieję, na przyjemną pogodę w Gdyni, w niedzielę. Wprost nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej
Do Gdyni się wybierasz :?: :P

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

No, przecież pisze o tym w odpowiednim temacie :P A u mnie chyba w ogóle w tym tygodniu nie padało, ale pogoda ponura strasznie. Dziś trochę cieplej ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

U mnie zimno i trochę kropi. Taka jesienna pogoda.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu od rana jest ok. 10'C ... Na szczęście od paru dni nie padało :D

Tweety_8205

Post autor: Tweety_8205 »

U nas cały dzień padał deszcz. Mam nadzieję, że koledzy z Torunia zamówili dla nas pogodę na jutro ;)

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

W Bielsku całe pięć dni pada deszcz jest zimno a co najlepsze wysoko w górach spadł śnieg. Temperatura 10 stopni. :confused:

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

A u mnie od 5 dni suchutko ale z chmurami. Temperatura do 13*C.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie kolejny dzień z rzędu pada, to już jest naprawdę nudne. Zaczyna się podnosić woda na Sanie, jak tak dalej pójdzie to będą powodzie. Zimno jak zwykle.
Mam nadzieję, że pogoda dopiszę bo na przyszły weekend chciałbym wybrać się do Warszawy.
Ostatnio zmieniony 2008-09-21, 12:59 przez ŁK-MZK, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”