Lato 2008

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Widzę, że u was znów po części zimno i pada.
U mnie to jak zwykle gorąco, pare chmur na niebie. Świeci słońce i znów można się opalać. Wczoraj na moim termometrze było 34 stopnie C w cieniu. Można się było ugotować.
Kamil pisze:Idealna pogoda żeby opłakiwać rozbity samochód przez głupotę innych
Coś poważnego się z nim stało :?: Również miałem kolizje, ale to jakieś 2 miesiące temu i też nie z mojej winy. ¯ycie....

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu spore zachmurzenie i ok. 20'C ...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie leje. Normalnie bez przerwy pada deszcz :]

Kamil

Post autor: Kamil »

Skoda 16T pisze:Twój samochód?
Mojego taty...
ŁK-MZK pisze:Coś poważnego się z nim stało?
Pijak jechał, pierw uderzył w śmietnik, potem w auto. Maska trochę pognieciona, zderzak połamany, światło i kierunkowskaz rozbite i trochę rys. Chciał uciec ale narobił takiego hałasu, że każdy go już widział.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Kamil współczuje Ci. Przez takich idiotów właśnie są wypadki, bo jak można nazwać osobę, która siada za kółkiem pod wpływem alkoholu.
U mnie już też leje, niestety pogoda trzymała się mniej więcej do godz 14, a później ulewa.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu zaczęło padać. Jest ok. 15'C ...

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

W Warszawie lało dzisiaj jak nie wiem. W autobusie (SU 18 III MZA) szyby zaparowały tak, że ledwo co było widać. No i mokro na ulicach - lubię deszcz, ale dziś to było już raczej za dużo wody :confused: Za to jak przyjemnie się metrem jechało!... Sucho i szybko :)

Kamil

Post autor: Kamil »

A w Wałbrzychu gdzieś ok 17-18 była dosyć śmieszna pogoda :D Z jednej strony słońce z drugiej burza i do tego deszcz i dwie tęcze :retard:

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu "wstaje" słońce, na niebie nie ma chmur, jest ok. 15'C. Zapowiada się piękny dzień :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kamil pisze:Z jednej strony słońce z drugiej burza i do tego deszcz i dwie tęcze :retard:
Dwie tęcze to bardzo rzadkie zjawisko. Zresztą bardzo piękne. :)
PAFAWAG pisze:Za to jak przyjemnie się metrem jechało!... Sucho i szybko :)
Hip-hip hurra, Pawafag polubił metro :P ... rzeczywiście potwierdzam w metrze było wczoraj sucho. A ja wczoraj musiałem popodróżować trochę autobsami i nieźle zmoczyłem sobie nogawki... w kałużach oczywiście :mruga:

Dzisiaj może uda mi się na chwilę porwać M_Szymkowiaka. Możliwe, że udałoby nam się załapać się na jakiegoś Ikarusa - a jak nie, to go porwę PES¡ na "Pragie" :)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Dzisiaj w Przemyślu ciepło, aczkolwiek zaczyna się chmurzyć. Może wyruszę dzisiaj na jakieś fotki o ile mi się deszcz nie rozpada bo jakoś nie mam ochoty moknąć.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

We Wrocławiu zaczęło padać. Jest ok. 15'C .
Padać? Sama się zdziwiłam, jak byłam koło Dworca Gł. PKP, kiedy zaczęło padać... praktycznie z niczego. Nad nami wisiała tylko mała chmurka :nuts:

J-31 pisze:Hip-hip hurra, Pawafag polubił metro
A ja nie lubię metra z jednego prostego względu - nie widać nic za oknem :|

We Wrocławiu świeci słońce, trochę chmurek i ciepło :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki pisze: ja nie lubię metra z jednego prostego względu - nie widać nic za oknem :|
Jak to nic nie widać ? Ciemność widać.. a jak ciemno to przyjemno. :D

...To pisał kret :mruga:

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

J-31 pisze:Jak to nic nie widać ?
Ależ widać - oszalowanie tunelu, a przed niektórymi stacjami, obok pociągu, można zobaczyć skład jadący w przeciwną stronę :D Nie mówiąc już o dobrym widoku wgłąb składu przez okna w drzwiach na końcach wagonów czy możliwości podglądania maszynisty przez lustro weneckie... ;)

Dzisiaj w Warszawie nie padało. I dobrze, bo napadało się wczoraj. Ogólnie źle nie było. O 19.10 na dworze 17,7 o^C.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu jest teraz 10'C. Słońce wstaje, deszcz nie pada ...

Mój 555 post :mruga:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie jest gorąco. Kolejny słoneczny dzień się zapowiada, co spowoduje, że chyba wyruszę na fotki do Łańcuta.
Skoda 16T pisze:Mój 555 post
Gratuluję, ja tego raczej nie sprawdzam.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

ŁK-MZK pisze:Gratuluję
Danke :retard:

Teraz we Wrocławiu jest niewyobrażalnie gorąco. Jest 25'C, nie ma wiatru, ani chmur ...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dzisiaj w Warszawie pochmurno. Podobno jakieś ochłodzenie się do nas zbliża. I teraz średnia temperatura w Polsce - w ciągu dnia - ma nie przekraczać 20 st. C... a jak będzie, to się okaże ;)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

W Przemyślu pochmurno, jest tak średnio jeśli chodzi o temperaturę, ale narzekać nie mogę. U mnie jest równiótko 20 st C, czyli może przekroczyć lub nie musi

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No to u mnie wciąż 18 stopni.

A propo. Może ktoś by się pokusił o rozwiązanie tej zagadki :diabeł:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”