Lato 2008

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Tweety_8205

Post autor: Tweety_8205 »

nie dziękuję, nigdy więcej matematyki :spam:

18 stopni? Może siedzisz wyżej ode mnie, podobno ciepło idzie do góry, u mnie jest 17 :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tweety_8205 pisze:18 stopni? Może siedzisz wyżej ode mnie, podobno ciepło idzie do góry, u mnie jest 17 :)
U mnie termometr wskazuje już nawet 19 st. :mruga: A tak poza tym zrobiło się mokro... na chodnikach oczywiście ;)

Tweety_8205

Post autor: Tweety_8205 »

moja rada - wyrzuć termometr albo wysiądź z windy :D Rzeczywiście od jakiś trzech godzin pada deszcz.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu ok. 20'C, chumrki sa na niebie, na szczęscie nie pada :mruga:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:Może ktoś by się pokusił o rozwiązanie tej zagadki
Chyba mi się tak nie nudzi, żeby czepić się matematyki, czy fizyki czy czegokolwiek. Nie prościej napisać ile macie wzrostu :P :?:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:Chyba mi się tak nie nudzi, żeby czepić się matematyki, czy fizyki czy czegokolwiek. Nie prościej napisać ile macie wzrostu :P :?:
No właśnie, nie. Bo to by było zbyt proste :diabeł:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Eh zdążyłem zrobić jedną fotkę, bo u mnie leje okropnie. Niestety pogoda mi się zepsuła, leje i leje, chłodno do tego. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
J-31 pisze:No właśnie, nie. Bo to by było zbyt proste
Nie wiem czy ktoś podejmie się rozwiązania Twojego zadania, bo jest zbyt trudne i zbyt czasochłonne.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Teraz we Wrocławiu jest 18'C, na niebie cienka warstwa białych chmur ...

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Po kiego grzyba piszesz dwa razy dziennie jak jest we Wrocławiu? Dla rangi? Nie wystarczy zrobić jednej a porządnej relacji z danego dnia? Jeśli nie wystarczy, a zapewne tak jest, czytając ten cytat:
Skoda 16T pisze:Mój 555 post
to gratuluję... głupoty.

kilof

Post autor: kilof »

A Ty się musisz czepiać? :lol: Jeszcze jakby pisał nie na temat to rozumiem, no ale przecież od tego jest ten temat i dobrze robi że pisze. A że zawala przy tym forum to już jest sprawa modków. Jak Ci nie pasuje- napisz do któregoś modka lub admina- niech wyłączy zliczanie postów w hydeparku jak to już na większości większych fór jest i będzie luzz.

Wrzuć na luz i się nie gorączkuj bo nie ma o co ;)

W Bieruniu wczoraj pogoda w kratkę, rano ładnie, w miarę ciepło ale za to po południu zachmurzyło się, ochłodziło i zbierało się na deszczyk, ale na szczęście tylko postraszyło :-P

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu jest teraz ok. 20'C, zaczyna się poważnie chmurzyć, chyba zaraz będzie padać ... :wall:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie od rana jest pochmurno. I dodatkowo zrobiło się dosyć chłodno. Mój termometr pokazuje 16.7 st C :]

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

To żeby utrudnić życie Skodzie i przy okazji wszystkich pogodzić to ja bym proponował żeby w całym Hyde Parku wyłączyć naliczanie postów - na niektórych forach tak się właśnie zabezpieczają przed bezmyślnym nabijaniem postów.
I żeby nie było całkiem OT to napiszę, że u mnie pogoda jest całkiem przyjemna. Nie wieje ,a na termometrze jest 18 stopni.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Amalio pisze:To żeby utrudnić życie Skodzie i przy okazji wszystkich pogodzić to ja bym proponował żeby w całym Hyde Parku wyłączyć naliczanie postów - na niektórych forach tak się właśnie zabezpieczają przed bezmyślnym nabijaniem postów.
Jakoże mnie nie obchodzą statystyki, ile postów naspamowałem na forum; jestem za :)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

No to u mnie tak: od rana do południa było pochmurno, od południa pada do teraz... również i zimno.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Amalio pisze:To żeby utrudnić życie Skodzie i przy okazji wszystkich pogodzić to ja bym proponował żeby w całym Hyde Parku wyłączyć naliczanie postów - na niektórych forach tak się właśnie zabezpieczają przed bezmyślnym nabijaniem postów.
Ja też jestem za, ale to jest wołanie w pustyni i na puszczy.
U mnie raczej nieładna pogoda. Zaraz wezmę sobie jaką bluzkę.

Tweety_8205

Post autor: Tweety_8205 »

J-31 pisze:W Warszawie od rana jest pochmurno. I dodatkowo zrobiło się dosyć chłodno. Mój termometr pokazuje 16.7 st C :]
Mój pokazywał więcej ale to chyba dlatego że włączyłem ogrzewanie w 105Na :-P
A tak na serio to mróz taki że cały dzień jeździłem w kurtce, papa Lato :(

Bartek

Post autor: Bartek »

Dzisiaj w Mielcu niewiele ponad 9'C. Zimno i wieje :(

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu jest ok. 15'C. Wieje wiatr, na niebie białe chmurki ... :mruga:
Ostatnio zmieniony 2008-09-13, 19:06 przez Skoda 16T, łącznie zmieniany 1 raz.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

pr110 pisze:Dzisiaj w Mielcu niewiele ponad 9'C. Zimno i wieje
Nie ma to jak podkarpacie u mnie w sumie to samo :| ... aż się nie chce z domu wychodzić :(

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”