Podmianka busa w Vbus-ie 2

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
gripex

Podmianka busa w Vbus-ie 2

Post autor: gripex »

Siemka.Mam wielką prośbe ;) mółby ktoś mi wytłumaczyć jak się podmienia autobusy w Vbus-ie 2.Sciągnołem program i busa(solarisa 12III) z tej stronki www.vbusdepot.eu i nie wiem jak podmienić autobusy ;) bardzo prosze o pomoc.

kamilek

Re: Podmianka busa w Vbus-ie 2

Post autor: kamilek »

gripex pisze:Siemka.Mam wielką prośbe ;) mółby ktoś mi wytłumaczyć jak się podmienia autobusy w Vbus-ie 2.Sciągnołem program i busa(solarisa 12III) z tej stronki www.vbusdepot.eu i nie wiem jak podmienić autobusy ;) bardzo prosze o pomoc.
To proste skopiuj folder modelu do folderu model w vbusie i gotowe

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

kamilek pisze:To proste skopiuj folder modelu do folderu model w vbusie i gotowe
Naucz się czytać ze zrozumieniem... Chodzi o uruchomienie gry z innym wozem w Vbusie2, a to nie tak proste jak w Vbusie...

Musisz otworzyć za pomocą notatnika plik wsadowy #konin, następnie zmienić ścieżkę dostępu:

Kod: Zaznacz cały

"model/[b]MAN NL222[/b]/man5.lua" 640 -386 0 90 "map/I.XI.lua"
Tam gdzie pogrubione wpisz nazwę folderu z nowym wozem... powinno działać, jeśli nie, to sprawdź nazwę pliku z rozszerzeniem .lua w folderze pojazdu, jak ma inną nazwę niż man5.lua, to zmień tą nazwę w ścieżce dostępu pliku wsadowego...

gripex

Post autor: gripex »

Wszystko dobrze dzieki jest bus w symulatorze ;) ale teraz jest inny problem ;( tekstury sie nie wczytały ;( bus jest cały szary xD

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”