Jesień 2009

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...

Czy Lubisz jesień ?

Tak, kocham jesień
6
11%
Trochę lubię jesień
15
28%
Nie za bardzo lubię jesieni
16
30%
Nie cierpię jesieni
8
15%
Proszę o następne pytanie :-)
8
15%
 
Liczba głosów: 53

Gustawek

Post autor: Gustawek »

Mam nadzieję, że na święta będzie śnieg
Niestety wszystko wskazuje na to, ze na święta bedzie temperatura dodatnia... :confused:
WESOŁYCH ŚWI¡T I SZCZęŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WAS I WASZYCH RODZIN!
Dzięki i nawzajem ;)

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 »

U mnie w nocy śnieg dosypał i jest teraz jest go ok 30 cm, temperatura w granicach -11 stopni. Według pogody na onet.pl w Dębicy podczas świąt ma padać deszcz i temperatura na plusie.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

9507 pisze:WESOŁYCH ŚWI¡T I SZCZęŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WAS I WASZYCH RODZIN!
Nawzajem.
...
Choć uważam, że święta są bardzo przereklamowane.

W Przemyślu znów nasypało, a więc jest nowa dostawa, jak ktoś chce śnieg to pisać :D
Obecnie świeci słońce i jest -10'C. Aż tak dziwnie, na szczęście już nie sypie.

dawidek96

Post autor: dawidek96 »

W Stalowej ciągle sypie raz nawet świeciło słońce i śnieg padał.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Coś ta jesień pałkę przegina, stan ulic w Krakowie dramatyczny, nie mówiąc już o zatokach autobusowych...

Tp4

Post autor: Tp4 »

Zachęcony zimowymi fotkami na galeriach kolejowych, postanowiłem wybrać się na BWE z ,,Husarzem''. Czasowo przebywanie na dworze miało trwać jakieś 20 minut. Przy -12 i lekko prószącym śniegu doczekałem chwili w której powinien przyjechać ,,mój'' pociąg. Ale tego ani widu ani słychu. Po 20 minutach postanowiłem się udać do kasy biletowej (fociłem w okolicy stacji Poznań Garbary) w celu zaciągnięcia jakieś informacji. Miła pani po wykonaniu telefonu oznajmiła mi, że pociąg właśnie minął dworzec wschodni :shocked: niemiałem już czasu żeby cofnąć się na upatrzoną miejscówkę więc sprintem na peron. Zdążyłem ale fotki totalna klapa :wall:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Trzeba było zadzwonić :P

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

W Koszalinie śniegu jeszcze dość, ok -12/-15*C. Wracając z kościoła było tak zimno... zmarzłem jak cholera, myślałem że mi nogi, nos i uszy odpadną. Ale nie ma to jak niedzielny rosół, który rozgrzewa jak cholera :)

łezka1

Post autor: łezka1 »

9507 pisze:WESOŁYCH ŚWI¡T I SZCZęŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WAS I WASZYCH RODZIN
Tobie również Wszystkiego Najlepszego Zdrówka i Ciepełka :)

No właśnie, właśnie :)

Drogi Nasz Modzie J-23 :D założyłbyś kącik z ¯yczeniami- gdzie każdy, każdemu złoży życzenia :smile2:

A chłopaki może by znaleźli w swoich zbiorach - jakieś zdjęcie może trajluś albo autobusik z choinką- może być i bez choinki ale ze sniegiem musi być.

A co do pogody...trzymajcie kciuki żeby śnieg wytrwał przez cały tydzień xD

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Najwyraźniej do Warszawy dotarła kolejna dostawa śniegu. W zasadzie mamy powtórkę z czwartku. Z początku sypał mały śnieg, ale teraz widzę, że płatki są już dużo większe. Na głównych ulicach Warszawy leży zamarźnięty śnieg. Środki chemiczne nie pomagają ;)

Mam wrażenie, że czeka nas znów powtórka z rozrywki. Tzn. jeden wielki korek. Ja na szczęście, byłem przewidujący i zostawiłem samochód w garażu. Z chęcią ponownie przejadę się Scanią - na pewno będę szybciej niż samochodem. :)

Temperatura. Mój termometr wskazywał rano -7 st C, a obecnie (godz. 10.50) -4,6 st C. ;)

Aż nie chce mi się wierzyć, że czeka nas odwilż. Już jutro. Nie wiem, czy ten śnieg całkowicie stopnieje, ale mam wrażenie, że chyba raczej nie. Jest go zbyt dużo, a i ziemia jest zmrożona. :cool:

Na pewno będzie błoto :]

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”