... Idzie zima zła (czyli zima 2009-2010) :-)

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Michalbc
Posty: 884
Rejestracja: 2008-12-20, 23:31
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Michalbc »

Deszcz napadał, mokro, plucha, jeszcze zimno. Masakra.

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

U mnie pod blokiem około 30 cm śniegu.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

A nie mówiłem że zima jeszcze wróci... :D

Gustawek

Post autor: Gustawek »

Marcin_558 pisze:A nie mówiłem że zima jeszcze wróci... :D
To prawda. W Lublinie od około trzech dni leży mała warstwa śniegu. Kilka godzin temu padał śnieg z deszczem. Obecnie temperatura wynosi +1 C :)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

A u nas leje, pogoda pod psem. Taka wiosna to jak jesień ;)

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

U mnie na razie deszcz ze śniegiem. A jutro ma padać śnieg.

Gustawek

Post autor: Gustawek »

Takiej prawdziwej zimy to chyba juz kilka lat nie było. Mam nadzieje, ze lato tez bedzie z prawdziwego zdarzenia ;)

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

U mnie strasznie wiało masakra. Wczoraj padał śnieg ale tak obficie że w ciągu pół godziny napadało z 4 cm :o:
Precz z zimą :!: :retard:

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

A ja bym się tak pierdykną na polance w Lasku Bemowskim koło poligonu i pogrzał w słoneczku... :D Już niedługo pewnie będzie można. Ale teraz jeszcze trzeba jakoś przetrzymać, bo ten dramat potrwa parę dni.

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Przebieg wczorajszej pogody u mnie: deszcz, śnieg z deszczem, grad, śnieg :mruga: Napadało trochę białego puchu, który praktycznie od razu topniał i zrobiła się niezła ciapa. Dzisiaj nad ranem doprawił deszcz. Do tego wieje silny wiatr, a na termometrze 3 st. Nic tylko siedzieć w domu :D

Awatar użytkownika
Michalbc
Posty: 884
Rejestracja: 2008-12-20, 23:31
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Michalbc »

Dzisiejsza pogoda w Bolesławcu - pożal sie boze :(
Tak nijako. Leje, szaro buro... Składam reklamacje! :D

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie kolejny dzień z rzędu sypie. Już mam dość odśnieżania. W dzień temperatura utrzymuje się plusowa na poziomie 2'C, natomiast w nocy zimno poniżej zera.
Wczoraj dla wyjątku pojawił się śnieg z deszczem do południa.

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

U mnie teraz wszystko przymarzło bo wieczorkiem padał deszcz a dzisiaj szklaneczka na ulicy . Teraz mam +2 *C

Gustawek

Post autor: Gustawek »

Przez całą noc padał śnieg. Zrobiło sie biało, a śnieg jeszcze pada :mruga: . Temepratura to +1 C :)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Pada, nawet grad, wieje. wszytskie śmieci z okolicy wywiało na środek ulicy :confused:

[ Dodano: 2010-03-14, 21:04 ]
Pragnę zgłosić, iż za oknem panuje iście styczniowa śnieżyca - już jest biało :diabeł:

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Drodzy Forumowicze! Śnieg powraca! :diabeł: Od 3-4 godzin mocno pada śnieg. Wszystko jest już zasypane, a z nieba wciąż lecą grube, puchate płatki :mruga: Jak tak dalej pójdzie drogi będą nieprzejezdne miejscami. I to nie jest żart. Dobrze chociaż, że temperatura jest +1 st., to trochę to się topi.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Warszawa - sparaliżowana. Podczas jazdy przez miasto nie widziałem ani jednego pługa. Średnia prędkość - jakieś 30km/h. Teraz to nawet nie taki dramat, ale jakby jutro rano tak zasypało to będzie problem.

Awatar użytkownika
Michalbc
Posty: 884
Rejestracja: 2008-12-20, 23:31
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Michalbc »

Ręce mi opadły. Pada już 4 godzine :(

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

9507 pisze:Pragnę zgłosić, iż za oknem panuje iście styczniowa śnieżyca - już jest biało :diabeł:
Wracałem do domu z klasowej popijawy o 18:00 i jeszcze nie było wcale śniegu we Wrocławiu.
Dopiero później, ok. 20:00 sypnęło i znów za oknem mam biały krajobraz osiedla z wielkiej płyty ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Chryste panie. Warszawa może spokojnie startować do miana zimowej stolicy narciarstwa. Przez wczorajsze popołudnie, wieczór i noc nasypało chyba coś koło 10-20 cm śniegu.

Tak, że normalnie śniegu jest po kostki, a w kilku miejscach więcej. Jest to mokry śnieg, oblepione są drzewa, latarni i słupy.

Natomiast od rana mamy piękne słońce i bezchmurne niebo. Jest przedziwna sytuacja, mamy kupę śniegu (fotki prześlę jutro), ale słońce grzeje tak ostro, że stałem w samej koszuli (bez kurtki) i było mi ciepło.

Co gorsza, pod tą grubą warstwą śniegu w klku miejscach jest lód.

Ogólnie mamy ostry nawrót zimy. Mój termometr wskazuje -2,1 st C (w cieniu) ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”