Wiosna 2010

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:A Czegóż to mnie Gratulujesz ? Koszenia trawy ?
opalenizny :lol:

a tak na serio to znikł Twój avatar i było tylko pomarańczowo i to mnie zmyliło.. to chyba przez ten upał. :lol:

a na dworku cieeepło, oj ciepło, ale jedyny problem dla mnie to to, że obcasy mi się na chodniku zapadają- normalnie po osie :D ..asfalt sie topi :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:a tak na serio to znikł Twój avatar i było tylko pomarańczowo i to mnie zmyliło.. to chyba przez ten upał. :lol:
Uważaj, bo pewnie pierwsze symptomy fata-morgana :lol:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Ja się wybrałem dziś na rajd pieszy i trochę mnie przygrzało ;) . W sumie zrobiłem ok. 15km i porobiłem sobie przy okazji fotki.
Grzeje u mnie dzisiaj jednak niemiłosernie. Wypiłem po drodzę litrową wodę i do tego 2 napoje.

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Uważaj, bo pewnie pierwsze symptomy fata-morgana
Złego diabli nie wezmą :lol:

ŁK-MZK pisze:Ja się wybrałem dziś na rajd pieszy i trochę mnie przygrzało . W sumie zrobiłem ok. 15km i porobiłem sobie przy okazji fotki.
ja też bym połaziła, ale co zrobić pracować trzeba, a jutro jak znam życie jak słońce zobaczy takiego bielasa jak ja, to się schowa xD


Miłego weekendu :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:ja też bym połaziła, ale co zrobić pracować trzeba, a jutro jak znam życie jak słońce zobaczy takiego bielasa jak ja, to się schowa xD
Spoko. Przysmarzy Cię trochę ;)

Niebo piękne, bezchmurne. Normalnie full-solarium. Nic tylko się opalać. Mój termometr wskazuje 33,4 st C. Lato ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

35*C :wall: Dość! W domu 28,5, tej nocy spałem 3 godziny...

łezka1

Post autor: łezka1 »

9507 pisze:35*C :wall: Dość! W domu 28,5, tej nocy spałem 3 godziny...
Jak miałam pokój od południowego zachodu to moczyłam ręcznik kapielowy w wodzie i wieszałam w oknie, trochę pomagało- żar już tak nie buchał do środka.

jakąś dmuchawę uruchom, bo się zamęczysz ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Dmuchawa nic nie daje..., tylko hałas robi. Ja mam ten kłopot, że mieszkanie ma ściany na zachodzie, północy i wschodzie, praktycznie cały dzień słońce daje w okna ;) Dobrze, że strychu nie przerobiliśmy na pokoje, teraz jest tam z 40*C :D Przynajmniej pranie szybk oschnie :diabeł:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Śpij pod prześcieradłem tylko..
Za ciepło! :diabeł:

To co się dzieje na dworze, to jest jakaś masakra. We Wrocławiu ze 28ºC, skwar nie do wytrzymania. Trochę się o 17:00 chmurzyło od strony Trzebnicy, ale front poszedł na Kościerzynę. Szykuje się kolejna upalna noc bez deszczu i burz.

Obrazek

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

ironscull pisze:To na pewno były dźwigi portowe. Swego czsu jak pracowałem w stoczni każdy żuraw posiadał specjalny dzwonek który dzwonił przeraźliwie podczas ruchu dźwigu, podobnie było z suwnicami.
Tam nie było dźwigów... bardziej to drugie...

Dziś 33 stopnie, w słońcu to wolę nie myśleć, mówili że około 40. Ile wody wypiłam też nie wiem, ale duuużo. Zastanawiało mnie tylko dlaczego w takiej temperaturze niektórzy ludzie na mieście wyglądali na całkiem suchych i rześkich, kiedy np. ja byłam cała czerwona i mokra...
Teraz już chłodniej.
9507 pisze:W domu 28,5, tej nocy spałem 3 godziny...
Ja wczoraj przed spaniem, około północy otworzyłam okno na oścież. Trochę się schłodziło i lepiej się spało...

9507 pisze:praktycznie cały dzień słońce daje w okna
U mnie tak samo. W dodatku mieszkam na 4 piętrze i zaraz nade mną jest dach. W niższych mieszkaniach mają chłodniej...

ironscull

Post autor: ironscull »

U mnie około godziny 17 nastąpiło oberwanie chmury, poprzedzone dość silnym wiatrem. Lało tak może ze 30 minut, po czym wyszło słońce, jednak trochę chłodniej sie zrobiło.
Potem poszedłem zobaczyć jak to wygląda po tym wietrze i okazało się, że troche sie działo. Na jednej z ulic leżało dużo dośc grubych gałęzi, a dalej nawet położyło jedna z lip. Miała średnicę około 1 m a pień pękł u podstawy jak zapałka.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie dziś jeszcze cieplej niż wczoraj, totalny ukrop. :D
Człowiek stoi w miejscu i z niego cieknie.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Tak, u nas też, a do tego wszędobylskie komary, atakują nawet w pełnym słońcu przy 3x stopniach :nuts:

łezka1

Post autor: łezka1 »

siema :)

Wawa też dzisiaj rozgrzana na maxa, polecam przewiewne spodenki koszulki, i duuużo wody :smile2:

Tak, u nas też, a do tego wszędobylskie komary, atakują nawet w pełnym słońcu przy 3x stopniach
no patrz jakie głodne, dotychczas to spotykało się je w zacienionych miejscach- zdarza mi się w nocy robić polowanie na brzęczące wampiry :smile2:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Wreszcie pada! Jakby jeszcze się burza zebrała, to już byłoby idealnie ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ja chyba na burzę nie mam co liczyć. Od godziny nadciągała niezła ciężka chmurka... walnęło kilkanaście razy piorunami i poszło bokiem. Nawet ani jedna kropelka deszczu z tego niespadła...

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

We Wrocku popadało, ale dopiero pod wieczór no i dosyć mało. Burza przeszła bokiem, ale sygnał z TVP 2 i tak mi uciekł, przez co nie mogłam obejrzeć prawie całej drugiej połowy meczu... :confused:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

U mnie w końcu około 22.30 lunęło i leje do tej pory.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

No i elegancko, u mnie jest zimno. Nie będzie wymówek przed jutrzejszym egzaminem :D

[ Dodano: 13 Cze 2010 10:29 ]
A jeżeli chodzi o mecz, to nie masz czego żałować, w drugiej połowie ciągle uciekał obraz i można było sobie oglądać planszę z wynikiem i słuchać, jak Tomasz Jasina próbuje bardziej obrazowo opowiedzieć, co się dzieje :D Ale i tak pod koniec meczu mi zaginął sygnał, więc nawet dźwięku nie słyszałem.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie też jest chłodno dziś, ale jeszcze nie pada. Taka pogoda by dzisiaj mogła być ;)
KKS pisze:A jeżeli chodzi o mecz, to nie masz czego żałować, w drugiej połowie ciągle uciekał obraz i można było sobie oglądać planszę z wynikiem i słuchać, jak Tomasz Jasina próbuje bardziej obrazowo opowiedzieć, co się dzieje Ale i tak pod koniec meczu mi zaginął sygnał, więc nawet dźwięku nie słyszałem.
Dokładnie. Czułem się w drugiej połowie jakbym radia słuchał.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”