[BAHN] Dodatki do scenerii

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Gullit
Posty: 195
Rejestracja: 2009-02-28, 00:31
Lokalizacja: Łódź,Aleksandrów

[BAHN] Dodatki do scenerii

Post autor: Gullit »

Czy orientuje się może ktoś z forumowiczów gdzie znaleźć dodatki do bahna.Chodzi mi o drzewa, krzewy ... .Kiedyś gdy miałem stary komputer udało mi się ściągnąć takowe.Obecnie nie mogę znaleźć

autosanh10
Posty: 22
Rejestracja: 2008-10-14, 11:46
Lokalizacja: ¯ary
Kontakt:

Post autor: autosanh10 »

Raczej Bahn nie jest programem 3D jak Trainz. Więc ( chyba, że się mylę ) nie ma do Bahna krzewów czy drzew. Ale dodatków w postaci autobusów, trolejbusów, składów pociągowych i wszystkiego co wiąże się z komunikacją - owszem jest.

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

autosanh10 pisze:Raczej Bahn nie jest programem 3D jak Trainz. Więc ( chyba, że się mylę ) nie ma do Bahna krzewów czy drzew. Ale dodatków w postaci autobusów, trolejbusów, składów pociągowych i wszystkiego co wiąże się z komunikacją - owszem jest.
Mylisz się, są elementy scenerii jak krzewy, drzewa czy budynki...

Busik105

Post autor: Busik105 »

Jeśli chcesz znaleźć krzewy to poszukaj w programie. Jest taki panel w którym możesz dodawać tory,budynki i drzewa. Jeśli nie będzie ich tam to ściągnij jakąś bogatą w dodatki mapę i pokopiuj .

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »


Awatar użytkownika
Gullit
Posty: 195
Rejestracja: 2009-02-28, 00:31
Lokalizacja: Łódź,Aleksandrów

Odp

Post autor: Gullit »

Dziękuję bardzo

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Warto pamiętać o tej stronce. Ponieważ faktycznie jest tam wiele ciekawych elementów do symulacji w Bahnie. Do niedawna samodzielnie robiłem sobie budynki w JBSS - zdaje się, że NEO wciąż jeszcze korzysta z tego programu. :cool:

Szkoda, że aktualnie nie ma takiego programu do tworzenia własnych elementów infrastruktury. Dla przykładu - obaj z Neo - robiliśmy takie elementy jak np. supermarkety. ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”