LATO 2010

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

KKS pisze:J-31 napisał:
No bo wódka jest obrzydliwa

Milcz
Dobrze, że nie widzieliście jak Nikki "popełniała samobójstwo" :rotfl: Mój brat dalej się ze mnie śmieje, mimo że już prawie cały rok minął :lol:

We Wrocławiu wiatr, i słońce zza chmur. Ale te chmury jakieś takie czarne i wcześniej nawet przez chwilę padało. Przynajmniej koło mnie...

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

U mnie też padało, jakoś 10 minut temu, ale przez chwilę, teraz jest pochmurno, ale sucho. Rano było piękne, jesienne, ostre słońce, uwielbiam to! ;)

łezka1

Post autor: łezka1 »

a u nas polało- Ogrodnika zmoczyło :lol: ...i wyszło słońce :smile2:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:a u nas polało- Ogrodnika zmoczyło :lol:
A wcale nie... pozostałem suchy :mruga:

Ciąg dalszy ładnej pogody w Warszawie. Chyba lato chce się z nami miło pożegnać. ;)
Nikki pisze:Dobrze, że nie widzieliście jak Nikki "popełniała samobójstwo" :rotfl:
Daj spokój. Postawię Ci browarka :mruga:

łezka1

Post autor: łezka1 »

pogoda wymarzona na urlop :) i kto wie, kto wie - może w jakiś dzionek by śmignąć na grzybki ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja sobie tradycyjnie zostawiam kilka dni urlopu. Bo licho nie śpi, a grzybki... cóż, chętnie bym połaził po lesie. Bo las uwielbiam. Aczkolwiek grzybiarzem nie jestem ;)

Wychodzi na to, że cały tydzień ma być taki słoneczny. Obym nie zapeszył ;)

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Ja sobie tradycyjnie zostawiam kilka dni urlopu. Bo licho nie śpi,
ja też, na dzień dzisiejszy mam 14 dni, a do końca roku to jeszcze przybędzie :smile2:

a łażenie po lesie uwielbiam, mogę się szwendać godzinami, i grzybki lubię zbierać o potem je jeść- najbardziej maślaczki ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Podobno Niemcy też polubili grzybobranie, ale, że się nie znają, to lekarze - za naszą zachodnią granicą - apelują, by nie brać przykładu od Polaków i kupować gotowce :diabeł:

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Ja poczułem się lepiej, za oknem słonko więc ruszyłem się na kopalnianą wąskotorówkę :P

łezka1

Post autor: łezka1 »

Ja poczułem się lepiej, za oknem słonko więc ruszyłem się na kopalnianą wąskotorówkę

ho ho! nie za wcześnie- ale dzisiaj taka pogoda była, że aż żal w pracy siedzieć- dobrze chociaż, że było jej dużo- to czas szybciej poleciał ;)

Podobno Niemcy też polubili grzybobranie, ale, że się nie znają, to lekarze - za naszą zachodnią granicą - apelują, by nie brać przykładu od Polaków i kupować gotowce
Ja zbieram tylko grzybki które znam reszty nie tykam - i fakt trzeba być ostrożnym:)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Było ładnie, jest ponuro. Rano było... 2,5*! I chyba nawet jakiś przymrozek się trafił, bo się kwiatki posypały ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Właśnie rano tak patrzyłem na pogodę i się zdziwiłem, że u was tak zimno. U mnie rano było 10*C. ;)

BTW Coś czuję, że wkrótce ujrzymy w TV reklamę Coca-Soli "Coraz bliżej święta". :rotfl:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

No, dziś mi pod oknami solarki śmigały, już się przeglądy zaczęły. Tydzień temu zaś pług mnie wystraszył :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To, że firmy oczyszczające miasto już przygotowują się do zimy - to mnie akurat nie dziwi. Już czas.

Natomiast co do świątecznej reklamy Coca-Coli w TV, to faktycznie może wkurzać - a pewnie już niedługo się pojawią. Zresztą tak jak akcja "Witaj szkoło !", rozpoczęta w jednym z warszawskich marketów... już w połowie lipca ;)

Dzień w Warszawie zaczął się deszczowo, aktualnie nic spada z nieba :retard:

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

U mnie słonecznie, termometr pokazuje 15*C.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

J-31 pisze:Natomiast co do świątecznej reklamy Coca-Coli w TV, to faktycznie może wkurzać - a pewnie już niedługo się pojawią
Dwa lata temu pojawiła się pod koniec października, Rok temu w połowie października, więc teraz bym się już spodziewał.

BTW W TV znowu leci moja ulubiona reklama - "Złoty internet" :mruga:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Zresztą tak jak akcja "Witaj szkoło !", rozpoczęta w jednym z warszawskich marketów... już w połowie lipca
też widziałam - i nie powiem jakie słowa wypowiedziałam jak to zobaczyłam ;)

nie cierpię takiego wyskakiwania przed orkiestrę.

W wawie tak jak powinno być - słońce, słońce i jeszcze raz słońce.
J-31 pisze:Dzień w Warszawie zaczął się deszczowo, aktualnie nic spada z nieba
J-23, a co Ty być chciał, żeby Ci z nieba spadło? xD..podkówka na szczęście? :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:-23, a co Ty być chciał, żeby Ci z nieba spadło? xD
Nie wiem. Może śnieg. Bo deszcz to już mi się znudził :diabeł:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Mi to się już liście znudziły, nie chce mi się codziennie ich sprzątać z chodnika. Na szczęscie jesion jeszcze zielony, z tego drzewa to jest liści!

Ładnie, słonecznie, ciepło, ale wieje. Po raz pierwszy od trzech tygodni zdjąłem bluzę :D

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Nie wiem. Może śnieg. Bo deszcz to już mi się znudził
lepiej nie mów, bo się spełni, a ja do Pani Zimy nie tęsknię :]

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”