KM Forum na Facebooku

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
gajowymarucha

Post autor: gajowymarucha »

Maciejką, ale kłócić się z nikim nie mam zamiaru, bo i tak nie pamiętam nawet o co poszło.
Zwłaszcza, że ostatnio robię na dwie szkoły w Sosnowcu, dojazd to około 40 minut, a łącznie harówy mam około 8-9 godzin dziennie, więc i tak nie pamiętam nawet co było tydzień temu, a czasu na kłótnie też nie ma po co marnować, skoro na siedzenie przy komputerze mam maksymalnie dwie godziny dziennie.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

To moze inaczej, bo źle sie wyraziłem - ująłem ten typ ogólnie, nie miałem zamiaru nikogo urazić.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

gajowymarucha pisze:Maciejką, ale kłócić się z nikim nie mam zamiaru, bo i tak nie pamiętam nawet o co poszło.
No to jak żeś maciejka to już powinieneś polecieć za zakładanie kolejnego konta :/

gajowymarucha

Post autor: gajowymarucha »

Ale dlaczego na dzień dobry skreślać kogoś, kto nawet nie pamięta o co kiedyś tam poszło.
Ja z nikim tutaj kłócić się nie chcę, ale też chcę trochę przyjaznej atmosfery, bo nie można od tak sobie kogoś przekreślić na zawsze.
W tej chwili i tak spamować, trollować itp. nie mam czasu ani energii.
Po prostu jak myślę o tym za co maciejka wyleciał, to nie mogę powstrzymać się od śmiechu.
Teraz jeśli dostanę trochę akceptacji, to i tak często będę po prostu siedział cicho, bo czasu na bezsensowne gadanie nie mam, ale wylatywać też nie mam zamiaru, bo i tak powracać będę. ;-)

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

^ ^ ^
To było okrutne.... :lol:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

gajowymarucha pisze:Ale dlaczego na dzień dobry skreślać kogoś, kto nawet nie pamięta o co kiedyś tam poszło.
Ponieważ tak stanowi regulamin.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

No pacz... uderz w stół, a nożyce, tzn. maciejka się odezwie ;)
EDIT: daję linka, bo dyskusja się rozwija: http://www.facebook.com/Km.forum/posts/ ... re_comment

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Chciałem zwrócić uwagę, że kiedy mówiłem o tym, żeby rozruszać interakcję z fejsbukiem miałem na myśli co innego niż dodawanie linków do informacji ze stron przewoźników bez żadnego komentarza.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

KKS pisze:Chciałem zwrócić uwagę, że kiedy mówiłem o tym, żeby rozruszać interakcję z fejsbukiem miałem na myśli co innego niż dodawanie linków do informacji ze stron przewoźników bez żadnego komentarza.
No to już nie ich nie będzie ;)

[ Dodano: 25 Cze 2012 21:18 ]
Dobra, swoje postulaty przybliżające km-forum do sieci społecznościowej już wysłałem. Nie chcę ujawniać jak one daleko idą, być może pojawią się one wkrótce :D

[ Dodano: 30 Cze 2012 17:41 ]
Z dniem dzisiejszym do grona moderatorów profilu na facebooku dołączył KKS ;)

[ Dodano: 07 Wrz 2012 03:56 ]
http://www.facebook.com/Km.forum/app_242347095786449 - mała zmiana na profilu. Od teraz kmf można przeglądać bez potrzeby wylogowywania się z twarzoksięgi ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. Nieźle. Brawo Kędzior :)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

No i wdrożone zostały kolejne innowacje, ale na razie tylko w Galerii.

Otóż na większości podstron pojawiły się okienka z możliwością polubienia profilu KM-Forum na Facebooku, oraz okienko z linkami do treści z naszego forum, które udostępniają użytkownicy tego portalu społecznościowego (okienko Ostatnia aktywność). Przeglądając zdjęcia można też ze strony od razu udostępnić wzmiankę o nim na facebooku, lub na innym portalu, który używacie - może to być np. Twitter, Blip, Google+, ale także i inne platformy, jak Blogger, Gmail, Wykop, nk lub na wielu wielu innych serwisach, których istnienia sobie nawet nie wyobrażaliście ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Super. Pomysł świetny. Dobra robota Kędzior :)

Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Post autor: Wojtek-MKM »

A kiedy wreszcie uruchomicie polskie znaki?

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jestem odpowiedzialny za KM-Forum na facebooku, ale zbiegło się to z tym, że zacząłem pracę i ogólnie nie mam na to za bardzo czasu. Jak coś chciałem wrzucać to zazwyczaj Kędzior mnie uprzedzał ;) Ale on również nie siedzi 24/7 w Internecie i często strona KMF świeci pustkami. Miałem swoją wizję tej strony, ale nie mam czasu się nią zajmować. Czy ktoś chciałby zająć się naszym fanpagem razem z Kędziorem? Oczywiście w grę wchodzą tylko osoby, które trochę na KMF już siedzą :P

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Od razu powiem, że wszelkie prośby młodych stażem użytkowników, jak i tych niepewnych będą odrzucane.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: KM Forum na Facebooku

Post autor: Przemek »

Do grona osób zarządzających profilem na facebooku dołączył Mrozard.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: KM Forum na Facebooku

Post autor: Przemek »

Wreszcie usunięta została tymczasowa grafika tła z profilu km-forum na facebooku (zdjęcie aut. Kolinsa z logiem km-f). Zastąpiła je inna grafika, znacznie bardziej zbliżona stylistyką do forum i galerii.
Obrazek
Projekt graficzny jest uniwersalny, więc wystarczy co jakiś czas podmienić zdjęcie. Tutaj zdjęcie aut. J-31.

Profil na facebooku wciąż będzie miał charakter zbioru informacji z ciekawostkami ze świata transportu.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: KM Forum na Facebooku

Post autor: J-31 »

Super wnętrze śląskiego "Moderusa". Brawo, dobry wybór :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: KM Forum na Facebooku

Post autor: pmaster »

Ja bym dał jakiś nowocześniejszy tramwaj.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: KM Forum na Facebooku

Post autor: J-31 »

Nie narzekaj te wagony są naprawdę świetne. To jest bardzo fajna modernizacja ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”