Kopiowanie linków z "Przegubowca"

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Kopiowanie linków z "Przegubowca"

Post autor: irisbus »

Zakładam ten temat, bo irytuje mnie jak po dniu albo dwóch chcę zobaczyć foto podpisane jako np. remont warszawskiej deskorolki a otwiera mi się techniczny Ikarus.

Wielu z Was ma problem, żeby poprawnie skopiować odnośnik do zdjęć, robiąc to tak:

Wchodzicie na stronę główną, klikacie na jedno z nowo dodanych zdjęć:
Obrazek

A następnie klikacie na pole adresu i tu popełniacie największy błąd kopiując odnośnik do zdjęcia stąd:
Obrazek

Ten adres jest zmienni i gdy ktoś doda nowe zdjęcie w miejsce tego wskoczy to nowe zdjęcie, stąd cyrki że zamiast nowego Lion'sa mamy zdezelowanego gniota w linku.

Otóż należy to robić TAK:

Wchodzimy na stronę główną, klikamy w interesujące nas zdjęcie:
Obrazek

A następnie gdy zdjęcie nam się otworzy schodzimy w dół i kopiujemy link znajdujący się przy polu URL:
Obrazek

I ten link wklejamy na forum, ot cała filozofia, proszę uważnie to przeczytać, przeanalizować i stosować się, galeria przegubowca ma taką a nie inną budowę i działanie i trzeba się z tym oswoić, najbezpieczniej jest kopiować linki z URL bo wtedy mamy większą pewność, że nie będą się nam później różne kwiatki robić.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Przegubowca już nie ma, zatem odklejam i wrzucam do archiwum.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”