Merol Citaro

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Larouxxx

Merol Citaro

Post autor: Larouxxx »

Wpadłem na taki pomysł aby zrobić Citaro do GTA SA w wersji zwykłej i trolejbus :D
na razie tyle mam zrobione, screen :
Obrazek

co o tym sądzicie? malowanie dam mu oczywiscie z mojej dzielni i mysle nad malowaniem Gdyńskim tylko ze kolory to zielony i biały :p

autosanh10
Posty: 22
Rejestracja: 2008-10-14, 11:46
Lokalizacja: ¯ary
Kontakt:

Post autor: autosanh10 »

Heh, świetny Ci idzie, ale mówię Ci człowieku, rób modele do OMSI nie do GTA :D Taki kunszt rzadko spotkany :D

Larouxxx

Post autor: Larouxxx »

Inne malowanie, myślę nad takim i biało niebieskie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

Ja popieram pana autosanh10: w OMSI dużo dużo więcej roboty, ale i efekt sprawia dużo dużo większe wrażenie...

Larouxxx

Post autor: Larouxxx »

ja tam jeszcze nie grałem w ten symulator <jedyny> a do OMSI bym musiał zobaczyć jak jest zbudowany model pod względem mechanizmu i jak konwertowac ;D

Koti821

Post autor: Koti821 »

Możeby tak jeszcze do VBus-a? Wiem że vbus juz nie ma przyszłości, ale zawsze coś innego ;)

Larouxxx

Post autor: Larouxxx »

od razu do Bus Driver ;;D

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

No szacun. Ale jak robisz do GTA SA, to zrób tak, aby mógł być przemalowywalny. Pas górny, dach i pas dolny - jeden kolor, pozostała część - drugi kolor i ewentualnie zestaw kilku alternatywnych względem siebie tzw. decals. np. treść na wyświetlaczach i oznaczenia różnych przewoźników na burtach.

Awatar użytkownika
Max998
Posty: 394
Rejestracja: 2010-11-23, 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Max998 »

No proszę, dawno nie spotkałem nikogo kto by zajmował się robieniem modeli do GTA SA. Myślałem, że większość przerzuciła się na GTA IV.

autosanh10
Posty: 22
Rejestracja: 2008-10-14, 11:46
Lokalizacja: ¯ary
Kontakt:

Post autor: autosanh10 »

E tam ,ja w to już nie gram :P

Ale mniejsza, malowanie jest ciekawe, jednak wypadałoby pomyśleć o pomyśle przedstawionym parę postów wyżej - czyli 2-4 malowania aby każdy mógł jeździć jak chce.

Larouxxx

Post autor: Larouxxx »

Dobra.. Dopiero go kończę :D Obejrzałem oryginał w realu to trochę się wzoruje :diabeł:
Obrazek

inne barwy :retard:
Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”