Jesień 2011

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Butelka

Post autor: Butelka »

Panowie ja tu w DW liczę na waszą hojność :D

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

Miał padać śnieg na święta u mnie (w Slough), a będzie 13 stopni. Jeszcze trochę to święta bożego narodzenia będziemy spędzać na plaży.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

K4016td pisze:Jeszcze trochę to święta bożego narodzenia będziemy spędzać na plaży.
Ja planowałem w tym roku (w ramach ucieczki przed durnymi Świętami) ucieczkę na Teneryfę. Ale mamy kryzys - szmalec piechotą nie chodzi.
Zimno, ale tego śniegu tak znowu dużo nie ma.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

No i u mnie również pojawił się śnieg. Sypie w tej chwili jak porąbany i nawet leży już go trochę na ziemi. Przy okazji pierwszego śniegu nie mogło oczywiście zabraknąć awarii na kolei :P Uszkodzona sieć trakcyjna, między Piłą a Szczecinkiem. Niech żyją koleje SMS - najpierw dostałem SMS-a, że pociąg się spóźni godzinę. Przyszedł on na tyle wcześnie, że jeszcze zdążyłbym się wybrać na poprzedni, wyjeżdżający z Piły. Super informacja, zwłaszcza że mi się nie spieszyło i mogłem sobie pospać godzinkę dłużej. Spać i tak nie mogę, ale później przyszedł SMS o uszkodzeniu sieci trakcyjnej i ZKA, mam nadzieję, że tylko na odcinku do Piły a później przesiadka w pociąg, ale kto wie ;) Chyba sobie dzisiejszą podróż do Poznania odpuszczę.

Awatar użytkownika
shakkie
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-03-21, 21:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: shakkie »

W Szczecinie przez noc nieźle nasypało... i wciąż pada :cool:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rano wybrałem się na pocztę, by zapłacić rachunki i taki zimowy obrazek udało mi sie uwiecznić, na jednym z osiedli na Ursynowie ;)

:strzałka: http://img822.imageshack.us/img822/2701/zima1.jpg
:strzałka: http://img828.imageshack.us/img828/2727/zima2x.jpg
:strzałka: http://img545.imageshack.us/img545/4581/zima3.jpg
:strzałka: http://img444.imageshack.us/img444/3064/zima4k.jpg

Ogólnie w Warszawie i okoliach jest szaro, buro i ponuro. I gdyby nie ten śnieg, co wszystko rozjaśnia, to byłaby smutna pogoda ;)

[ Dodano: 21 Gru 2011 10:01 ]
Butelka pisze:Panowie ja tu w DW liczę na waszą hojność :D
Jak będziemy mieli więcej, to z pewnością się podzielimy :mruga:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

No i sypnęło także w grodzie nad Odrą. Teraz jest ze 2ºC i póki co, żadnego poważnego dzwonu w zbiorkomie jeszcze nie zanotowano.
Obrazek

Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Post autor: oolek15 »

W Jastrzębiu 0°C i delikatnie pada śnieg. A już myślałem że jedyny śnieg na święta - będzie sztuczny na sztucznej choince. Oby jeszcze go dopadało (tego prawdziwego) :P

Butelka

Post autor: Butelka »

Dzięki uprzejmości północnego wschodu kraju we Wrocu sypie nadal ;) Mam nadzieję że zejdzie do -2*C, pod choinkę chyba poproszę buty ze śliską podeszwą :retard:

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

No, no w nocy popadało, akurat w sam raz na święta, potem moze sobie stopnieć. :D

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

@Kędzior: ładnie to koło Ciebie wygląda... Niestety w centrum jest w sumie tylko paćka :confused:
Butelka pisze:pod choinkę chyba poproszę buty ze śliską podeszwą
Możesz wziąć moje :diabeł: Ślizgają się nawet bez śniegu, np. na mokrych pasach albo kostce brukowej :lol:

Butelka

Post autor: Butelka »

No to chlup. Jednak to wciąż jesień. Bitwa na "śnieżki" była spoko :D

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

U mnie prószy. Nareszcie, juz dzisiaj banda próbowała natrzeć dziewczyny - skończyło sie sukcesem :D Jednak w internecie pisują, że na świeta ma być dzesc, więc zobaczymy czy nie bedzie z tego mega chlupy.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”