Świąteczno-noworoczne życzenia 2011 :-)

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Butelka

Post autor: Butelka »

J-31 pisze:Totalny chaos i tłumy ludzi
Przy obecnym zarządzaniu Grodem nad Odrą to bardzo możliwe.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Butelka pisze:Przy obecnym zarządzaniu Grodem nad Odrą to bardzo możliwe.
Tak jak ja lubię Wrocław, to po cichu liczę, że będzie znacznie lepiej niż w Warszawie. Gdyby była tylko taka możliwość, to chętnie bym to zobaczył na własne oczy :P

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Szczęśliwego Nowego Roku! :D Jak tam Sylwester Wam się udał? Ja miałam nie pić a... no właśnie. Skończyło się tak, że nie wiem jakim cudem udało mi się wrócić do domu :lol: I tak w sumie... to jeszcze nie doszłam do siebie...

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

[fquote="Nikki"]Szczęśliwego Nowego Roku! :D Jak tam Sylwester Wam się udał?[/fquote]Pod każdym względem był do bani. Pomijam to, że zostałem wystawiony przez znajomych w Świętej Katarzynie, że "nawet klamki nie miałem jak pocałować", na powrotne 900P musiałem czekać jakieś 43 minuty, a na pl. Dominikańskim zanim się zorientowałem, to uciekło mi 504 na Psie Pole, 2 i 10 (jadące prawie że tandemem) zapchane zresztą po same brzegi, następny kurs za 30 minut, połowa linii zawieszonych, a te które jeszcze jeździły, to co pół godziny. Jak już wreszcie dojechałem na "rondel", to dowiedziałem się, że jedyna linia na moje osiedle przyjedzie dopiero za 25 minut... ;)

Małe to pocieszenie, że wyjątkowo o tej porze (zwłaszcza w rozkładzie sobotnim) pojawił się Ikarus, bo na miejsce (znaczy do domu) przyjechałem ledwo przed 23:00 ;)

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Kędzior pisze:za 25 minut
Ech, wy w tych wielkich mieścinach to strasznie niecierpliwi jesteście.... :P Ja czekałem 1,40 minut na nocny, do ktorego mnie potem kierman nie wpuscił, bo nie miałem biletu ani kasy. I drałowałem, 5 km do domciu po wsi Czeladzkiej ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Rumpel pisze:
Kędzior pisze:za 25 minut
Ech, wy w tych wielkich mieścinach to strasznie niecierpliwi jesteście.... :P
Bo taka częstotliwość urąga jak na wielotysięczne miasto trochę - tym bardziej, że i tak wszystko co w ogóle jeździ wtedy, zjeżdża się w jedną chwilę, po czym znika na pół godziny.

To tak jakbyś był zmuszony przesiadać się co przystanek na inną linię i czekał za każdym razem po niespełna pół godziny, bo akurat z dojeżdżającego na węzeł pojazdu widzisz odjeżdżający... twój potencjalny środek transportu do domu.

Butelka

Post autor: Butelka »

Rumpel pisze:Ja czekałem 1,40 minut
Rumpel pisze:I drałowałem, 5 km
Zdeka bez sensu czekać tyle na nocnika jak to jest taki dystans. Nawet godzinę.

A... Tak co do życzeń... :mruga: ¯yczę wam jak najmniej zrąbanych pomysłów w KM i jak najwięcej cierpliwości do debili (jak czasami ja) :retard:

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Butelka pisze:Zdeka bez sensu czekać tyle na nocnika jak to jest taki dystans. Nawet godzinę.
¯ebyś ty widział w jakim ja byłem stanie....
A co do życzeń.... Chyba najchetniej zyczyłbym sobie, aby rozwiązano KZK GOP i powołano na jego miejsce jakąś spółkę, która patrzy troche dalej niz tylko na czubek wlasnego nosa....

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

Natomiast ja bym sobie życzył żeby MPK Radom wymieniło wszystkie ''Zemsty Hitlera i Piekarniki''(NG272) do końca roku na jakieś bardziej cywilizowane autobusy typu SU18 czy Lion's City G

Butelka

Post autor: Butelka »

K4016td pisze:żeby MPK Radom wymieniło wszystkie ''Zemsty Hitlera i Piekarniki''(NG272)
Kurczę, szkoda że te wozy znikają, chciałbym takimi pojeździć jeśli kiedyś dorobię się prawka D ;) (a to raczej szybko nie przyjdzie)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Kędzior pisze: przyjechałem ledwo przed 23:00
Ja wróciłam coś koło 3 w nocy... I wracałam z buta z Biskupina na Grunwald (jakieś 3,5-4km). Nawet jakby jechał jakiś autobus to wsiadanie do niego byłoby niebezpieczne, głównie dla autobusu :lol: Pomijam że nie byłabym nawet w stanie odczytać numeru linii :lol:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”