Jakiej muzyki słuchacie?

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

PiotrekK pisze:Lubię też black eyed peas, lerka, kombii, arsenium :D
LERKA?!?!?! o jezu mi sie zbiera na wymiory jak jego słysze.
PiotrekK pisze:ESKA WARSZAWA RULEZ :D
owszem pod warunkiem ze puszczają cos fajnego. Club Dance Night rlz :)

MW

Post autor: MW »

Piotrek_2274 pisze:crazy frog mi sie podobal przez 5 dni po usłyszeniu tego a jak tego słuchałem non-stop bo co chwile to było wszędzie to juz mi zbrzydł. a słyszeliście nową piosenke crazy froga? remix takiej rosyjskiej melodii :wow: :lol:
jak zapodasz linka, to będą słyszeć :)

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

niestety nie znam

Milenium

Post autor: Milenium »

Kiedyś słuchałem brodki :].
"Ty zamknąłeś drzwi zegar dalej bił..."

:D

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Panewniczanin pisze:To co leci na polskich radiach woła o pomstwę do nieba...
Nie powiedziałbym...a o takim radiu Kis Morava pierwsze słyszę...po jakiemu tam nadają?

Peter

Post autor: Peter »

Wiśnia pisze:Ja słucham prawie wyłącznie Led Zeppelin :)
Popieram jak najbardziej.:cool: Piękne są też ich mniej znane kawałki z CD Box wydanego w 1993r.
Ostatnio bez przerwy odgrzewam stare kawałki Genesis. Najbardziej podobają mi się płyty :"And Then There Were Three"(1978), "abacab"(1981), "Invisible Touch"(1986).
Poza tym słucham chyba już ponad setki innych zespołów lat 70-tych i 80-tych, ale to już temat na inne forum. :-P Kolekcja w każdym razie wciąż rośnie. :smile2:

Kuba

Post autor: Kuba »

Panewniczanin pisze:Ja słucham wszystkiego co leci na czeskim radiu Kis Morava (nie wiem jak to sie pisze, tak mówią). To co leci na polskich radiach woła o pomstwę do nieba...
Taa...mamy naprawde niezle Radia, radio ZET jest fajne, byle czego nie puszczaja...radio Zlote Przeboje... :mruga:

Ty nie marudz, w Hiszpanii to sa rzeczywiscie tragiczne radia..sam hiszpanski szajs :retard:

voy

Post autor: voy »

Peter pisze:Ostatnio bez przerwy odgrzewam stare kawałki Genesis. Najbardziej podobają mi się płyty :"And Then There Were Three"(1978), "abacab"(1981), "Invisible Touch"(1986).
O ja też lubię Genesis :) i Invisible Touch również jest moje ulubione. Bardzo ciekawe jest również Tonigt, tonight, tonight.

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

apropo hiszpanskiego szajsu - matka mojego kolegi słucha prawie wyłącznie hiszpańskiej wersji Abby :D

Podi

Post autor: Podi »

apropo hiszpanskiego szajsu - matka mojego kolegi słucha prawie wyłącznie hiszpańskiej wersji Abby :biggrin:
A Japońskiej wersji Queen to przypadkiem nie słucha? :P

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

niee a jest w ogóle cos takiego? :)

Kuba

Post autor: Kuba »

Piotrek_2274 pisze:apropo hiszpanskiego szajsu - matka mojego kolegi słucha prawie wyłącznie hiszpańskiej wersji Abby :D
O ja piernicze...slyszalem to kilka razy, <b>poprostu</b> tragedia.... :shocked:

Hiszpany uwielbiaja przerabiac piosenki slynnych wykonawcow...i potem takie EspanolABBY wychodza :retard:

Peter

Post autor: Peter »

voy pisze:O ja też lubię Genesis :) i Invisible Touch również jest moje ulubione. Bardzo ciekawe jest również Tonigt, tonight, tonight.
No to witam w klubie. :-P Fajne są też solowe płytki byłych członków tego zespołu: Phila Collinsa ( utwór "Against All Ods") i Petera Gabriela (np. "Don't Give Up" z Kate Bush), szczególnie te starsze. :)

Podi

Post autor: Podi »

Piotrek_2274 pisze:niee a jest w ogóle cos takiego? :)
Oczywiście,że tak :) Ponoć przebój :P

voy

Post autor: voy »

Ja jeszcze lubię Michaela Jacksona; nie wiem dlaczego, ale każda piosenka, z jaką się do tej pory spotkałem (z lat 80'tych) spodobała mi się, i tak mam kilkanaście jego pozycji.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

voy pisze:ale każda piosenka, z jaką się do tej pory spotkałem (z lat 80'tych)
Właśnie. Te z lat 80-tych czyli z lat jego świetności to i mi się podobały...

Peter

Post autor: Peter »

Co podoba Wam się w muzyce rozrywkowej np. lat 80-tych ?

voy

Post autor: voy »

Mi w muzyce lat 80'tych podoba się klimat, jest to muzyka jeszcze pozbawiona takich sztuczności i miksów tak jak współczesna typu Mandaryna czy inne, jest dużo śpiewania i dużo melodii, a przede wszystkim ta autentyczność muzyki i ludzi ją śpiewających.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A po za tym, słuchając współczesne songi, mam wrażenie, że artyści nie potrafią wymyślić niczego oryginalnego, to wracają do tych z lat 70-tych i 80-tych.

Nawet Depeche Mode ostatnio coś, po latach "eksperymentów", mam wrażenie, że chyba wraca do korzeni... ;)

Tylko mój ulubiony (a jakże) Phil Collins, jakoś się nie starzeje... :mruga:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Ja z tych lat, to słucham polskiego rocka, np. "Słodkiego miłego życia" - KOMBI, "Nie płacz Ewka" -PERFEKT (ostatnio częściej) , i takie tam podobne :) A co mi się podoba? Jest trochę inna niż te współczesne ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”