Nowy design

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jeżeli kol. Mac nie pojawi się na forum w ciągu 48 h - to zadzwonię do detektywa Rutkowskiego. Powód :strzałka: podejrzenie porwania.... :lol:

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

I za tydzień we wtorek o 22:50 zobaczymy kolejny odcinek "Detektywa", jak Rutkowski szuka kolegi Maca ;).

Hannibal

Post autor: Hannibal »

J-31 pisze:Jeżeli kol. Mac nie pojawi się na forum w ciągu 48 h - to zadzwonię do detektywa Rutkowskiego. Powód :strzałka: podejrzenie porwania.... :lol:
:lol:
Naszczęście udało mi się uciec z rąk porywaczy.. :mruga:

Co do logo : Juz jest nowe , inna czcionka , a także lepszej jakość zdjęcie. Za pomoc przy logu dziękuje kol. u2w :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Bardzo ładnie i rzeczywiście teraz jest ostro... :)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Bardzo ładnie to wszystko wyszło, jedynie co mi przeszkadza to logo. Wolałbym aby w logo forum wreszcie się pojawił trolejbus :P Zresztą Mac ppowinien o tym wiedzieć, mam nadzieje, że kiedyś takie coś zobacze... :)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

0405NE pisze:Bardzo ładnie to wszystko wyszło, jedynie co mi przeszkadza to logo. Wolałbym aby w logo forum wreszcie się pojawił trolejbus :P Zresztą Mac ppowinien o tym wiedzieć, mam nadzieje, że kiedyś takie coś zobacze... :)
Dziękuje wszystkim za pozytywne opinie odnośnie stylu. Jest to pierwsza moja praca... :)
Co do trolejbusa w logu - nie zaprzeczam , że może kiedyś go zobaczycie... :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

mac pisze: Dziękuje wszystkim za pozytywne opinie odnośnie stylu. Jest to pierwsza moja praca... :)
A to tym bardziej gratulacje. Napracowałeś się trochę... :)
mac pisze: Co do trolejbusa w logu - nie zaprzeczam , że może kiedyś go zobaczycie... :mruga:
Może jak trafię do Gdyni to coś tam sfocę... ;)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

J-31 pisze:
mac pisze: Co do trolejbusa w logu - nie zaprzeczam , że może kiedyś go zobaczycie... :mruga:
Może jak trafię do Gdyni to coś tam sfocę... ;)
No no, spokojnie zdjęć z Gdyni nie brakuje :P ;)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

A mnie autobus odpowiada. W końcu jest najliczniejszym reprezentantem taboru KM.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

J-31 pisze:Jeżeli kol. Mac nie pojawi się na forum w ciągu 48 h - to zadzwonię do detektywa Rutkowskiego. Powód :strzałka: podejrzenie porwania.... :lol:
A o losy biednego,przepracowanego inspektora to sie nie martwisz...? :chytry: :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Inspektor pisze: A o losy biednego,przepracowanego inspektora to sie nie martwisz...? :chytry: :mruga:
Hehe. Nareszcie Inspektor wrócił. Pewnie, że martwiłem się o Ciebie. Już chciałem wieszać listy gończe z Twoją fotografią w Albumie... :lol:

Co tak Ciężko Pracujesz ? Nie pisz. Wiem. Piesza inspekcja kolei Górno- i Dolnośląskich :smile2:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Szanowni użytkownicy , mamy prawdziwą przyjemność poinformować was , że styl forum posiada już w pełni naszą oprawę graficzną :)
Po przyciskach ( profil , gg , pw itp) i ikonkach dziś zostało dodane nowe logo , a także nowa belka z przyciskami do albumu , regulaminu itp.. ;) Mieliśmy kłopoty z montażem jednak jak widać udało się - za kłopoty przepraszamy..
Zostały dodany także rotator bannerów , na razie jest to w fazie wstępnych testów..
Kolejna nowość to RSS na forum dostępne pod tym adresem - www.km-forum.com.pl/subscribe.php - na pewno komuś się przyda ;)
I jeszcze ostatnia ważna informacja - forum juz się nie rozjeżdza tzn dostosowuje się pod wielkość postu itp , ten mankamet był widoczny w modelach...

Pozdrawiamy , administracja.

Kuba

Post autor: Kuba »

Ladnie, choc ja bym ten baner Wszystko o KM wywalil...za duzo tego wedlug mnie. ;)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

To jest miejsce na bannery reklamowe. Będzie się to odbywało na zasadzie rotacji, czyli kilku(~nastu) bannerów w jednym miejscu - zamiennie. Ten jest tylko przykładowy.

Milenium

Post autor: Milenium »

Bardzo dobrze że promujecie akcje "Pajacyk",to dobrze świadczy o KMF!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. Wracam z weekendu i dostaję po raz kolejny oczopląsu :wow: :lol:

Gratulacje Mac. Jest super... ;)

Peter

Post autor: Peter »

Design jest świetny :!: . Jeśli jednak mam coś jeszcze dodać, to fajne byłoby umieszczenie jakiejś stopiątki (szczególnie w biało-czerwonych barwach). W końcu to też kawał historii :-P

Orange

Post autor: Orange »

A ja bym tu dodał warszawskiego SU18 III zamiast tego volvo. Dla mnie to on troche szpeci te logo :D
Ale to są tylko moje poglądy ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Panowie nie przesadzajcie. Nie jest źle. :)

A 105-ki w czerwonych barwach, czy warszawski SU18 III, pojawią się pewnie w przyszłości... ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

PiotrekK pisze:A ja bym tu dodał warszawskiego SU18 III zamiast tego volvo.
Gdzie ty tu widzisz volvo? :shocked:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”