Dziwny pomysł

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Piotr

Dziwny pomysł

Post autor: Piotr »

Witam mam taki dziwny pomysł aby zrobic mapę na ktorej zamieszcze gdzie byłem i jak tam dodarłem np. Koleją lub Autousem. Wszystko zrobie w formie takiego planu. Proszę o komentarze.

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Ale jak chcesz to zrobić i po co? Chcesz to dla siebie np. żeby wydrukować i powiesić na ścianie czy tak tylko żeby się pochwalić?

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

Kolega widocznie ma za dużo czasu i produkuje :spam: ...

5a) Nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale;

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Piotr5286 pisze:Witam mam taki dziwny pomysł aby zrobic mapę na ktorej zamieszcze gdzie byłem i jak tam dodarłem np. Koleją lub Autousem. Wszystko zrobie w formie takiego planu. Proszę o komentarze.
Myślę, że o wiele lepszym pomysłem na utrwalenie podróży, byłby pamiętnik, w którym dokładnie możesz opisać jak tam Dotarłeś i co Zobaczyłeś. Miałbyś to na przyszłość. ;)

Nie musisz robić tego na papierze, wystarczy jeśli Użyjesz do tego pomysłu np. MS Worda. Możesz też zamieścić sobie szczegółową mapkę, jako dodatek do opisu ;)

Ja np. tak robię. Notuję sobie (bez map), dokąd pojechałem, jaki był cel podróży i co udało mi się osiągnąć. Mam to wyłącznie na swoje potrzeby i nigdzie tego nie publikuję ;)

A ten temat nadaje się raczej do zamknięcia. ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”