Świąteczno-noworoczne życzenia 2012 ;-)

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Świąteczno-noworoczne życzenia 2012 ;-)

Post autor: K4016td »

Tradycyjny temat, świąteczno- noworoczny ;)

Zdrowych, wesołych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia a także życzenia zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy na nowy rok 2013 od Damiana znanego jako K4016td ;)

I tak po MKM-owemu:
Obyście w nowym roku spotykali jak najmniej Solbusów, Jelczy i Dennisów (czego sobie najbardziej życzę :D) a jak najwięcej Mercedesów Citaro i innych takich tam.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

To ja, Wojtuś, chciałem także życzeć wszystkiego najlepszego na nadchodzace Święta, porzadnego świątecznego klimatu, zebyście się najedli jak wieprze na dzisiejszej Wigilii. A co do nowego roku, to zyczę jak najmniej zagrożeń (dla uczniów), jak najmniej stresujących sytuacji w pracy, czy to na uczelni, żebyście nie mieli zadnych warnów na forach i jak najmniejszego kaca po sylwestrze :D

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

O530, życzy wszystkim zdrowych, pogodnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie. Szczęśliwego nowego roku 2013. Miejmy nadzieję, że przyszły rok będzie rokiem samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym :)

Wesołych Świąt!

Awatar użytkownika
stachu
Posty: 861
Rejestracja: 2007-07-18, 19:42
Lokalizacja: Gliwice ( całe woj. śląskie)

Post autor: stachu »

Po prostu WESOŁYCH ŚWI¡T!!!

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Ja również życzę wszystkim ciepłych, rodzinnych świąt, oraz dużo miłości i spełnienia marzeń w nadchodzącym, miejmy nadzieję lepszym niż ten, roku. :)

Awatar użytkownika
TranslatorPS
Posty: 282
Rejestracja: 2007-10-02, 21:05
Lokalizacja: PL-WR,KR,KSU/IE-G

Post autor: TranslatorPS »

A to ja tok:

Obrazek
Czyli jak nie potrafić zaprogramować niemieckich wyświetlaczy :P

:)

EDIT to below: niemiecki zdecydowanie nie jest moim mocnym językiem, ba! nawet słabym nie jest. Uczepiłżeś się umlauta :P
Ostatnio zmieniony 2012-12-24, 20:04 przez TranslatorPS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Ja też życzę wam najlepszego wszystkiego, m. in. jak najlepszej znajomości języków obcych, tak żebyście np. wiedzieli, jak się pisze ,,froh"

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

K4016td pisze:Obyście w nowym roku spotykali jak najmniej Solbusów, Jelczy i Dennisów (czego sobie najbardziej życzę :D ) a jak najwięcej Mercedesów Citaro i innych takich tam.
Hehe. Jak ja marzyłem o Dennisach w Warszawie. Wręcz zakochałem się w tych trzech naszych. W porównaniu z Ikarusam, Dennisy były dla mnie czymś wyjątkowym... ale to się czasy zmieniły :lol:

No, ale skoro temat o życzenia, to i ja chciałbym złożyć Wam życzeniach - wszystkiego co najlepsze, pomyślności, radości i zdrowia. Fajnych prezentów pod choinką oraz powodzenia w nauce tudzież w pracy :)

Wesołych Świąt dla Wszystkich :P

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

J-31 pisze:W porównaniu z Ikarusam, Dennisy były dla mnie czymś wyjątkowym... ale to się czasy zmieniły
Pojechałbyś 14/15-letnim Dartem SLF to byś zatęsknił do gniotów. Bardziej trzęsącego się i głośnego autobusu to ja nie znam :D

A wracając do świąt: Kto się wczoraj udławił ością z karpia? :P

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Wybaczcie że dopiero dziś piszę, ale wczoraj późno wróciłem z pracy no i nie miałem jak już wejść na forum. Wesołych świąt ! :)
K4016td pisze:A wracając do świąt: Kto się wczoraj udławił ością z karpia?
Ja bym się mało nie udławił, ale moja zrobiła pysznego dorsza więc karpia zjadłem tylko jeden kawałek ;)

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

Dla wszystkich mkmów życzenia Zdrowych Wesołych Świąt

dla tych którzy kochają polskie marki (Solaris, Solbus, AMZ, Autosan) i tych którzy jeździliby tylko Citarami i innymi markami (Mercedes, Setra, Irisbus, MAN, Otokar, SOR).

¯yczy Marcin_558

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Marcin_558 pisze: dla tych którzy kochają polskie marki (Solaris, Solbus, AMZ, Autosan) i tych którzy jeździliby tylko Citarami i innymi markami (Mercedes, Setra, Irisbus, MAN, Otokar, SOR).
Chociaż w święta mógłbyś nie być rasistą.


Nie wiem co jest złego na przykład w lubieniu Mercedesa i AMZ. I właśnie tego sobie i Wam wszystkim życzę - samych dobrych autobusów w Waszych miastach bez "rasowych" podziałów.
¯eby jakość zwyciężyła nad nacjonalizmem.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

Chociaż w święta mógłbyś nie być rasistą.
Nie jestem rasistą i nigdy nim nie byłem. Cóż przepraszam jeśli tak to zrozumiałeś jak i inni użytkownicy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Święta, nowy rok - ludziska kochajta się, a nie strzelajta do siebie. ;)

Święta, święta i po świętach, trzeba szampana szykować ... masło maślane też :P

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”