Jesień 2014

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Re: Jesień 2014

Post autor: Kolejorz »

Na Warmii ostatnimi czasy w ostatnich dniach, w nocy temperatura spada nawet do -8stopni a w dzień -2. A więc mróz u mnie jest cało dobowy. Pod koniec tygodnia mróz zelżeje i pojawi się dodatnia temp. na moich terenach, choć nie dwu cyfrowa temp. Ale za to ma padać śnieg i śnieg z deszczem w centrum gdzie moje tereny zamieszkania zaliczają się, również taka pogoda będzie na Mazowszu. :)

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Jesień 2014

Post autor: Auper »

Dziś pierwszy raz szyba zmrożona, o dziwo tylko przednia, boczne i panorama czyste... Wystarczyło 15sekund z włączonym spryskiwaczem i przeszło...;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2014

Post autor: J-31 »

No tośmy se nie popisali tej jesieni, bo - ponieważ właśnie żegnamy jesień. Trzeba przyznać, że ten rok od początku jest dziwny. Zimy prawie nie było. Wiosna zaczęła się już w lutym, lato było dosyć gorące. A jesień... jak każdy widzi. Trochę deszczu, ale nadal sucho.

Po tych mroźnych dniach jakie mieliśmy w listopadzie, myślałem, że będzie już zima... a tu zimę już mamy ale w kalendarzu. ;)

Bye-bye jesień. Do zobaczyska za rok :D

Niewidzialna ręka herbu zielona kłódeczka - zamyka temat. :diabeł:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”