Dab ex. Arhus Sporveje już na trasie...

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
NEO_DAB

Dab ex. Arhus Sporveje już na trasie...

Post autor: NEO_DAB »

We wtorek, 22 sierpnia 2006 wyjechał jeden z czterech zakupionych używanych DAB-ów z Danii ... Jest nim przegubowy DAB 12-1800B z 1990 roku, ex. Arhus Sporveje. Otrzymał numer #115 i obsługiwał linię 126. Trzy pozostałe 12-120B (solówki) jeszcze nie wyjechały.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Na jakich liniach bedą jeździć te DAB-y? na tych samych, na których jeżdżą starsze wersje DAB-ów, czy też na innych?

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Tego nie wiem raczej na wszystkich liniach a trzy solówki jeszcze nie wyjechały... Ten przegubowy DAB zadebiutował na lini, która jezdzie z pętli na moim osiedlu :mruga: (126)

james206

Post autor: james206 »

Czyżby Trynek czy jednak Łabędy :?: Można Cię odwiedzić... :) A poważnie nie martw się, z ciekawości pytam. :D Widziałem wczoraj #115 na Placu Piastów. Jednak mieliście rację, że dostanie boczniaka #1XX. :D Zwracam honor. A wozik bardzo fajnie się przezentuje wizualnie, przynajmniej z zewnątrz...
Ostatnio zmieniony 2006-08-24, 00:13 przez james206, łącznie zmieniany 1 raz.

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Tak Trynek... :D A wóz w środku równie dobrze się prezentuje ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Czy pozostałe DAB-y, które przyjechały do Was z Danii również otrzymają reklamy, czy też wyjadą na miasto w takim stanie, w jakim przyjechały (tj. w żółtym malowaniu) ?

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Krótkie DAB-y naturalnie, że będą odświeżone (przemalowane) ale czy dostaną reklamy - tego nie wiem.

james206

Post autor: james206 »

NEO_DAB pisze:Tak Trynek... :D
Ha, zgadłem! :smile2:
NEO_DAB pisze:Krótkie DAB-y naturalnie, że będą odświeżone (przemalowane) ale czy dostaną reklamy - tego nie wiem.
Daję 20 złotych, że tak. Ktoś przebija?? :P Taki już zwyczaj u regionalnych przewoźników, że kleją po czym się da-a używańce to już naprawdę sobie upodobali...
Ostatnio zmieniony 2006-08-25, 20:27 przez james206, łącznie zmieniany 1 raz.

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

PKM to nie przewoźnik regionalny tylko miejski :P Chociaż może być w tym troche prawdy iż dostaną reklamy... To by wyjaśniało to, że tak długo nie wyjeżdżają bo po prostu mogą szukać firm, które chciały by zamieścić na nich swoją reklamę. :)

james206

Post autor: james206 »

NEO_DAB pisze:PKM to nie przewoźnik regionalny tylko miejski :P Chociaż może być w tym troche prawdy iż dostaną reklamy... To by wyjaśniało to, że tak długo nie wyjeżdżają bo po prostu mogą szukać firm, które chciały by zamieścić na nich swoją reklamę. :)
Ja wiem, że miejski. :D Miałem na myśli to, że podobnie jest w całym KZK GOP. A z tym drugim masz pewnie rację, że poszukują firm do reklam. :rotfl: Przy okazji - nie orientujesz się może kiedy zobaczymy tego pierwszego nowego przegubka na trasie :?:
Ostatnio zmieniony 2006-08-25, 20:48 przez james206, łącznie zmieniany 1 raz.

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

tzn? Z tych 6-ciu nowych co mają przyjść? Tego nie wiem.

Milenium

Post autor: Milenium »

No piękne pojazdy, zawsze żałuję, że ich w Koszalinie nie ma :).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”