Meteor Jaworzno: Setra SG219

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Dziwnie ta żółć nad oknami wygląda.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Może i wygląda dziwnie, ale cieszy, że przynajmniej Meteor dąży do ujednolicenia malowania swoich pojazdów ;)

david82

Post autor: david82 »

Co ty opowiadasz? Przeciez wszystkie pojazdy MeteorA (oprócz tych użyczonych z PKM Jaworzno) są pomalowane tak samo :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No i dlatego napisałem dąży - ja wiem, że wszystkie pojazdy Meteora są pomalowane jednakowo ;)

Przecież równie dobrze każdy autobus, będący własnością Meteora mógłby być inny. Tak przecież czynią inni przewoźnicy w GOP-ie. Mam na myśli "prywaciarzy" ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

david82 pisze:Przeciez wszystkie pojazdy MeteorA (oprócz tych użyczonych z PKM Jaworzno) są pomalowane tak samo
Na pewno nie. Z tego, co widziałem na zdjęciach Lidery nie są pomalowane w typowy schemat malowania Meteora, gdyż posiadają białe malowanie.

james206

Post autor: james206 »

Adrian_ pisze:Na pewno nie. Z tego, co widziałem na zdjęciach Lidery nie są pomalowane w typowy schemat malowania Meteora, gdyż posiadają białe malowanie.
To jest jedyny taki przypadek. Od początku były one przeznaczone na tyski ekspres E-1 i najprawdopodobniej Meteor jakoś chciał je wyróżnić.

david82

Post autor: david82 »

Adrian_ pisze:
david82 pisze:Przeciez wszystkie pojazdy MeteorA (oprócz tych użyczonych z PKM Jaworzno) są pomalowane tak samo
Na pewno nie. Z tego, co widziałem na zdjęciach Lidery nie są pomalowane w typowy schemat malowania Meteora, gdyż posiadają białe malowanie.
Dobrze, a jaki procent wszystkich autobusów Meteora stanowią Lidery? Masz o tym jakiekolwiek pojęcie??

james206

Post autor: james206 »

To ja może powiem: 4 sztuki, choć chodzą słuchy, że jedną sprzedali.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”