Henryk Zagozda i jego "nowy" Renault

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Henryk Zagozda i jego "nowy" Renault

Post autor: Shadow238 »

Jeszcze mogę dopowiedzieć, że p. H. Zagozda, rónież zakupił 4 szt autobusów marki RENAULT ;)

Posty wydzielone z tematu: ""Nowe" Renault R312 we flocie PKSiS", Mod. J-31 ;)
Ostatnio zmieniony 2006-12-12, 10:16 przez Shadow238, łącznie zmieniany 1 raz.

james206

Post autor: james206 »

J-31 pisze:A jaki typ ?
Może ja odpowiem ;) Henryk Zagozda obecnie sprowadził już 5 wozów marki RENAULT. Są to:
- 3 wozy PR100.2 fotka pochodzi ze strony wpkkatowice.pl Jej autorem jest JacekSo
- 1 wspomniany R312 - czyli identyczny jak z zakupów PKSiS fotka pochodzi z wpkkatowice.pl
- 1 RENAULT PR180 http://img180.imageshack.us/my.php?imag ... 771yl0.jpg

To ponoć jeszcze nie wszystko czym nas zadziwi ten Pan :smile2:
W takiej miłej świątecznej atmosferze pragnę powitać i pozdrowić J-31. Brakowało mi bardzo KMF i strasznie podoba mi się nowa szata strony. Będę tu często wpadał, bo tylko w towarzystwie członków KMF czuję się dobrze, poza tym nie udał się mój projekt własnej www ;) I dlatego zmieniłem ksywkę... Czy ktoś pamięta jak się nazywałem :D :?: Na P... :mruga:

Wszystkie wozy oprócz PR180 również pochodzą z Grenoble TAG.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Witamy starego-nowego Jamesa206 ex P.... xD Dziękuję za prozdrowienia i ja również Cię pozdrawiam serdecznie....

... A wracając do tematu.... hmmm będę musiał rozdzielić temat... :lol: Najnowsze nabytki pana Zagozdy są piękne. I mam nadzieję będą takie jak najdłużej ;)

[ Dodano: 2006-12-12, 10:16 ]
A przy okazji. Czy ja dobrze widzę, czy te PR 100.2 i R312 mają przyciemniane szyby ? :P

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

J-31 pisze:A przy okazji. Czy ja dobrze widzę, czy te PR 100.2 i R312 mają przyciemniane szyby ? :P
Ja osobiście nie widziałem tych wozów "jeszcze" na żywo, ale wydaje mi się, że faktycznie mają przyciemniane szyby.

J-31: dzięki za zrobienie nowego tematu z moim postem ;)
kurcze ex P..... fajne pseudo :D

james206

Post autor: james206 »

Troszkę nie rozumiem komentarza Mattora20056... Z całym szacunkiem :P

A no trzeba było się jakoś skryć przed pewnymi osobami, stąd gwiazdkowy prezent w postaci nowego nicka ;) Cieszy mnie, że się podoba ;)

Wracając jednak do tematu, J-31 przynajmniej pseudo berliety mają przyciemniane szyby - R312 zresztą chyba też. Teraz to się człowiek dopiero poczuje jak w karawanie :shocked: Na poważnie jednak - znów do J-31: nie sądzisz,że zakupy wozów z początku lat 80 nawet jak na GOP są troszkę za bardzo spóźnione :wall: :?: Z takim taborem pozostaje panu Henrykowi życzyć powodzenia w świeżo ogłoszonym przetargu na jego linię 37...

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

james206 pisze: Na poważnie jednak - znów do J-31: nie sądzisz,że zakupy wozów z początku lat 80 nawet jak na GOP są troszkę za bardzo spóźnione
Co prawda pytanie skierowane jest do J-31, ale pozwolę sobie odpowiedzieć: Zakupy tego typu wozów są jak najbardziej na czasie (zwłaszcza, że Renault R312 jest z początku lat 90-tych). Przynajmniej widać, że przewoźnik ten stara się ratować wszelkimi możliwymi sposobami i chyba wreszcie udało mu się to za pomoca odpowiedniego taboru w postaci francuskich używek.
james206 pisze:Z takim taborem pozostaje panu Henrykowi życzyć powodzenia w świeżo ogłoszonym przetargu na jego linię 37...
Nie wiem, co prawda, jakie sa wymagania przetargowe dotyczące linii 37, ale nikt nie zaprzeczy, że dzięki tym kilku używkom ( i ewentualnym remontom starszych autobusów) H. Zagozda ma szansę utrzymać sie na linii 37.
james206 pisze:Wszystkie wozy oprócz PR180 również pochodzą z Grenoble TAG.
Czy ten PR180 wyjechał już na linię? bo jak na razie nic nie wiadomo o tym wozie. Na 100% nie pochodzi z TAG Grenoble, gdyż to przedsiębiorstwo nie eksploatuje na chwilę obecną PR180 :).

james206

Post autor: james206 »

Adrian_ pisze:Zakupy tego typu wozów są jak najbardziej na czasie (zwłaszcza, że Renault R312 jest z początku lat 90-tych).
No tak R312 rzeczywiście, ale PR100.2 i PR180 to pamiętają chyba jeszcze stan wojenny... A w każdym razie mają po min. 20 lat i to już mnie nie bawi. Wspomniany R312 dotarł póki co tylko jeden, resztę uważam za nieporozumienie...
Adrian_ pisze:Nie wiem, co prawda, jakie są wymagania przetargowe dotyczące linii 37, ale nikt nie zaprzeczy, że dzięki tym kilku używkom ( i ewentualnym remontom starszych autobusów) H. Zagozda ma szansę utrzymać się na linii 37.
No raczej nie. Wymaganych jest od 1 kwietnia 2007 6 nówek: 4 typ C i 2 typ B z 2006 roku. Ponoć od nowego roku ma być też więcej kursów na 37, ale nie o tym. Ja mam nadzieję, że Pana Zagozdę odprawiamy raz na zawsze po jego matactwach, manianie i innym przekrętach jakich się dopuszcza. Tu nie chodzi już o komfort taboru w/w, ale bezpieczeństwo w nim. Jestem w posiadaniu fotek, które udało mi się zrobić w wozie #013 na 5 min przed odjazdem, gdy zasnął kierowca. Autobus był skorodowany, miał wyrwaną tylną atrapę nad światłami, a na poprawę humoru powiem Ci, że na ulicę jak gdyby nigdy nic wyciekała sobie z jego baku ropa :nuts:
Adrian_ pisze:Czy ten PR180 wyjechał już na linię?
Jeszcze nie - my śląscy MKMowie też czekamy. W sumie do kompletu niech Zagozda kupi sobie 3 zemuny i może walczyć o 37. ¯yczę mu powodzenia... :D

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Heniu zaszalał z tymi Renault. Ciekawe ile u niego pojeżdzą :D

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

#Filip_2691 pisze:Heniu zaszalał z tymi Renault. Ciekawe ile u niego pojeżdzą :D
Zaszalał oj zaszalał :D ale ni sądzę, żeby w tak "doskonałej" firmie te autobusy długo pojeździły, szczególnie ten Renault PR180 pojeździ se długo :rotfl:

Rzeczywiście jeszcze p. Zagozdzie brakuje ZEMUNÓW :P

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

MKM Shadow pisze:Zaszalał oj zaszalał ale ni sądzę, żeby w tak "doskonałej" firmie te autobusy długo pojeździły, szczególnie ten Renault PR180 pojeździ se długo
No ja też tak sądze. Ja jestem tak wkurzony na Zagozdę zeby tak zajechać i zniszczyć te dwa fajne Ikarusy 260.06. Obydwa są odstawione. #023 podobno już kasują :/ Ale to co Pan Heniu Z. zrobił z tym MANem #044 to się to w pale nie mieści! Niech on już zakończy działalność na rynku autobusowym... Zeby tak nie dbać o tabor... Już o wiele, wiele lepszy tabor miał PKM Bytom.
MKM Shadow pisze:Rzeczywiście jeszcze p. Zagozdzie brakuje ZEMUNÓW
A no :D Zobaczycie, nie długo kupi jakieś "Ogórki" i będą śmigać na 147 itd. :P
Ostatnio zmieniony 2006-12-14, 16:14 przez Filip_2691, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

james206 pisze:Na poważnie jednak - znów do J-31: nie sądzisz,że zakupy wozów z początku lat 80 nawet jak na GOP są troszkę za bardzo spóźnione :wall: :?:
Niestety nie mieszkam na Śląsku, zatem trudno mi odpowiedzieć. Nie znam realiów. Nie mniej jednak lepiej późno niż wcale. :]

Pamiętając jednak "umiejętności" pana Henia i jego mechaników, przyznam szczerze, że zaczynam się coraz bardziej bać o ten Renault. :o:

A to, że te autobusy (tzn. PR 100.2 i R312) mają przyciemniane okna.. tak zamówił sobie poprzedni właściciel. ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Ciekawe czy Heniu zaskoczy nas jeszcze jakimiś Renault :D

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Filip_2691 pisze:Zobaczycie, nie długo kupi jakieś "Ogórki" i będą śmigać na 147 itd. :P
Odkupi od Meteora :D
Co do samych Renaultów — dywagujecie, jak będą się spisywać, a będzie tak, że trochę pogorszy im się stan techniczny i będą jeździć dotąd, aż Henio całkiem je rozwali. ;)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Filip_2691 pisze:
MKM Shadow pisze:Zaszalał oj zaszalał ale ni sądzę, żeby w tak "doskonałej" firmie te autobusy długo pojeździły, szczególnie ten Renault PR180 pojeździ se długo
No ja też tak sądze. Ja jestem tak wkurzony na Zagozdę zeby tak zajechać i zniszczyć te dwa fajne Ikarusy 260.06. Obydwa są odstawione. #023 podobno już kasują :/ Ale to co Pan Heniu Z. zrobił z tym MANem #044 to się to w pale nie mieści! Niech on już zakończy działalność na rynku autobusowym... Zeby tak nie dbać o tabor... Już o wiele, wiele lepszy tabor miał PKM Bytom.
MKM Shadow pisze:Rzeczywiście jeszcze p. Zagozdzie brakuje ZEMUNÓW
A no :D Zobaczycie, nie długo kupi jakieś "Ogórki" i będą śmigać na 147 itd. :P
Mam do ciebie pytanie a co pan Zagozda, zrobił temu Manowi #044 że jesteś wściekły.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Dominik pisze: Mam do ciebie pytanie a co pan Zagozda, zrobił temu Manowi #044 że jesteś wściekły.
Yyy, jakby trochę zeszrociał.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Dominik pisze:Mam do ciebie pytanie a co pan Zagozda, zrobił temu Manowi #044 że jesteś wściekły.
Szkoda gadać :/

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Oby tylko tego samego nie zrobił tym pięknym Renault :chytry:

james206

Post autor: james206 »

No ponoć leje w niego opałówkę, nie robi mu przeglądów i wóz ma cały rozwalony przód (w okolicach świateł)... Nie wystarczy :?: :(
DLA ZAINTERESOWANYCH: zdjęcie pochodzi z serwisu kmtychy.pl

muszyx
Posty: 255
Rejestracja: 2005-05-07, 15:28
Lokalizacja: Myśliwiecka 3/5/7

Post autor: muszyx »

¯eby tak zmasakrować takiego Mana, to trzeba być chorym. :/ Szkoda autobusu. I żeby nie zrobili z Renówkami tego samego. :o:

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Teraz rozumiem dlaczego kolega Filip 2691 jest wściekły a jeśli chodzi o tego mana to Zagozda powinien, zrobić remont lewego boku i wymienić przedni zderzak oraz ewentualnie jakieś usterki taki straszny widok autobusu w mieście świadczy o przewoźniku i o jego firmie że nie dba o park maszynowy wszedł w konflikt z prawem i robi przekręty że zmianą tablic rejestracyjnych innym wozom i na paliwie dość tego tym razem mi puściły nerwy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”