[DAB] DAB 7-1200L

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

james206 pisze:Po zeszłotygodniowej premierze, w czwartek wozu #406, obecnie najprawdopodobniej na dłuższy czas pojawiają się 2 inne sztuki: #103 i #405. Czyżby to zasługa dezów z KZK :mruga: :?:
Nie no #406 też ost. jeździł, jechałem nim dokładnie w czwartek na 292 :) a cynk o wozach #103 i #405 to od kogo masz :?: :chytry:

Może w końcu PKS K-ce stwierdził, że te Autosaniki i Merce są za małe na linie 292, dlatego uznali, że jak na PKS przystało muszą tam dać 2 jakieś turystyki- ale przyznaje to był wybór w 10! Autobus rewelacja :!:
james206 pisze:Mnie tylko ciekawi fakt, gdzie powędrowały Mediumy.
Może nareszcie do kasacji lub jeżdżą na jakiś liniach między miastowych :retard:

[ Dodano: 2007-01-06, 01:04 ]
james206 pisze:Dobrze, że poruszyłeś te kwestię Adrian, bo bardzo mnie natchnąłeś. Zapewne mało kto wie jak wygląda to Dabo-podobne dziwadło, więc daję fotkę. Jak Wam się podoba :?:
A więc to DAB... dziwię się dlatego iż taki sam tylko inny kolorek wozu widziałem w jakimś komisie samochodowym przed wjazdem do Chorzowa ;)

james206

Post autor: james206 »

MKM Shadow pisze:cynk o wozach #103 i #405 to od kogo masz :?: :chytry:
Od mojego najlepszego przyjaciela... siebie :retard:

#406 w czwartek nie mógł jeździć chyba,że na podmianie,bo wieczorem w najlepsze hulały sobie 2 braciszki - których wymieniłem wcześniej. Ale od razu sorry, bo to chyba ja Cię wtedy wprowadziłem w błąd na gg.

A co do mediumów to trzeba sprawdzić ich rocznik. Rzeczywiście w takim stanie to już chyba się tylko nadają na złom.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

james206 pisze:#406 w czwartek nie mógł jeździć chyba,że na podmianie,bo wieczorem w najlepsze hulały sobie 2 braciszki - których wymieniłem wcześniej. Ale od razu sorry, bo to chyba ja Cię wtedy wprowadziłem w błąd na gg.
Spox ;) dzięki za info.
james206 pisze:A co do mediumów to trzeba sprawdzić ich rocznik. Rzeczywiście w takim stanie to już chyba się tylko nadają na złom.
No i bardzo dobrze, tym #102 się nie dało jeździć (wiesz o co chodzi).
Może Meteor by się skusił po promocyjnej cenie dla nich :?: :cool: i posyłać je na linie 69 :retard:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

MKM Shadow pisze:Może nareszcie do kasacji lub jeżdżą na jakiś liniach między miastowych
Te autobusy nie jeżdżą na liniach międzymiastowych, ani też nie poszły do kasacji. Najprawdopodobniej służą jako rezerwy. Poza tym Wasze Mediumy zostały wyprodukowane w 2000r., zaś do PKS Katowice trafiły w 2001r., więc są za młode na kasację.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Adrian_ pisze:Poza tym Wasze Mediumy zostały wyprodukowane w 2000r., zaś do PKS Katowice trafiły w 2001r., więc są za młode na kasację.
Ale są tak zgraciałe w środku, trzeszczą na dodatek :/ ale masz racje do kasacji brakuje im jeszcze ok. 2 lat (o ile wozy kasuję się po ok. 8 latach eksploatacji).

[ Dodano: 2007-01-06, 21:29 ]
Ja osobiście ich już nie chce na linie 292, wole te 2 Leylanddy co obecnie jeżdżą, są 100razy lepsze pomimo wieku :)

james206

Post autor: james206 »

Adrian_ pisze:Poza tym Wasze Mediumy zostały wyprodukowane w 2000r., zaś do PKS Katowice trafiły w 2001r., więc są za młode na kasację.
Może i tak, ale nie żałuj, że nimi nie jechałeś... Wydaje mi się, że one mają naruszoną konstrukcję bocznych ścian, bo takiego telepania nawet w zemunach nie słyszałem :)
MKM Shadow pisze:Może Meteor by się skusił po promocyjnej cenie dla nich :?: :cool: i posyłać je na linie 69 :retard:
Spóźniłeś się :retard: Ten patent już wypracowali :) W latach 2000-2002 regularnie pojawiały się na tej linii jako wymagany tabor A. Teraz śmigają po okolicach Olkusza i niech tak zostanie :cool:

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

james206 pisze:Może i tak, ale nie żałuj, że nimi nie jechałeś... Wydaje mi się, że one mają naruszoną konstrukcję bocznych ścian, bo takiego telepania nawet w zemunach nie słyszałem :)
Gdzie ty tu porównujesz to telepanie do Zemunów :D :?: no chyba, że ten dźwięk telepania jest gorszy niż w "Vecto" :P

Krzysztof II

Post autor: Krzysztof II »

Veolia kołobrzeg ma jednego i KM szczecinek tez jednego :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”