New Flyer

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.

Czy słyszeliście już o New Flyerze?

Czas głosowania minął 2007-06-23, 16:14

Tak
9
56%
Nie
7
44%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

J-31 pisze:Fotele mogą być twarde
A myślałem, że Amerykanie twardych rzeczy nie preferują w swoich autobusach ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

MKM Shadow pisze:
J-31 pisze:Fotele mogą być twarde
A myślałem, że Amerykanie twardych rzeczy nie preferują w swoich autobusach ;)
W samochodach ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

MKM Shadow pisze:A myślałem, że Amerykanie twardych rzeczy nie preferują w swoich autobusach ;)
Ja myślę, że to ma swój cel. Idea jest taka, że to jest autobus miejski, czyli pojazd który przewozi ludzi na krótkie odległości. Po za tym autobusem jeżdżą różni ludzie. Fotel miękki, puszysty pochłania o wiele łatwiej pewne zapachy. :mruga:

Innymi słowy fotel w autobusie jest niczym ławka w parku. Musi istnieć, ale nie musi być miękki ;)

Lopez

Post autor: Lopez »

J-31 pisze:Innymi słowy fotel w autobusie jest niczym ławka w parku. Musi istnieć, ale nie musi być miękki
Zgadzam sie w 1005 - wystaczy porównać miękkie fotele w scaniach ALB i nowe, trwarde Stery i Astromale. Bez porówniania.
Swoją drogą zastanawiam się (ten temat już kiedyś był) czy polskie firmy miałyby czego szukać na amerykańskim rynku :chytry:

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Swoją drogą zastanawiam się (ten temat już kiedyś był) czy polskie firmy miałyby czego szukać na amerykańskim rynku
Tak ten wątek był kiedyś poruszany ;) Ja powiem tak: jedyną firmą Polską jaka może się o tamtejszy rynek szarpnąć jest oczywiście Solaris, ale musiałby on produkować zupełnie zmodernizowane modele Urbino i to jeszcze w wybudowanej fabryce Solarisa w Ameryce, więc na bank Polskie firmy tam sprzedawać swoich autobusów nie zamierzają ;)

ppln

Post autor: ppln »

MKM Shadow pisze:ale musiałby on produkować zupełnie zmodernizowane modele Urbino
Czemu? Jakość obecnych modeli jest naprawdę dobra, a stylistyce nie można nic zarzucić.
MKM Shadow pisze:to jeszcze w wybudowanej fabryce Solarisa w Ameryce
Nie wiem na ile to by było konieczne, ale pozwoliło by obniżyć koszty transportu.

Teoretycznie coś takiego jest realne, ale w praktyce przez najbliższe kilkanaście lat polskiego autobusu w USA nie zobaczymy.

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

ppln pisze:Nie wiem na ile to by było konieczne, ale pozwoliło by obniżyć koszty transportu.
Podobno w iluś tam procentach autobus musi być amerykański.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Zapomnijcie o ofensywie Solarisa czy innej polskiej marki na rynku amerykańskim, to hiperpatrioci i nikt tego nie kupi. W końcu, jak sami produkują całkiem dobre autobusy, po co im jakieś nieznane wynalazki z bieguna?

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

ppln pisze:Czemu? Jakość obecnych modeli jest naprawdę dobra, a stylistyce nie można nic zarzucić.
Wiesz oni tam raczej preferują kwadratowe kształty, niż zaokrąglone ;)
plocmaster pisze:Zapomnijcie o ofensywie Solarisa czy innej polskiej marki na rynku amerykańskim, to hiperpatrioci i nikt tego nie kupi.
Jeśli już jakaś nowa marka miałaby się tam pojawić, to z pewnością nie będzie ona Polska.

krus3k

Post autor: krus3k »

A mi się te siedzenia na przegubie jakoś nie podobają :razz:
Podoba mi się te miejsce na Rower ;)
Ale jak widać jak na Ameryke to cud :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”