Otokar - ogólnie

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
Awatar użytkownika
Mariolino
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-23, 14:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mariolino »

A ma ktoś jakiś filmik tego stwora, bo jak na razie niewiele jest o nim w sieci. Chętnie bym się temu czemuś przyjrzał bliżej.

pol

Post autor: pol »

z tego co wiem to sącz nie bedzie zamawiac z kliamatyzacją wiec jak bedzie bez klimy na dachu to obniży sie o 30cm to bedzie miał wysokosc jak inne

[ Dodano: 2010-04-24, 23:11 ]
Jesteś żenujący. Tu chodzi głównie o to, że jest wyższy od wozu posiadającego butle CNG na dachu. To chyba nie jest normalne?[/quote]

¯enujące to jest to że Solaris z butlami CNG ma 3430mm a Otokar ma 3146mm i to z klimą na dachu więc kolego specjalisto od szesciu boleści najpierw sprawdz a pozniej sie wypowiadaj

[ Dodano: 2010-04-25, 07:52 ]
Jak nie ma dobrej woli to nawet mniejszy nie zmiesci się tam gdzie mieści się większy. I od razu się wyjasniło kto tu ma płacone za negowanie lub chwalenie czegoś. Poniżej link dla tych co ciekawi są wymiarów M121 CNG i żeby juz nie było wątpliwości.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jelcz_M121M/4_CNG

Awatar użytkownika
zanzar
Ekspert
Ekspert
Posty: 245
Rejestracja: 2008-01-26, 22:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: zanzar »

Dobra - co do wysokości nie będę się kłócił wyjaśnię tylko, że ktoś przekazał MPK Nowy Sącz nieprawidłową informację. Nie wiem kto - zapewne albo któryś wcześniejszy testujący albo właściciel pojazdu.
pol pisze:z tego co wiem to sącz nie bedzie zamawiac z kliamatyzacją wiec jak bedzie bez klimy na dachu to obniży sie o 30cm to bedzie miał wysokosc jak inne
No i zatem pytanie - skąd wiesz co Nowy Sącz będzie zamawiał? Autosan Wetlina klimę kabiny kierowcy ma więc nie jest powiedziane, że nowe wozy nie będą zamawiane z klimatyzacją kabiny kierowcy. Ponadto każdy wóz bez klimy stanie się niższy.

spex

Post autor: spex »

Witam, mam dwa pytania. Gdzie mniej więcej można się go spodziewać we wtorek? Ew czy w ogóle w ten dzień wyjedzie na linie.
Wiadomo gdzie jedzie dalej?

Awatar użytkownika
zanzar
Ekspert
Ekspert
Posty: 245
Rejestracja: 2008-01-26, 22:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: zanzar »

Jutro już nie będzie na trasie. W godzinach nocnych opuszcza Nowy Sącz. Nie wiem gdzie jedzie - jutro może się dowiem.

Awatar użytkownika
Mariolino
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-23, 14:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mariolino »

Ja słyszałem od kierowcy, że ma do Tarnowa zawitać, szkoda, że nie dowiedziałem się zanim wróciłem z pracy bo bym po drodze na zajezdni sprawdził. Jutro się okaże.

pol

Post autor: pol »

Ponoć do wawy miał jechać.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

pol pisze:Ponoć do wawy miał jechać.
A to byłoby ciekawe, póki co nic o nim nie słyszałem. Może "Mobilis" będzie chciał tego Otokara przetestować. No, ale póki zero informacji. ;)

Awatar użytkownika
Mariolino
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-23, 14:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mariolino »

Hm, jak się okazało, to był w Tarnowie i nieraz będzie, bo rozprowadzaniem tego po Polsce zajmuje się firma mająca siedzibę na naszej zajezdni na Okrężnej 9. Także pewnie się nie raz nawinie pod aparat.

Jarocin57

Post autor: Jarocin57 »

powoli zdobędzie rynek jak Sor :chytry:

marekJG

Post autor: marekJG »

A we Francji zaczynają sprzedawać Vectio jako Gepebus Oreos 4X z napędem elektrycznym http://www.transbus.org/construc/gepebus_oreos4x.html

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

marekJG pisze:A we Francji zaczynają sprzedawać Vectio jako Gepebus Oreos 4X z napędem elektrycznym http://www.transbus.org/construc/gepebus_oreos4x.html
Jakoś ciekawiej się prezentuje niż standardowa wersja, można by rzec, że jesteś ładniejszy :D

Bartek

Post autor: Bartek »

KB pisze:
marekJG pisze:A we Francji zaczynają sprzedawać Vectio jako Gepebus Oreos 4X z napędem elektrycznym http://www.transbus.org/construc/gepebus_oreos4x.html
Jakoś ciekawiej się prezentuje niż standardowa wersja, można by rzec, że jesteś ładniejszy :D
Też odnoszę takie wrażenie. Ale w nowym schemacie MZK Przemyśl Otokary też będą się ładnie prezentować, przynajmniej mam taką nadzieję, bo schemat prosty a zarazem fajny sobie wybrali.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

pr110 pisze:Ale w nowym schemacie MZK Przemyśl Otokary też będą się ładnie prezentować, przynajmniej mam taką nadzieję, bo schemat prosty a zarazem fajny sobie wybrali.
A możesz pokazać jak on ma wyglądać w danym temacie?

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

pr110 pisze:Też odnoszę takie wrażenie. Ale w nowym schemacie MZK Przemyśl Otokary też będą się ładnie prezentować, przynajmniej mam taką nadzieję, bo schemat prosty a zarazem fajny sobie wybrali
Ciężko powiedzieć czy jest już ten schemat zaklepany, ale jeden autobus już pomalowali więc kto wie :)

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

ŁK-MZK pisze:Ciężko powiedzieć czy jest już ten schemat zaklepany, ale jeden autobus już pomalowali więc kto wie :)
To gdzie można znaleźć jakieś zdjęcie Otokara w nowym malowaniu dla Przemyśla :chytry:

Bartek

Post autor: Bartek »

Przecie Otokarów jeszcze niet, Merca sobie przemalowali ;)

Tu można fotki zobaczyć
http://frp.com.pl/forum/showthread.php? ... 18#pid3718

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

pr110 pisze:Przecie Otokarów jeszcze niet, Merca sobie przemalowali ;)

Tu można fotki zobaczyć
http://frp.com.pl/forum/showthread.php? ... 18#pid3718
A to chyba że tak ;)

Hm.. jakoś mi tu krakowskim malowaniem dla Solarisów zajeżdża :diabeł:

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

KB pisze: Hm.. jakoś mi tu krakowskim malowaniem dla Solarisów zajeżdża
Mi podobnie :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:Ciężko powiedzieć czy jest już ten schemat zaklepany, ale jeden autobus już pomalowali więc kto wie :)
ŁK-MZK, a czemu MZK wybrało ten schemat malowania i jaka jest pewność, że to będzie pasowało do Otokara ? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”